Stínová vláda tlačí kvůli vyhození ředitele FBI Comeye na puč proti Trumpovi
11. května 2017 Redakce AC24 Ze světa 4369 0
thumbnail
Stínová vláda zase tlačí na svou měsíce starou agendu svržení Trumpa, tentokrát pomocí vyhození ředitele FBI James Comeye jakožto casus belli. Ne moc dlouho po zprávách, že byl Comey vyhozen, se objevil v časopise Foreign Policy – tj. v hlavní hlásné troubě globalistů - ohavný článek požadující odstranění Trumpa z úřadu a to „čím dříve, tím lépe,“ protože Amerika se stává „hroutícím se státem.“
 

„To bude vyžadovat oddanost pravdě a spravedlnosti napříč oběma stranami,“ píše ve Foreign Policy David Rothkopf. „Nakonec, a čím dříve, tím lépe, to bude vyžadovat, aby náš systém a lid odmítli Trumpa a ty, kteří jej obklopují – kteří toho už udělali tolik, aby znevážily své úřady, které zastávají, a kteří podvrací americké postavení ve světě.“

Tento článek je hrozně zaujatý i na měřítka Foreign Policy – kdy Rothkpf Trumpa nazývá „karikaturou vůdce“, který projevuje „hluboce znepokojivý“ vzorec chování.

Je ironií, že tvrdí, že Trump teď jedná „ještě nestoudněji a zoufaleji,“ což ve skutečnosti výstižně popisuje tento proti-Trumpovský článek pocházející ze Foreign Policiy a od dalších globalisticky orientovaných magazínů z poslední doby.

Co je ale opravdu v tomto Rothkopfově článku významné, je popis USA pod Trumpem jako „hroutícího se státu“, což by samo o sobě znělo jako ulítlá rétorika, až na to, že hluboký stát se pokouší využít mechanismu „kontinuity vlády“, který zatím funguje ke svržení celé Trumpovy administrativy.

Aby to globalisté mohli udělat, potřebují přesvědčit americkou veřejnost, že USA jsou „hroutícím se státem,“ který je třeba zachránit.

5. května referoval Clifford Cunningham na Infowars, že Kongres už pořádá tajná zasedání o odstranění Trumpa z úřadu.

Na tom je zajímavé, že svou zprávu staví na článku v New Yorker, který je stejně jako Foreign Policy roztleskávačem politik určených pro nejvyšší vrstvy establishmentu u moci.

„Nikdo neobývá Bílý dům, aniž by byl kritizován, ale Trump je v obležení pochybností jiného řádu, ty se točí kolem vypjaté, konkrétní a dost často v obou stranách vedené diskuse o tom, zda ho pohltí některý z myriád problémů, než ještě stihne skončit alespoň jedno funkční období – a nebo jestli, jak by mohl být, bude odstraněn,“ napsal v New Yorker Evas Osnos.

A jak jsem v březnu referoval já, The Atlantic, další globalistický magazín se také snažil veřejnosti podsouvat myšlenku puče proti Trumpovi pomocí opatření na kontinuitu vlády.

„Kdyby byly volby ukradeny, tak by Pencova funkce jako prezidenta nebyla o nic legitimnější než Trumpova,“ napsal Norm Orsnstein do The Atlantik. „Po Pencovi by to byli – mluvčí Paul Ryan následovaný Orrin Hatcheem, jako dočasným prezidentem a pak ministrem zahraničí Rexem Tillersonem.“

„Pokud by si voliči kolektivně přáli, aby to podvracení zahraničním vměšováním a spiknutími ve straně skončilo, tak by proti tomu nemohl mít nikdo legitimní námitku – zvláště, když kontrola přinejmenším nad Senátem není ještě zasažená ruskou činností.“

Samozřejmě, že ten článek zapomněl zmínit hluboké vazby Hillary Clinton na Rusko – kdy Nadace Clintonů uzavřela dohodu poskytující Putinovi 20% americké produkce uranu, jak píše N.Y. Times – ale na tom nezáleží, protože ta konspirace Trump-Rusko je jen falešná povídačka zneužívaná k de-legitimizaci Trumpa, protože Hillary Clinton vybraná za prezidenta hlubokým státem jim s prezidentstvím tak ošklivě nevyšla.

Vládnoucí elita není schopna Trumpa plně kontrolovat, jako to neuměla ani svého času u Clintona, a to je děsí.

Zdroj: prisonplanet.com

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor