Něco obrovského vstoupilo do zemské atmosféry a nebyl to meteor
5. prosince 2017 Redakce AC24 Ze světa 22181 0
thumbnail
Lidé za YouTube kanálem BPEarthWatch odhalili obrovský objekt, který není meteor, jenž 2. prosince vstoupil do zemské atmosféry. BPEarchWatch monitoruje radarová data o přilétajících meteorech a pak o nich uvádí fakta a až dosud odváděli vynikající práci. ...

 

 

Na tomto videu operátor tohoto kanálu vysvětluje, že když nějaké objekty nebo meteory vstupují do svrchní atmosféry Země, tak mají určité signatury, které se dají elektronicky zachytit vysílacími a přijímacími systémy VHF radiových frekvencí.

Zamaskovaná kosmická loď?

Ten systém pak odráží signál od ionosféry Země a přitom lze identifikovat ionizační stopu takového přilétajícího objektu, a to pak lze převést do zpracovatelných dat. BPEartch Watch řekla, že signál, který zachytili 2. prosince, nevykazoval signál Sporadi E, což je falešný signál, který lze zachytil jen v letních měsících.

Říkají, že to, co viděli, je čímsi velice odlišným a bylo to velice obrovské a přilétalo to neobyčejně pomalu. Operátor tohoto kanálu řekl, že to bylo cosi, co by šlo klasifikovat jako normální, ale není jasné, co to je. Uchýlili se k tvrzení, že v tom nebyly žádné meteory, kdy to bylo tak ohromné a přilétalo to na Zemi se signálem, který pak trval hrozně dlouho.

Proběhly určité rozpravy o skutečnosti, že ten odraz zachycený radarem by mohl být od nějaké odpálené rakety nebo to možná bylo UFO. Video níže vám umožní slyšet, jak to radarové echo zní, a jaký je ten frekvenční šum, který někdy pokračuje. Graf ukazuje vrcholy na zvukové frekvenci poskakující nahoru a dolů.

Další video ukazuje zvuk o asi 30 minut později od předchozího videa a je u toho vyprávění o tom vrchním.

Uchylují se k tvrzení, že ty zvuky a graf na videu se považují za normální a že jsou to meteory nebo objekty ve vrchní atmosféře Země, a ty se ukazují jako ionizační stopa. Hlas se uchyluje k vysvětlení, že na tom druhém videu je to jiné než tady a oni nic takového dříve neviděli.

Zdroj: dtv.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor