Švédsko chce zakázat alternativní média
7. července 2017 Redakce AC24 Ze světa 8611 0
thumbnail
Švédská vláda, zpochybňující ústavu vlastní země, chce zakázat ty webové stránky, které odhalují etnikum usvědčených zločinců, hlásí Fria Tider. Má to být přes změny Svobody tisku a svobody projevu. Zákonem, kterým Stefan Löfven a jeho vláda chtějí zakázat populární švédské stránky jako Lexbase a Fria Tider, referující o skutečnostech obsahujících „citlivá osobní data.“

Žádná alternativní média ani jiné stránky nejsou v tomto zákonu výslovně uváděny, ale společnost za Lexbase, VErfiera AB je jedním z útvarů, které jsou toho cílem.

Když vláda poslala první verzi tohoto návrhu zákona na švédské levičácké univerzity a k dalším projednávajícím subjektů, narazila na tvrdou kritiku. Vláda zejména navrhovala zákaz publikace údajů odhalujících „rasu“ – tj. cosi, co je podle švédské oficiální ideologie i ideologií ostatních států spojených ke kontrole této části světa umělým sociálním konstruktem.

Právní fakulta Lundské univerzity odporuje použití výrazu rasa a místo toho k použití navrhuje formulace „koncept rasy“. Fakulta práva univerzity v Upsale odpovídá, že „rasa“ by se měla nahradit „etnickým původem, barvou kůže nebo jinými podobnými vztahy.“

Bude-li tento zákon schválen, tak by to mohl být konec vycházení pravdy najevo ve Švédsku a naprosté vítězství falešných zpráv představovaných SVT, Expressen, Aftonbladet a dalšími organizacemi falešných zpráv, které šíří dezinformace, aby lidem bránily ve vnímání probíhající kulturní sebevraždy.

Zdroj: friatider.se

Loading...

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor