Předpověděl Brexit i zvolení Trumpa a nyní šokuje novou vizí. Doufejme, že se plete
13. listopadu 2017 Redakce AC24 Ze světa 20343 0
thumbnail
Známý prorok, který předpověděl brexit, ale i zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA, zveřejnil další předpovědi. Evropu čekají chemické útoky, lídra KLDR svrhnou vlastní a pokus o sesazení zažije i zmíněný Donald Trump. Prorok Craig Hamilton-Parker se proslavil zejména tím, že předpověděl dopředu, co se stane. Věděl, že se Angličané rozhodnou pro brexit a že Donald Trump se stane americkým prezidentem. Jeho další předpovědi jsou však mnohem děsivější.
 

Jeho předpovědi zahrnují neúspěšný pokus svrhnout prezidenta Donalda Trumpa, globální epidemii chřipky spojenou s bioterorismem, ale i zasnoubení prince Harryho. V budoucnu však vidí i obrovské krize.

Jedna z nich se týká sporu Spojených států amerických a Severní Koreje. Krize by podle Hamiltona-Parkera měla vypuknout poté, co americké jednotky vyhodí do povětří klíčovou obchodní cestu.

Další předpověď se týká samotného lídra KLDR Kim Čong-una, kterého by měl svrhnout vlastní lid. „Myslím, že tato změna by měla nastat na přelomu roku. Buď v prosinci nebo v lednu.“

Prorok se domnívá, že se staneme svědky obrovského teroristického útoku na jedné z britských dálnic. Teroristé by měly také realizovat chemický útok, a to buď v Londýně nebo v Berlíně.

„Rok 2018 bude rokem politické a environmentální krize, kterou způsobí dramatická změna počasí,“ řekl Hamilton-Parker.

Zároveň přiznává, že předpovědi jsou ponuré, ale prorok předpokládá, že nastane i růst spirituality u lidí. Ten následně přivede lidstvo do zlatého věku.

„Konflikt a potíže spolu s rostoucími environmentálními problémy spoje lidi dohromady a podnítí v nich touhu po hledání skutečného smyslu lidského života.“

Co se týče voleb v Británii 8. června, prorok říká jasně. „Předpovídám obrovské vítězství konzervativců. Konzervativcům se bude dařit, i ve Skotsku.“

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor