Ohromující nálezy v mexické jeskyni by mohly být důkazem kontaktů Mayů s mimozemskou rasou
16. září 2017 Redakce AC24 Ze světa 28763 0
Ve složitém jeskynním komplexu v Mexiku poblíž hranic mezi Puebla a Veracruz byl učiněn ohromující objev. Byly tam nalezeny jadeitové kamenné desky s rytinami, které zřejmě ukazují mimozemšťany a UFO. Tyto kameny lze asi datovat do časů Mayů a mohly by být potvrzením o kontaktu mezi mimozemšťany a lidmi probíhajícím v dávných časech. K objevu došlo v březnu 2017, ale teprve před pár dny se objevily první obrázky pozoruhodných kamenných rytin. 

 
 
loading...
 

Došlo ke střetu mezi Mayskou civilizací a mimozemšťany?

Ty kameny našla skupina hledačů pokladů, Manule Ranger Vigureras, jak majitel jednoho detektoru a Jose Aguayo jako majitel druhého detektoru. Ti vedli společnou expedici a před třemi měsíci náhodou našli uvnitř jeskyně kámen s rytinou, která měla mimozemský tvar. Aby ten tým tu jeskyni našel, musel mnoho hodin procházet podzemím, než našli tři jeskyně na soukromých pozemcích mezi Puebla a Veracruz.

K překvapivým objevům došli ve dvou z těchto jeskyní a v jedné z nich našli několik kamenů s rytinami, které naznačují, že mezi mimozemským životem a lidmi, existovaly určité vztahy. V další jeskyni našli nějaký kov a hledači pokladů věří, že by to mohlo být zlato.

Jeden z těchto kamenů ukazuje cosi, co by mohlo být horní částí kosmické lodi a na kamenech je rovněž vidět cosi, co vypadá jako vyobrazení mimozemšťana. Na těch kamenech je spousta symbolů, které bude třeba teprve rozluštit. Místní lidé věří, že ty jeskyně leží blízko k místu, kde mohla buď uvíznout, nebo být v jeskyni usazena kosmická loď. Taková je legenda, která tuto skupinu přivedla k jejímu hledání, a dostalo se jim pomoci od vlastníka půdy a kvůli tomu sem provedli první návštěvu před třemi měsíci. Nejenže si prošli zdejší jeskyni, ale rovněž našli kamenné rytiny zachycující postavy, které nejsou lidské.

Jose Aguayo řekl, že INAH k tomu nemůže nic říci, jelikož to není archeologie. Výzkumníci řekli, že poté, co se do jeskyně pomocí svých přístrojů podívali, tak tam nic nenašli, a tak se chystali tyto jeskyně opustit. Avšak jeden člen týmu měl nehodu, uklouzl a potopil se pod vodu a písek v řece Curva del River. Když tohoto člena svého týmu zachraňovali a začali ho vyprošťovat, tak si teprve svého objevu povšimli. Řekl, že tento objev by mohl změnit jeho život a toto byly první kamenné rytiny, které zobrazují styk mezi člověkem a mimozemskou rasou. Později našli více takových kamenů a ty zobrazovaly kosmickou loď spolu s bytostmi, které nevypadaly lidsky, a cosi co mezi spoustou dalších symbolů vypadalo jako symbol kukuřice.

Výzkumníci říkají, že jejich objev odhaluje styky mezi Mayskou a Aztéckou civilizací a mimozemšťany z jiného světa. Říkají, že mají teorii, že jsou nějací, kteří ve vesmíru ztroskotali a tady se zachránili, načež tu zanechali tento nepochybný důkaz svého pobytu v odlehlých jeskyních skryti pohledům lidí. Ty kamenné rytiny jsou údajně velice četné a mají různé rozdíly ve stylu rytin, ale všechny zjevně zobrazují UFO spolu s mimozemšťany a nějakým kmenovým vůdcem, který vypadá, že v ruce drží svazek obilí. Výzkumníci rovněž na zdech jeskyně našli piktogramy, které naznačují, že zde došlo ke střetu s dávnými mimozemšťany.

 

Ještě bude muset proběhnout řada studií, aby se zjistilo, zda jsou ty kameny skutečné nebo jde o podvrhy. Ukáže-li se, že jsou pravé, mohl by to být důkaz, že mimozemšťané existují a že Zemi navštěvovali už před dávnými časy. 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor