Dr. Kevin Barrett: Trump je „loutkou“ hlubokého státu
15. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 9705 0
thumbnail
Americký učenec Dr. Kevin Barret tvrdí, že prezident Donald Trump je svolnou loutkou Hlubokého státu instalovanou CIA, aby strhla pozornost alternativních médií.  Poté, co tiskový tajemník Bílého domu Sean Spicer v pátek oznámil, že Hluboký stát se pokouší „podvracet vládu prezidenta Trumpa,“ Barrett prohlásil, že toto přiznání je záměrným klamem k zmatení veřejnosti, aby před ní skryli fakt, že Trump je sám součástí Hlubokého státu. 
 

Spicerovo přiznání opomíjí životně důležité informace o zločinech hlubokého státu páchaných proti americké veřejnosti. „A teď tu Sean Spicer v podstatě světu přiznává, že hluboký stát existuje. Spicer ale nešel až tak daleko, aby přiznal, že ten hluboký stát odpálil i Dvojčata, aby nás zavlekl do těch válek za Izrael. Ale místo toho tak nějak zkouší ukazovat prstem na Obamu a jeho lidi jako na zapletené s hlubokým státem. To je ale teď příliš povrchní analýza,“ řekl Press TV Dr. Barrett. 

Presstv.ir hlásí

Peter Dale Scott popularizoval výraz ‚hluboký stát‘ 

„Profesor Peter Dale Scott z University of California byl asi tím výzkumníkem, který se o popularizaci termínu hluboký stát zasloužil nejvíce. A ten přišel s celým jeho konceptem při analýze zavraždění prezidenta John F. Kennedyho,“ řekl Dr. Barrett. 

„Dnes už i mainstreamoví žurnalisté a historici jako David Talbot a další akceptují, že prezidenta John F. Kennedyho nezavraždil osamělý potrhlík, konkrétně Lee Harvey Oswald, nýbrž že byl svržen pučem určitými živly amerického hlubokého státu včetně bývalého ředitele CIA Allana Dullese, viz Talbotova kniha (Ďábelská šachovnice: Allen Dulles, CIA a vzestup americké tajné vlády) a bývalý šéf kontrašpionáže James Jesus Angleton, který býval styčným důstojníkem mezi izraelským Mossadem a CIA, stejně jako živly z organizovaného zločinu, které pravidelně spolupracují s těmito živly CIA,“ konstatoval. 

„Takže to byla svým způsobem mnohonárodní zpravodajská operace se značnou mírou zapojení izraelských účastníků, jak vysvětlil Michael Collins ve své knize, Konečný rozsudek: Chybějící článek v konspiraci za zavraždění JFK,“ konstatoval. 

„Peter Dale Scott to nedotáhl až ke konci s izraelskou stopou, ale vytáhl termín hluboký stát postavený na jeho výzkumu zavraždění JFK a později puče z 11. září, do něhož se v podstatě zapojily živly americko-izraelského hlubokého státu stejného typu, které vyhodily výbušninami do povětří Světové obchodní centrum a zinscenovali neexistující únosy letadel spíše než údajné sebevražedné únosy – ve skutečnosti v letadlech žádní arabští únosci nebyli – takže zase další hrozný klam jako při vraždě Kennedyho nebo bychom mohli říci i při vraždách jako když v roce 1968 zabili Bobba Kennedyho – zase zabitého CIA a lidmi napojenými na Izrael s vazbami na organizovaný zločin,“ uvádí tento analytik. 

„K takovýmto zjištěním se dospívalo ve studiích o hlubokém státu. A teď je velice zajímavé, že dnes tu máme prezidenta Donalda Trumpa, jedním z jehož hlavních poradců je ten provozovatel špinavých politických triků Roger Stone, který napsal knihu (Muž, který zabil Kennedyho: Případ proti LBJ) o tom, jak byl Lyndon B. Johnson součástí zabití jeho předchůdce Johna F. Kennedyho,“ řekl. 

‚Donalda Trumpa vytvořil Roy Cohn‘ 

„A teď Sean Spicer v podstatě světu přiznává, že hluboký stát existuje. Spicer nešel ale až tak daleko, aby přiznal, že hluboký stát vyhodil do povětří Dvojčata, aby nás zavlekl do těch válek za Izrael, které následovaly. Ale místo toho se pokouší ukazovat prstem na Obamu a jeho lidi jako na ty spjaté s hlubokým státem. To je ale teď příliš povrchní analýza,“ poukazuje Dr. Barrett. 

„Ve skutečnosti je ale Donald Trump sám do velké míry produktem těch nejhorších a nejohavnějších sil v hlubokém státě,“ řekl tento komentátor. 

„Donalda Trumpa stvořil Roy Cohn, mafiánský boss, který měl v kapse zkorumpované soudce a zkorumpované policisty v New Yorku a který býval přímým prostředníkem mezi J. Edgar Hooverem a americkými médii a který pro CIA organizoval operace pedofilního vydírání. Roy Cohn je v tom všem klíčovým hráčem. A Roy Cohn je muž, co udělal Donalda Trumpa,“ argumentuje. 

„Tak by snad měl Sean Spicer odhalit o hodně více o hlubokém státu včetně vazeb svého šéfa prezidenta Trumpa na nejhorší živly v hlubokém státu, o jakých zatím nebyl moc ochoten mluvit,“ uzavírá to tento učenec. 

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor