Američtí občané budou muset registrovat u vlády hotovost včetně kryptoměn, jinak půjdou až na 10 let do vězení, zní nový senátní návrh
23. června 2017 Redakce AC24 Ze světa 13022 0
thumbnail
Nový senátní návrh zákona se pokouší americké občany přinutit, aby si registrovali u vlády svou hotovost, jinak půjdou až na 10 let do vězení. Tento nový návrh zákona je nestoudným pokusem vyčenichat veškeré bohatství lidí, ať už je ve fyzických aktivech nebo v digitálních měnách – a krutě trestat ty, kdo se pokusí obchodovat s ostatními mimo tento systém.
 

 
Loading...

Anongroup.org hlásí: Podle článku Projektu svobodného myšlení od Claire Bernishe:

Nový zákon se snaží stopovat vaše peníze a aktiva s okamžitou účinností, a bude jakýkoliv obchod propojovat s vládou, aby podniky fungovaly de facto jako pobočky finančáku, aby mohli krást veškerá vaše aktiva – včetně Bitcoinů a dalších kryptoměn – pokud byste pochybili a třeba nenahlásili, že budete cestovat s více než 10 000 $.

Pod záminkou boje s praním peněz senátní předloha zákona 1241 „Zákon o boji s praním peněz, financováním terorismu a podvrhům 2017,“ se stupňují regulace digitálních měn a zavádí další autokratické finanční kontroly ve snaze zajistit, aby nikdo s nějakými aktivy nemohl uniknout těm nejnekalejším a nejnemorálnějším snahám vlády mít možnost občanstvu zabavovat jeho bohatství.

A tohle všechno zase pod tou fraškou se zástěrkou boje proti terorismu.

Zabavování občanského bohatství udílí vládnímu loupežnictví značné možnosti, kdy vaše hotovost, majetek a další aktiva půjde ukrást úplně, aniž by k tomu bylo zapotřebí řádného procesu, na dokazování vaší viny – často přičítané drogovým zločinům – už totiž záležet nebude.

Ani soudní verdikt o nevině vám nezaručí navrácení státem ukradeného majetku.

Americká vláda už praktikuje nepředvídanou, loupežnickou a čím dále bezohledněji uplatňovanou formu loupeží známých jako zabavování aktiv. V posledních několika letech provozuje policie legální krádeže, k nimž zjevně získala byrokratickou imunitu.

Podle článku v Cannabist pod nadpisem „Od roku 2007 DEA sebrala lidem 3,2 miliardy $ hotovosti, aniž by je obvinila z jakéhokoliv zločinu“:

Úřad pro kontrolu drog zabral lidem miliardy dolarů v hotovosti, aniž by byli obviněni ze zločinné aktivity, jak uvádí středeční zpráva generálního inspektora ministerstva spravedlnosti.

Od roku 2007, jak zjišťuje tato zpráva, zabrala DEA hotovost za více než 4 miliardy $ lidem podezřelým za zapojení do obchodů s drogami. Ale 81 procent těchto zabavení, tj. celkem 3,2 miliardy $ se zabraly administrativně, což znamená, že proti vlastníkům této hotovosti nebyla vznesena žádná trestní nebo občansko-právní obvinění, ani nedošlo k žádné soudní revizi těchto zabavení.

To celkem nezahrnuje dolarovou hodnotu dalších zabraných aktiv jako automobilů, domů, elektroniky a oděvů.

Tato zabavování jsou podle kontroverzních praktik zabavování občanských aktiv zcela legální, když ty úřadům umožňují, aby zabíraly hotovost, kontraband a majetek lidem podezřelým ze zločinů. Ale práce od úřadů nevyžaduje, aby k tomu získaly trestní rozsudek, a umožňuje úřadům, aby si zabrané peníze a majetky nechaly pro sebe, pokud se lidem úspěšně nepodaří tato zabavení napadnout u soudu.“

V těchto dnech je těžké nepropadat depresím z neustále vtíravějšího postupu vlády při kontrole našich životů. Tím, že se osvobodíme a vyvlékneme se ze závislosti na tomto, se nám bude nejlépe dařit to zvrátit.

Loading...
 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor