Co je vhodné připomenout? Syrské „rebely“ k používání chemických zbraní cvičil Pentagon
8. dubna 2017 Redakce AC24 Ze světa 8728 0
thumbnail
Byl to Pentagon, kdo cvičil „rebely“ syrské Al Kaidy ve využití chemických zbraní. Média Západního mainstreamu nejenže potvrdila, že Pentagon cvičil teroristy ve využití chemických zbraní, nýbrž dokonce přiznala existenci USA podporovaného plánu na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby se z toho obvinil syrský prezident Asad. V roce 2013 vydaly britské noviny Daily článek, kdy jeho internetová verze má nadpis:
 

USA podpořily plán na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby z toho obvinili Asadův režim…. Tento článek byl o pár dnů později stažen.

Cachovou verzi tohoto článku lze nalézt ZDE.

Global Research hlásí:

Londýnský Daily Mail v roce 2013 potvrdily existenci anglo-amerického projektu schváleného Bílým domem (za pomoci Kataru) k vedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii s následným obviněním Bašára Asada.

Následující článek byl publikován na Mail Online a následně smazán. Všimněte si toho rozporuplného diskurzu: „Obama vyslal varování syrskému prezidentovi Bašáru Asadadovi,“ a „Bílý dům dal zelenou pro útok chemickými zbraněmi.“

Pentagon cvičí „rebely“ (čili teroristy Al Kaidy) k využití chemických zbraní

CNN obviňuje Bašára Asada ze zabíjení svých vlastních lidí, přičemž rovněž uznává, že „rebelové“ nejenže vlastní chemické zbraně, nýbrž že tyto „umírněné teroristy“ přidružené k Al Nusra cvičí v užití chemických zbraní specialisté najatí Pentagonem.

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor