Je Donald Trump loutka Nového světového řádu nachystaná k plnění agendy Rothschildů?
8. dubna 2017 Redakce AC24 Ze světa 18146 0
thumbnail
Je Donald Trump loutka Nového světového řádu nachystaná k plnění agendy Rothschildů? Donald Trump má vazby na některé z nejbohatších a nejelitnějších rodin světa včetně rodin běžně označovaných za „ilumináty“, které obviňují z pokusů nastolit nový světový řád prostřednictvím jejich kontroly nad světovými financemi, politikou a médii. ...
 

Rodina Rothschildů má uvnitř Republikánů hluboký vliv s úzkými vazbami na neokonzervativce, sionisty z Izraele, Goldmana Sachse a Výbor pro zahraniční vztahy (CFR).

Freedom-articles.toolsforfreedom.com hlásí:

U všech těchto skupin, národů nebo společností jsou v pozadí vazby na Rothschildy. Bývalý kandidát John McCain dostával peníze na kampaň od jednoho z anglických klanů Rothschildů!

Marco Rubio má blízko k vlivnému, v Izraeli narozenému intelektuálovi Yuval Levinovi. Také Bobby Jindal se se vším obracel na Levina, kromě toho dostal i Rhodesovo stipendium (stipendium určené k rekrutování osvícených a ambiciózních mladíků k prosazování snah Rothschidů a Cecila Rhodese o anglo-americký Nový světový řád). Ted Cruz, jehož otec byl sionistický křesťanský kazatel, a který je ženatý s manželkou z rodu Goldman Sachs, jako svou národně bezpečnostní poradkyni zverboval Victorii C. Garnder Coates, pomocnici bývalého ministra obrany Rumsfelda (který stál za érou válek George W. Bushe). Dokonce i libertariánský odpůrce válečných jestřábů Rand Paul má blízko penzionovanému diplomatovi a členu CFR Richardu R. Burtovi a miliardáři Peter Thielovi, předsedovi amerického řídícího výboru pro Rothschildy financovaná shromáždění Bilderbergů.

Je Trump mimo vnitřní kruhy?

Tump není ohledně vazeb na Rothschildy žádná výjimka. Víme, že příslušník vnitřních kruhů Trump se desítky let kamarádil s bohatou Manhattanskou elitou a uzavíral s ní obchody. Byl to Trump z těchto vnitřních kruhů, kdo ve prospěch a k potěšení sionistického režimu Izraele protlačoval tvrdou linii islamofobie v Americe s rozdmýchávání plamenů nenávisti ke všem muslimům.

Říká se o něm, že se dobře znal i Clintony. Mnozí teoretizovali, že Trump ve skutečnosti kandidoval hlavně proto, aby rozdělil republikánské voličstvo a vítězství pak spadlo do klína kariérnímu zločinci Hillary Clinton. Luke Rudkowski (My jsme změna) nedávno odhalil, jak se Trump obrací o radu ve vojenských a zahraničně politických záležitostech na CFR. Je tu i možná, ač zatím neprokázaná vazba mezi Trumpem a pedofilií, neboť byl zapsán v Epsteinově malé černé knize.

Přesto všechno, proti němu republikánský establishment spustil kampaň, aby ho zastavili, když se ukázalo, že jeho nominace by ohrozila volbu Demokratky Hillary.

Nic není jen černobílé, ale vzhledem k hojným vazbám Trumpa na lidi provázané s NWO a jeho agendou by bylo přehnané jej označovat za člověka mimo vnitřní kruhy, i když v těch vnitřních kruzích nemusel být naplno. Od Newta Gingriche nedávno do mainstreamových médií uniklo, že Trump doopravdy ve vnitřních kruzích nebyl, protože nebyl členem klubu a „neprošel zasvěcovacími rituály“ – čímž tedy jasně přiznal, že tu politickou show vedou tajné společnosti jako Svobodní zednáři, Lebka a hnáty, Bohemian klub atd.

Trump z vnitřních kruhů a jeho Resort International, tedy mafie, CIA, Mossad, Rockefellerové a Rothschildové

Trump je s nevyšší jistotou provázaný s nejmocnějšími skupinami světa svými obchodními vztahy. V jiném článku, Kdo se tyčí v Trumpově pozadí? Piper odhaluje, jak Trump v roce 1987 získal 93% akcií s hlasovacím právem v herní společnosti Resorts International.

Resorts International byla zřízena a kontrolována jako nastrčená zástupná společnost pro rodiny Rockefellerů a Rothschildů a pro jejich „zařizovatele“ v řadách Ústřední zpravodajské služby (CIA) a v řadách její spojenecké zpravodajské agentury, izraelského Mossadu. Co způsobilo takovou explozivnost této zprávy, bylo to, že tyto noviny poukázaly na skutečnost, že tato ilegálně zmanipulovaná kasina byla provozována v tajném spolčení s „váženými“ politiky, činiteli orgánů zákona, finančníky z Wall Streetu, kteří opatřili půjčky k financování těchto hráčských doupat a se samotnými provozovateli těchto heren.

… Mnoho z těchto kasin bylo vedeno gangy prostřednictvím různých nastrčených lidí, kteří byli zapojeni do faktického partnerství s gangstery za scénou, kterým pomáhaly CIA a Mossad při ohromném vypírání peněz ze zisků získaných z drog a her, přičemž část se odlévala na skryté operace těchto spřátelených zpravodajských agentur. CIA a Mossad na oplátku využívaly svého vlivu, aby poskytly „ochranu“ pro ilegálně fixlované hráčské operace, když bránily orgánům prosazování zákona, aby tuto korupci rozbily.“

Je to už stará hra. Abyste získali kontrolu nad vládou, zřiďte kontrolu nad tajnými ozbrojenými agenturami, které fungují v podstatě mimo rámec zákona, aby se ty staly vašimi soukromými ranaři, pak dostaňte pod kontrolu ilegální průmysly jako hráčství, drogy, zbraně a prostituci. Kdokoliv, kdo blíže studoval původ a operace CIA ví, že tato agentura těžko kdy představovala zájmy Amerického lidu, a že v roce 1953 (pod kontrolou zosnovatele zavraždění Kennedyho Allena Dullese) rychle přerostla na soukromou bandu ranařů k ochraně zájmů a investic boháčů.

Tak jaká je v tomto všem Trumpova role? Resort International bývala nastrčená společnost CIA a tu Trump převzal. Piper čerpal z článku v magazínu The Spotlight, který zkoumal investory za ní:

Meyer Lansky, uznávaný „předseda správní rady“ a hlavní finančník herního syndikátu podsvětí, který si udržoval své vlastní dlouhodobé vazby nejen na Izrael a Mossad, ale i na CIA a americkou zpravodajskou komunitu (a který byl i další postavou v zavraždění Kennedyho);

David Rockefeller, šéf finančního impéria Rockefellerů, který poskytoval krytí svou rodinou a vazbami na CIA globální bankovnictví, aby s tímto provozem pomohl;

Investors Overseas Service (IOS) v té době největší konglomerát pro přeshraniční odliv kapitálu kontrolující aktiva za 2,5 miliardy $.

Tibor Rosenbaum, který nejenže byl šéf-finančník Mossadu sídlící ve Švýcarsku, který stál za tajnými obchody se zbraněmi, ale také byl šéfem Banque De Credit Internationale v Ženevě, což byla hlavní evropská pračka na peníze Lanskyho syndikátu; a

Baron Edmond de Rothschild z evropské bankovní rodiny a osobní business partner Rosenbauma v Rosenbaumu, což je s Mossadem spojený podnik rozvětvený daleko, široko a už dávno;

William Mellon Hitchcock, jeden z dědiců jmění rodiny Mellonů (jedno z největších rodinných jmění v Americe, který také dlouhá léta udržoval těsné vztahy se CIA).

V roce 1987 po smrti dlouhodobě nastrčeného muže od CIA Jamese Crosbyho, nominální šéfa Resorts International, do hry vstoupil stoupající mladý newyorský realitní magnát Donald Trump a Crosbyho podíl v tomto hráčském impériu koupil.

Pozor na politiky, co prohlašují, že nejsou z „vnitřních kruhů“

Kariérní politici se živí tím, že se pokouší být co nejvolitelnější a nejlépe se zalíbit voličům. Jejich ambice, kariéra a příjem závisí jen na tomto. Líčit se jako agent změny nebo někdo mimo vnitřní kruhy je velice zavedená taktika politiků, kteří chtějí být zvoleni. Bezpochyby i někteří praví politici, kteří takto přinesou skutečnou změnu k lepšímu, se občas vyskytují. Avšak v této fázi hry je obecná veřejnost celého světa tak mohutně šálena a klamána po tak dlouhou dobu, že je moudré být ke všem politikům, co se staví jako „mimo vnitřní kruhy“, extrémně skeptičtí. Je důležité, aby si voličská veřejnost udělala domácí úkol a zkontrolovala si a prošetřila historii a vazby každého nastávajícího vůdce, zvláště Trumpa mimo vnitřních kruhů, nebo Trumpa z vnitřních kruhů – podle toho, jak na něj nahlížíte.

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor