Doznání agenta CIA na smrtelné posteli: „Byl jsem součástí vražedného týmu, co zabil Johna F. Kennedyho“
14. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 53885 0
thumbnail
(PP) Audionahrávky s „přiznáním na smrtelné posteli“, na níž bývalý agent CIA a konspirátor z Watergate E. Howard Hunt  přiznává, že za ním přišli, aby se stal součástí vražedného týmu CIA k zabití JFK, byla odvysílána tento víkend – tento ohromující vývoj však média establishmentu zcela ignorovala.  Saint John Hunt, syn E. Howarda Hunta, se objevil v rádio-show celonárodního syndikátu Coast to Coast Live, aby prodiskutoval odhalení obsažená na této pásce.
 

Hunt řekl, že jeho otec jemu samotnému poslal kazetu s nahrávkou v lednu 2004 a požádal ho, aby ji po jeho smrti zveřejnil. Nahrávka byla původně 20 minut dlouhá, ale editoři to prostříhali z vysílání Coast to Coast na čtyři a půl minuty délky. Hunt však slíbil, že celou pásku nahraje brzy na svou webovou stránku. 

Podívejte se na video níže: 

E. Howard Hunt jmenuje četné lidi s přímými i nepřímými vazbami na CIA, kteří sehráli roli v zavraždění Kennedyho, přičemž sám sebe popsal v tomto spiknutí jako toho „co nedostal pořádnou roli“. Saint John Hunt souhlasí, že použití tohoto výrazu znamená, že Hunt byl ochoten sehrát v tomto vražedném spiknutí roli větší, kdyby mu ji dali. 

Hunt na nahrávce uvádí, že viceprezident Lyndon B. Johnson byl do plánování této vraždy a do jejího následného krytí také zapojen, když konstatoval, že LBJ: „Téměř maniakálně prahl, aby se stal prezidentem, a JFK považoval za překážku v dosažení tohoto cíle.“ 

Když se Saint Johna ptali, zda jeho otec sledoval konspirační teorie o vraždě Kennedyho, tak řekl, že starší Hunt nesledoval práci AJ Webermana, spisovatele na volné noze z New Yorku, který počátkem 70. let Hunta obvinil, že on byl jedním z těch tří vandráků (vyobrazených výše), které úřady krátce po vraždě vyslechly a později propustily. Jeden ze zakladatelů Mezinárodní strany mládeže, Vippies, Weberman vydal fotky těchto trampů a zjistil, že dva z nich se vyznačovali ohromující podobností s Huntem a s Frankem Sturgisem, kterého Hunt na nahrávce také jmenuje, že v tom vražedném spiknutí sehrál roli. 

Když se ho ptali na jeho názor, zda byl jeho otec opravdu jedním z těch trampů z Dealy Plaza, tak Saint John v ohromujícím odhalení řekl, že jeden z těch trampů opravdu vypadal úplně jako jeho otec v roce 1963 (viz porovnání výše). 

Ohromující podobnost operativce CIA s Frankem Stugisem, jedním z těch „trampů“. 

Další výzkumníci věří, že „Hunt tramp“ je ve skutečnosti Chauncey Holt, který zjevně později tuto skutečnost přiznal. Charles Harrelson byl údajně identifikován jako třetí tramp. 

Saint John Hunt řekl, že jeho otec byl krátce před svou smrtí „v hlubokém vnitřním konfliktu a plný výčitek,“ že to spiknutí v té době nevynesl na veřejnost a té vraždě nezabránil, ale všichni ve vládě Kennedyho nenáviděli a chtěli se ho to tak či onak zbavit. Kennedy slíbil „CIA rozdrtit na tisíc kousků a ty zbytky roztrousit do větru,“ s čímž už začal a v té agentuře tím skoro všechny dohnal k zuřivosti. 

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor