Další hra rozehrána? Obama podporovaný Sorosem a Rothschildy svolává summit světových vůdců
20. září 2017 Redakce AC24 Ze světa 13494 0
thumbnail
Plány na nadcházející Nový světový řád se dostaly do zrychleného režimu přehřáté mašinérie, kdy Rothschildové se Sorosem na příští měsíc v Chicagu zorganizovali shromáždění světových vůdců, kde hostitelem bude nevolených americký vůdce Barack Obama. Barack Obama překvapil Washignton D.C. svým krokem, na který se pohlíží jako na opovržení k řádně zvolenému prezidentovi a jako na mocenskou hru vymyšlenou k zavedení legitimní volbou nikdy nevybraného Nového světového řádu.

 

 

Obama v promluvě na propagačním videu k tomuto mezinárodnímu summitu vede procházku kuloáry a zlověstně svět varuje, „aby se připravil,“ když vysvětloval, že shromáždění v Chicagu je vymyšlené k tomu, aby posílilo svéprávnost mládeže a přivodilo změnu.

„Letos v říjnu v mém domovském městě Chicagu svedeme dohromady stovky vůdců z celého světa, aby se vzájemně podělili o podnětné myšlenky,“ oznámil tento bývalý prezident v klipu na Twitteru.

„Tento summit vůdců bude místem, kde se tito shromáždí, aby se jeden od druhého poučili a vrátili se do svých komunit, kde povedou ostatní k tvrdé práci na změně,“ řekl.

Bývalému prezidentovi bude na summitu pomáhat i jeho manželka, bývalá první dáma Michelle Obama.

Dvoudenní inaugurační summit proběhne od 31. října do 1. listopadu a uvítá stovky mladých vůdců, aby si „vyměnili nápady, prozkoumali kreativní řešení pro naše společné problémy a užili si občanského umění, technologie a hudby z celého světa,“ uvádí Obamova nadace.

Obama po odchodu z úřadu odmítl zůstat stranou politickému dění, čímž ignoruje starší pravidla z příručky pro bývalé prezidenty, a dává najevo svůj záměr zase si urvat moc a zavádět ten dlouho slibovaný Nový světový řád tak, že když nepohne nebesy, pohne aspoň peklem.

George Soros s Rothschildy v úzké součinnosti s mainstreamovými médii promazávají mašinérii na podporu Obamovi, aby se to pohnulo dopředu.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor