Američané musí teroristické útoky „přijmout“ jako cenu za diverzitu, tvrdí náměstek ředitele FBI z Obamovy éry
13. listopadu 2017 Redakce AC24 Ze světa 4176 0
thumbnail
Cesare Frank Figliuzzi sloužil za Barakcka Obamy od února 2011 do července 2012 ve Federálním vyšetřovacím úřadě sídlícím ve Washingtonu DC jako bývalý náměstek ředitele pro kontrarozvědku. Figliuzzi říká, že je třeba, aby si veřejnost na „tento nový způsob života“ zvykla, aby se na Ameriku nenahlíželo jako na rasistickou

 

 

V článku, který byl rychlou reakcí NBC vzápětí na útoku v New York City vedeném islamistickým teroristou podporujícím ISIS, Figliuzzi argumentoval, je daleko důležitější dosáhnout toho, aby se na nás pohlíželo jako na ne příliš bigotní, než dosáhnout skutečného zastavení teroristických útoků.

Ano, je to tak.

„Aby bylo jasno, každá ztráta života je tragédie a orgány prosazování zákona vždy neúnavně pracují, aby tomu zamezily. Je tu ale také průběh nevyhnutelného vývoje, který nás vede od zastaralé minulosti, od překonaných pohledů na proti-teroristický boj a přivádí nás ke strategii ohrazování a zmírňování,“ napsal Figliuzzi.

„Ale stejně, jako své přístupy upravují oficiální činitelé, nastal možná čas, aby ty své upravila i veřejnost,“ dodal.

„Pokud bychom lpěli na zastaralých názorech, že jakýkoliv teroristický čin představuje selhání proti-teroristického boje, tak bychom rovněž museli být připraveni přijmout nový způsob života. Chceme snad na každého, kdo přichází z jiné země s jinou soustavou víry pohlížet jako na někoho, kdo tu není vítaný?“ napsal Figliuzzi s náznaky, že přijímání pravidelných teroristických útoků je cenou za ‚diverzitu‘, kterou stojí za to platit.

„Já bych argumentoval, že bychom na ně tak pohlížet neměli. Dnes dokonce i Bílý dům volá po přísnějších omezeních v imigrační politice. Přistoupit k tomu by ale byl nelogický extrém, takový přístup k boji s terorismem by vylučoval kohokoliv odkudkoliv ze vstupu do USA, kdyby se některý jeho krajan někdy dopustil teroristického útoku. Takoví ale my nejsme,“ uzavřel to s tím, že zase opět zdůrazňoval důležitost upřednostnění politické korektnosti proti prevenci řádění teroristů.

NBC News dokonce tento článek daly na twitter se slovy: „Američané se musí připravit na budoucnost, ve které bude teror běžnou věcí.“

Žádný racionálně uvažující Američan by neměl jen tak kapitulovat a přijmout terorismus, když existují praktické způsoby jeho zastavení, jako je třeba skoncování s „diverzitou“ v programech víz, které umožnily teroristovi z NYC vstoupit do země, po čemž např. otec jedné z obětí volal.

Po každičké té teroristické hrůze má pak levice vždy obavy hlavně z „islamofobie“ a starosti o ochranu své posvátné krávy „diverzity“ a politické korektnosti, místo starostí o oběti útoku a možnosti takovým útokům v budoucnu zabránit.

Myšlenka, že je daleko důležitější být politicky korektní než zachraňovat životy a bránit se potenciálním masovým obětem při útocích, je úplně vyšinutá a kdokoliv, kdo ji navrhuje, by měl být tvrdě pokárán.

Zdroj: prisonplanet.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor