George Soros spustil finanční apokalypsu, aby zničil Trumpa. Ve velkém začal manipulovat trhy
19. května 2017 Redakce AC24 Ze světa 27741 0
thumbnail
NOTORICKÝ NEBLAZE PROSLULÝ GLOBALISTICKÝ MILIARDÁŘ VĚŘÍ, ŽE TRH JE TRUMPOVOU SLABINOU, A TAK TVRDÍ, ŽE TRUMP “NEMÁ ŠANCI” PŘEŽÍT JEHO NADCHÁZEJÍCÍ ÚTOK NA TRH, A S PRASEČÍ RADOSTÍ SE UKÁJÍ NADĚJÍ, ŽE TÍM PREZIDENTA ZLOMÍ, A TEN UŽ NEBUDE MOCI SMĚŘOVAT K TOMU, ABY UČINIL AMERIKU OPĚT VELIKOU. George Soros frustrovaný z neúspěchů při snahách uchvátit kontrolu nad politikou USA a světa se uchyluje k tomu, co umí nejlépe – k manipulacím trhů – ve snaze vytlačit Trumpovo prezidentování za hranu, kde půjde zruinovat.
 

Podle Forbes a CNBC to není žádné cvičení. Soros sází proti americkým akciovým trhům – a dělá to ve velkém. Dvě z jeho her sází na ohromný propad a ty mají značnou pákovou potenciální hodnotu 764,3 miliard $.

V plánu je stvořit „finanční apokalypsu s rozpoutáním pekla,“ které vyžene prezidenta Trumpa z Bílého domu a Spojené státy na hranici finančního zruinování. A z těch plamenů povstane fénix, a tím bude naplňující se Sorosova vize Nového světového řádu.

Nejdříve to byly Sorosovy plány instalovat do Bílého domu loutku establishmentu Hillary Clinton, ty ale i přes tu spoustu miliard financování od tohoto notoricky děsivého globalistického miliardáře zkrachovaly.

A tak přišly pokusy destabilizovat zemi financováním falešných lidových protestů (metodou známou také jako astroturfing), které také zkrachovaly, načež se Soros váznoucí v troskách svých zhatěných snah ocitl v pozici, v jaké se tento kmet finančnictví nikdy předtím ještě neocitl.

SOROS UŽ ZASE MANIPULUJE TRHY

Znalci a tržní analytici v posledních týdnech zavírají oči nad tou „zraněnou příšerou“, aby zkusili odhadnout jeho příští kroky, a tak přichází zprávy, že přívaly peněz, které Soros vyplýtval na Clintonovou, jsou jen malým drobečkem proti těm miliardám, které teď utrácí za sázky proti americkému akciovému trhu.

Jeho dvě hlavní hry – proti velko-podnikům přes S&P 500 a proti menším podnikům přes Russell 2000 – mají pákovou čili potenciální hodnotu 764,3 miliardy $ uvádí analýza S&P Global Market Intelligence. Tyto hry probíhají přes jeho rodinný podnik Soros Fund Management.

Úplný pohled na Sorosovy akciové pozice:

Soros věří, že ve stavu trhů je Trumpova slabina. Tvrdí, že Trump nemá „žádnou šanci“ nadcházející útok na trh přežít, a ukájí se prasečí radostí, že prezidenta to zničí a ten už nebude moci zkoušet učinit z Ameriky opět velikou.

„Ty způsoby, kterými Soros svého času zlomil i Bank of England a zruinoval ekonomiku Malajsie, ty jednoho dne spatříme vykypět v plné síle uvrhávající svět do globální finanční katastrofy,“ tvrdí tento analytik Wall Streetu.

Loading...

 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor