Podívejte se na krátký ohromující film, který vás namotivuje prosadit svůj talent a jakýkoliv sen
12. května 2017 Redakce AC24 Ze světa 7780 0
thumbnail
Chováte se určitým způsobem, protože jste se tak rozhodli, nebo protože vás lidé ve společnosti tak naučili myslet, věřit a vypadat určitým způsobem? Na tuto otázku není lehké odpovědět a je tomu tak, protože lze těžko rozeznat hranici mezi vlastními osobními hodnotami jednotlivce a učením, které bylo do člověka vštípeno v mladém věku. ...
 

Ač „normy“ jsou v podstatě v každé společnosti, protože ty zajišťují, že svět neupadne do chaosu, tak ale neblahé efekty různých sociálních konstruktů a moderní pracovní síly jsou takové, že jednotlivci pomalu ztrácí svou schopnost tvořit a vymýšlet si sami. Z lidí se stávají spíše něco jako „ovčané“, tedy ti, co následují stádo a nikdy si nekladou otázku, proč jsou věci nastaveny tak, jak jsou.

Následující krátký film, vytvořený madridskými animátory Danielem Martinezem Larou a Rafa Cano Mendezem, předvádí právě tuhle věc. V tomto sedmiminutovém videu člověk uvidí, co se stane, když lidé dovolí, aby v nich jejich denní rutiny od 9 do 5 zadusily jejich schopnost kreativity a jejich talent.

Jak uvádí Collective Evolution, tak se tento film rovněž týká rodičovství a důležitosti toho umožnit dítěti vyrůst v ten typ jedince, kterým si přeje být. Konec konců, co je nejlepší pro rodiče může, ale také nemusí být nejlepší pro jejich dítě a to je poučení, jaké je ne vždy snadné spolknout.

Tento kritikou oceněný krátký film byl zhotoven pomocí softwarového směšovače Blender, což je open-source program pro 3D rendering. Toto video jménem Nápodobně od Pixar-esque bylo věnováno „našim rodinám, aby nám pomohlo neztratit svou vlastní barvu.“

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor