Video z nehody na kanadské silnici překvapuje celý svět. Podívejte se na reakci dvou mužů
8. listopadu 2017 Redakce AC24 Ze světa 12865 0
thumbnail
O Kanaďanech dlouho panuje stereotyp jako o nejpřívětivějších a nejvychovanějších lidech celého světa, což je v příkrém kontrastu k jejich nejbližším sousedům ve Spojených státech. Ač se některým Kanaďanům jejich charakteristika jako lidí přívětivých způsobů s nezlomnou zdvořilostí úplně nelíbí, tak toto nedávno vydané video asi dokazuje, že na této charakteristice přeci něco je.

 

 

Když bylo zveřejněno toto video, které začíná mužem na motorce jedoucím až příliš rychle ve špatném jízdním pruhu, tak by člověk čekal, že by se situace mohla velice, velice rychle zvrhnout.

Na tomto videu, které se rychle začalo virálně šířit, je zachyceno, jak ‚se to dělá opravdu kanadsky‘, kdy muž v autě, který tu lahev vyhodil, okamžitě zastaví a zavolá muže na motorce. Oba muži, místo aby si něco vzájemně vyčítali, tak se oba upřímně omlouvají a přiznávají, že celá ta epizoda byla vlastně jejich vina.

Ti dva muži zjišťují, zda je ten druhý v pořádku, a nejsou po tom incidentu nijak rozčílení a svůj rozhovor zakončí přátelským potřesením rukou a oba souhlasí, že by v budoucnu měli jezdit o něco bezpečněji, aby zajistili, že k ničemu takovému už nikdy nedojde. Jestli toto video něco dokazuje, pak to, že ta kanadská reputace gentlemanství je dobře zasloužená.

Zdroj: snews.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor