Prezident Duterte slíbil z Filipín „vykořenit všechny stopy finanční zločinnosti Rothschildů,“ když oznámil, že už nebude reagoval na nátlak nebo finanční vydírání americké vlády nebo Rothschildy kontrolovaných globálních bankovních institucí. Tento prezident, který tvrdí, že bosy drogových kartelů zabíjel vlastníma rukama, není nikým, koho by šlo jen tak šikanovat, a ten si teď do hledáčku cílů ke zničení vybral finanční korupci ve své zemi, kdy finanční kořistníky slibuje „vyhnat jako hyeny, když oni vlastně nic jiného nejsou.“
Než Rodrigo Duterte převzal úřad prezidenta, trpěly Filipíny důsledky uvalení zbídačujících úsporných opatření a kořistnické privatizace uvalených MMF a Světovou bankou k vykořisťování jejich lidu a zdrojů. Rovněž byly jednou z nejzkorumpovanějších a neproblémovějších zemí Asie.
Ač Filipínský lid v těch letech projevil značnou míru lidového odporu, čímž se mu podařilo zmírnit tu nejkřiklavějších já-na-bráchistickou korupci, tak stejně mnohé z okovů, které na ně navěsily Rothschildem kontrolované instituce, dále zůstaly.
Prezident Duterte vpadl do mocenské kampaně pod vlajkou značné změny, ale na rozdíl od Západních politiků, kteří vždy mažou svým příznivcům med kolem huby, jako že změna, než se na ně vykašlou, tak filipínský prezident valí plnění svých slibů plnými lopatami.
Duterte během volební kampaně na lidi naléhal, aby ho zabili, jestli se mu nepodaří vyřešit zločinnost a korupci v zemi během prvních šesti měsíců svého funkčního období.
Je něco přes jeden rok jeho funkčního období a on své sliby splnil. Je však teď daleko proslulejší tím, že loni na regionálním summitu v Laosu nazval prezidenta Obamu „zkurvysynem“. Ke značnému pobouření Rothschildy kontrolované mezinárodní komunity, střílí Duterte od boku a svou zemi čistí.
V roce 2016 poté, co varoval ty, co jsou zapojení do kšeftů s drogami, že „buď vy zabijete mě, nebo já zabiju vás,“ se ohromující počet 1 007 153 drogových zločinců vzdalo vládě a 73 vládních činitelů bylo zatčeno za zapojení do ilegálních drogových kšeftů.
Zabavena byla narkotika v hodnotě miliard dolarů a ukázalo se, co se také dá za krátkou chvíli udělat, když se k problému přistoupí vážně.
Teď jde prezident po oligarchii vymykající se daním a po nadnárodních korporacích, které už celá desetiletí nezaplatily ani cent. Tyto elity a jejich mediální impéria držely předchozí režimy jako rukojmí. Na Duterteho ale neví, jak by si přišly. A tak ve skutečnosti platí.
Jak se Dutertemu povedlo vymanit se ze spárů bohatých a mocných? Jednoduše. Chlubí se ohromnou 83% mírou schvalování u lidu celé země. Oligarchové nemohou použít média mainstreamu, aby ho zničila, protože lidé už ničemu, co ta média povídají, nevěří.
Lidé důvěřují Dutertemu, protože ten na rozdíl od generací politiků, kteří přišli před ním, opravdu i dělá to, co říká. Jeho prostá mluva ty, co jsou na Západě u moci, dohání k zuřivosti, a tak proti němu vedou válkou skrze své propagandistické kanály v médiích.
Komu ale věřit – té globální kabale, nebo jeho vlastnímu lidu?
Duterte sliby plní
Když říká, že ze své země „vykoření všechny stopy finanční zločinnosti Rotschildů,“ tak není pochyb, že se do toho pustí přes neodmyslitelná rizika s tím spojená.
Hlavními hráči globálního ekonomického prostředí jsou už od jejich vytvoření v roce 1944 Mezinárodní měnový fond (MMF) a Světová banka pod americkou dominancí.
Tyto mezinárodní bankovní organizace soukromě kontrolované notoricky neblaze proslulou bankovní rodinou Rothschildů, vždy nejdříve donutí země, aby deregulovaly finanční sektor, aby tak dovolily soukromým bankám vyrabovat jejich ekonomiky.
Jakmile jsou pak vlády nuceny svůj deregulovaný finanční sektor vykoupit z krachu, sestaví MMF nebo Světová banka potajmu centrálními bankéři a ministry sepsaný financí dluhový balíček, který podvrátí jejich národní suverenitu a donutí je, přijmout politiky zbídačujících úsporných opatření, které škodí pracujícím, rodinám i životnímu prostředí.
Filipíny se staly první asijskou zemí, která tuhle léčku prokoukla. Tvrdě pracovaly, aby získaly finanční nezávislost, a teď už rozbíhají proces vykopání Rothschildy kontrolovaných bank ze své země.
Transformace Filipín za Duterteho dokazuje, že každá země bez ohledu na to, jak je zbídačená a v potížích, může setřást okovy, které jim nasadili mezinárodní bankéři a obchodníci se smrtí a zkázou, a vrátit moc zpět lidu.