11. září naplánovaly určité živly ve Washingtonu a v Tel Avivu, tvrdí americký vědec
23. srpna 2017 Redakce AC24 Ze světa 9479 0
thumbnail
Teroristické útoky z 11. září nebyly plánovány a řízeny z Afghánistánu, jak tvrdí prezident Donald Trump, uvádí americký vědec a žurnalista Dr. Kevin Barrett. Dr. Barrett, který je zakládajícím členem Vědeckého panelu pro vyšetřování 11.9, řekl Press TV, že ty útoky byly zrežírovány určitými živly ve Washingtonu DC a v Tel Avivu. Barrettovy komentáře přichází po prohlášení proneseném Trumpem během jeho politického proslovu o Afghánistánu.

Loading...
 
 
 
loading...

 „Ten sionistický puč z 11. září byl v součinnosti Izraelců a neokonzervativců v Americe spolu s pravičáky tvrdé linie v establishmentu Amerických ozbrojených sil a zpravodajského aparátu, kteří tento puč v Americe spustili,“ řekl Barret.

Press TV hlásí:

Trump promlouvající z Fort Myer ve Virginii odhalil svou dlouho předjímanou agendu pro Afghánistán.

Trump ve své řeči řekl, že „Důsledky rychlého odchodu z Afghánistánu jsou jak předvídatelné, tak nepřijatelné. 11. září byl nejhorší teroristický útok v naší historii a ten byl plánovaný a řízený z Afghánistánu, protože tato země byla pod vládou, která poskytovala pohodlí a útočiště teroristům. Překotný odchod by vytvořil vakuum, které by teroristé včetně ISIS a al Kaidy okamžitě zaplnili, zrovna tak jako se to dělo před 11. zářím.“

Trump posílá Spojené státy na hřbitov impérií

„Donald Trump právě Spojené státy uvrhl do nekonečné šlamastyky Afghánistánu – na hřbitov impérií. A Trumpovo zdůvodnění je přitom to samé, jaké platilo posledních šestnáct let, což znamená, že Afghánistán nějak mohl za útoky na New York a Washington z 11. září 2001,“ řekl Dr. Barrett.

„Je ohromující, jak se ta pohádka o 11. září nadále vypráví a Trump je poslední člověk, od kterého bych normálně čekal, že něco takového udělá,“ konstatoval.

„Když Trump kandidoval do úřadu, tak byl skeptický k zahraničním válkám a k zapojování do něčeho s otevřeným koncem. Uznával, že války v Iráku a Afghánistánu zničily americkou ekonomiku a infrastruktury,“ řekl.

Trump býval skeptikem 11. září

„A Trump byl navíc skeptikem 11. září. Dokonce v samotného 11. září Trump okamžité říkal, že při tom se musely určitě použít výbušniny. Říkával, že není myslitelné, aby takovou budovu shodilo jen samotné letadlo. A měl pravdu, jak dokázali i architekti a inženýři z Pravdy o 11. září. Zaznamenány jsou tisíce architektů a inženýrů, kteří ohrozili svou kariéru a živobytí i reputaci, kteří prohlašují, že to, co se 11. září s těmi třemi mrakodrapy stalo, včetně budovy sedm, byla jasná řízená demolice,“ říká Dr. Barrett.

„Takže ta oficiální povídačka o únosu lidmi, kterým údajně velel chlapík na dialýze z afghánské jeskyně, je už naprosto zesměšněná a úplně ji vyvrátily stovkami a stovkami zdůvodnění,“ konstatoval.

„A teď s tím přišel Donald Trum, který se o tom všem vždy vyjadřoval skepticky. V minulosti vyšoupl (Jeba) Bushe z prezidentské nominace útoky na jeho bratra (George W.) Bushe, jako na pravděpodobného pachatele nebo přinejmenším někoho, kdo je nějak za 11. září odpovědný, a teď Trump, o kterém jsme všichni doufali, že by mohl být prostořekým vyzrazovačem pravdy, který vyzvoní neuvěřitelně podvratnou pravdu o tom, se v Americe dělo od útoku pod falešnou vlajkou z 11. září všechny tyto naděje zabil,“ uvedl.

Trump je pod kontrolou Hlubokého státu

Dr. Barrett teď už řekl: „Trump je jasně pod kontrolou těch živlů v Hlubokém státu, které při skutečné velezradě zavraždily 11. září 2001 tři tisíce Američanů.“

„Takže ti z nás, kterým na pravdě záleží, kterým záleží na těch základních hodnotách, které svého času byly v první řadě tím, co učinilo Ameriku velikou, teď už budeme muset na Trumpa pohlížet na jako na zbytek amerického vedení, tj. jako na zrádné nepřátele,“ uzavřel to.

 
 
Loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor