Vyšetřování zjišťuje, že Geoge Soros financuje organizace pašeráků lidí a teroristů
9. dubna 2017 Redakce AC24 Ze světa 18652 0
thumbnail
Italští vyšetřovatelé našli důkazy o vazbách miliardáře George Sorose na pašování lidí a na teroristickou skupinu. Podle vyšetřování z 5. března našly úřady tyto vazby na Sorosem financované neziskovky, které jsou zapojené jak do pašování lidí, tak i do napomáhání militantům ISIS, aby infiltrovali na Evropský kontinent. Thedailyeconomist.com hlásí:
 

Pod pláštíkem ‚pomoci‘ syrským uprchlíků, aby se dostali do evropských zemí, tyto nevládní organizace ve skutečnosti dováží nikoliv uprchlíky ze Severní Afriky, čímž se zapojují jako součást ISIS vedené pašerácké operace.

Vyšetřování italských úřadů i dalších zjistilo, že neziskovky financované mj. Georgem Sorosem aktivně financují soukromé lodi, aby přes Jižní Itálii pašovaly desetitisíce ilegálních severoafrických uprchlíků do EU. Toto pašování lidí je údajně napojeno na pašerácké sítě ISIS. Pokud to úřady potvrdí, tak by to potenciálně mohlo vést k trestním obviněním proti těmto neziskovkám.

Šéf-prokurátor sicilské Catanie Carmelo Zuccaro vypovídal v březnu před komisí italského parlamentu, že oficiální vyšetřování financování flotily moderních uprchlických člunů ve Středomoří neziskovkami je už zahájeno. Uváděl důkazy, že pašeráci lidí v Libyi a v dalších státech severoafrického pobřeží jsou často údajně napojeni na ISIS či na jiné zločinné bandy, které koordinují pašování desetitisíců ilegálních uprchlíků do Itálie. Zuccaro uváděl důkazy, že pašeráci lidí buď ze země, nebo z menších migračních člunů volají velká neziskovkami financovaná záchranná plavidla, aby ta pak přímo zařídila převoz těchto uprchlíků. To ukazuje na velice úzkou koordinaci mezi bandami pašeráků lidí a neziskovkami financujícími flotilu těchto lodí.

Zuccaro oznámil, že jeho kancelář vyšetřuje to, co nazval „abnormální“ částky peněz, které umožňují i malým agenturám, aby si najaly lodi. Italské úřady zatím odhalily nejméně deset soukromých neziskových organizací do tohoto zapojených, mezi nimi několik neziskovek financovaných spekulantem amerických spekulativních fondů Georgem Sorosem přes jeho nadaci Open Society Foundations. – William Engdahl.

Samotná definice terorismu je použití násilných prostředků k vytvoření politických výsledků a Sorosem financované organizace jako jeho Open Society po celém světě financovala revoluce a násilné teroristické činy od Ukrajiny po Evropu a dokonce i v USA prostřednictvím organizací jako Na černých životech záleží.

V boji proti globálnímu terorismu je však nešťastná ta obojakost politiků, kteří jsou jak ochotni skupinám jako ISIS a Al Kaida pomáhat a financovat je, tak zároveň posílat mladé Američany, aby umírali v nesčetných ideologických válkách. A čím dál víc a víc to vypadá, že v centru všeho toho geopolitického chaosu je vždy jeden muž, a je nejvyšší čas, aby za své nesčetné zločiny proti lidskosti, které jak financoval, tak i vykonával, byl už konečně uvězněn.

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor