Assange tvrdí, že zpravodajští činitelé a Hillary „potichoučku tlačí na převzetí moci Pencem místo Trumpa“
16. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 8926 0
thumbnail
Přes víkend jsme si všímali povídaček o tom, že někteří vidí ve viceprezidentu Miku Pencovi „pojistku Hlubokého státu,“ a teď soudě podle tweetů z Wikileaks, to Julian Assannge vidí tak, že to je plán Clintonů a zpravodajských činitelů. ... Assagnův tweet: 
 

Clintonová tento měsíc soukromě prohlásila, že potichoučku tlačí na převzetí moci Pencem. Tvrdila, že Pence je předpověditelný a navíc porazitelný. 

K tomu dodal … 

Assagnův tweet: 

Dva činitelé ze zpravodajské komunity, co mají blízko k Pencovi, tento měsíc soukromě prohlásili, že plánují převzetí moci Pencem. To by neřekli, kdyby s tím Pence nesouhlasil. 

Jak uvádí The Daily Caller, Assangova tvrzení zjevně přichází v reakci na zprávy, že prezident Trump dal v pondělí večer CIA autorizaci k provádění útoků drony na teroristy… 

Assagnův tweet: 

Jednostranným předáním moci CIA nad jejími útoky drony v této době signalizuje Bílý dům, že vydírání, nedostatek loajality a nedostatek kompetence stejně se vyplácí. 

Jak už jsme usoudili předtím, pokud Trump nepřijme přístup Studené války 2.0 Baracka Obamy a Hillary Clinton a bude-li kvůli tomu vyhnán svou vlastní administrativou stejně, jako to udělali jeho hlavnímu poradci generálu Flynnovi, tak je úplně jasné, kdo ho nahradí: Mike Pence. Bez ohledu na to, co si člověk myslí o Trumpovi a jeho administrativě a politikách, které zatím rozjel, tu zůstává fakt, že to byl Trump, kdo vyhrál americké volby. Ti lidé, kteří pracují za scénou na jeho svržení, nepodléhají demokratické kontrole, ani nepracují v zájmu americké veřejnosti. Nezbývá nám než se jich ptát, jak by vlastně to obnovení vztahů s Ruskem – tj. s jadernou mocností – mohlo případně ohrozit americké životy. Zatím ale před námi obě tyto cesty pořád ještě zůstávají. 

Součástí první cesty je, že to Trump to vzdá a přijme proti-ruskou agendu, jak se to už projevuje v jeho rozhodnutích poslat více pozemních vojsk do Sýrie spolu se saúdskými vojsky, která budou záměrně odporovat syrskému režimu (úzkému spojenci Ruska). Součástí druhé cesty je další přímý puč uvnitř Trumpovy administrativy, tentokrát takový, co z Bílého domu vyžene Trumpa samotného tak, aby ho mohl nahradit Mike Pence, válečný jestřáb, který bude úplně nejšťastnější, pokud bude moci odvést tu práci, kterou chtěla udělat Hillary. 

Zdroj: southfront.org

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor