Trumpův poradce Rogers Stone Jr. přežil pokus o atentát následující po pokusech odhalit „zkorumpovaný hluboký stát“
17. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 10442 0
thumbnail
Trumpův poradce Roger Stone ve středu přežil pokus o atentát, uprostřed fám, že to bylo jeho odhalování plánů Hlubokého státu na podvracení Trumpa, čím se vydal na nebezpečnou dráhu.  Podle Stona do něj narazilo záhadné temně tónované auto a trvalo na tom, že ta srážka „byla nehoda.“ To je ale letos už druhý pokus o jeho život. 

 

 

Stone je jeden z mála lidi z vnitřních kruhů Washingtonu DC ochotných vypovídat proti Clintonům a také opakovaně vyzýval k trestnímu stíhání Hillary Clinton za trestuhodné zacházení s tajnými emaily, když byla ministryní zahraničí. 

Washingtonexaminer.com hlásí

Dlouhodobý Trumpův důvěrník Roger Stone ve středu řekl, že na Floridě byl účastníkem autonehody. 

„To auto, ve kterém jsem cestoval, rozpláclo velké šedé temně tónované 4 dveřové auto se zatemněnými skly,“ tweetnul tento barvitý politický konzultant a bývalý poradce prezidenta Trumpa. 

Stone, který nedávno propagoval svou knihu o prezidentu Trumpovi, po havárii mluvil s Alexem Jones z Infowars, přičemž tvrdil: „Mně to jako nehoda nepřipadá.“ 

Stone rovněž na Pompano Beach mluvil s CBS Miami. „Prostě do nás naplno najeli,“ řekl. „Mám zhmožděniny, ale jsem OK.“ 

Kolem Stona bývalého pomocníka Richarda Nixona, který býval označován za špinavého politického intrikána, se točí kontroverze dlouhé roky, když protlačoval konspirační teorie, k nimž patřil vražedný gang Clintonů a to, že za vraždou prezidenta Johna F. Kennedyho byl bývalý prezident Lyndon Johnson. 

Stone už předtím tvrdil, že byl obětí pokusu o atentát. V lednu říkal, že ho otrávili ve snaze zabránit mu, aby odhaloval to, co nazýval „lží o ruském hacknutí“, kterou šířil „hluboký stát“ jako konspirační teorii, kterou se zpravodajská komunita snaží podvrátit prezidenta Trumpa. 

Stone po nehodě ve středu uváděl, že k havárii došlo „ve stejný den, kdy mě vedoucí Demokraté ve Zpravodajské komisi předvolali,“ abych se před touto komisí objevil, a tvrdil, že tato kolize „by určitě mohla“ být s tím skandálem s ruským hackováním spojená, hlásil CBS Miami

Senátor John McCain, R-Ariz, a další o víkend řekli, že je „zjevně“ nutné, aby Stone při slyšení před senátní Zpravodajkou komisí, co zkoumá zapojení Ruska do voleb 2016, vypovídal. 

Tento měsíc bylo kolem Stona horko kvůli odhalení, že měl kontakty s hackerem Demokratického národního výboru Gucciferem 2.0, o kterém americká zpravodajská komunita tvrdí, že je ruskou zpravodajskou špičkou. Trumpovi činitelé popřeli jakýkoliv kontakt s ruskými činiteli během kampaně 2016. 

Stone tvrdí, že se s Rusy nijak nespikl a řekl, že jeho komunikace s Gucciferem 2.0 byla „neškodná“, jelikož tehdy nevěděl, že by Guccifer 2.0 měl být údajně ruským agentem. 

Loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor