Tato společnost vám zaplatí 280 tisíc korun měsíčně za to, že budete odpočívat na plážích
13. listopadu 2017 Redakce AC24 Ze světa 7604 0
thumbnail
Na internetu se objevila pracovní nabídka, která se neodmítá. Tak je tomu i v případě cestovní kanceláře Cancun.com, která přišla s něčím opravdu neobvyklým. Před pár dny totiž vyhlásila konkurz na pozici "úředníka pro zkušenosti." Vítěz výběrového řízení se stane tváří webové stránky, ale to je jen maličkost ve srovnání s tím, co bude náplní jeho práce.

 

 

 

Firma vsadila na filozofii, která vychází z toho, že nejvíce uvěříme zkušenostem známých či kamarádů. Určitě byste uvěřili více zkušenosti někoho, kdo byl v dané turistické destinaci, než nicneříkajícímu prospektu, na kterém je vše až příliš dokonalé.

A přesně to bude náplní práce nového zaměstnance Cancunu. Během šesti měsíců bude mít možnost porelaxovat ve všech proslulých hotelech v mexickém městečku Cancún, z nichž bude podávat jakýsi report.

Na webové stránce se bude dělit se zkušenostmi tak, až budete mít pocit, že jste to všechno zažili na vlastní kůži.

O finanční stránku pracovní dovolené se také nemusíte obávat, firma vám poskytne měsíční plat ve výši přibližně 11 149 eur (280 tisíc korun českých), a z toho se již opravdu dá vyžít, registrovat se můžete ZDE.

Zdroj: indy100.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor