Lord Jacob Rothschil přiznává, že Nový světový řád kolabuje
13. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 24967 0
thumbnail
Lord Jacob Rothschild v informační bombě mezi zprávami z minulého měsíce přiznal, že jeho naděje vkládané do Nového světového řádu (New World Order) nejdou podle plánu.  Podle závěrečné zprávy RIT Capital Partners za rok 2016 od této společnosti i přes krátkodobé zisky z dlouhodobé perspektivy budou impériem Rothschildů, a tudíž i celou planetou, cloumat finanční turbulence.
 

Rothschild varoval akcionáře:

„Tentokrát je to o vypuknutí nejistoty… Před námi by dost dobře mohlo být období, kdy vyhýbání se riziku bude mít stejně vysokou prioritu, jako dosahování zisků.“ 

Thefreethoughtproject.com hlásí

Slova, která si tento investiční bankéř zvolil pro „období“, v němž se svět nachází, zjevně oznamují nadcházející propad ziskovosti, i když tento fond v uplynulých pěti letech realizoval více než 1 miliardu Eur zisku.“ 

Podle této zprávy nasměroval Rothschil se svou velice mocnou rodinou realizaci svých zájmů do uchování svých aktiv. „RIT Capital Partners plc je investiční společnost zapsaná na Londýské Burze (London Stock Exchange). Její čistá aktiva od zapsání v roce 1988 vzrostla z 280 milionů £ při zapsání v roce 1988 na více než 2,7 miliardy £ dnes. A právě RIT Lord Rothschild předsedá, když jeho rodina si v něm udržuje významné držby,“ odhaluje toto vydání.  

Jestli se tento fond, jehož hodnota je zatím nejvýše ze všech dob, náhle propadne, tak ten propad s sebou vezme značnou část bohatství, kterému se Rotchildova rodina těší. Avšak jakýkoliv takový propad pro rodinu Rothschildů přijde těžko jako překvapení, když ta údajně kontroluje většinu světového bohatství, a má, jak mnozí konstatují, prsty téměř ve všech světových bankovních institucích, včetně amerických Federálních rezerv. 

Prohlášení tohoto předsedy pokračují tím, o čem mnozí asi řeknou, že je temnou vizí budoucnosti postrádající jistotu. „Od poslední Světové války, jsme si užívali 70 let trpělivě spřádané mezinárodní spolupráce, to je ale teď ohroženo,“ prohlásil se zjevným odkazem na Brexit a britské referendum o stažení se z Evropské unie. 

„I přes hluboce znepokojivou geopolitickou situaci,“ napsal ve zjevném poukazu na potenciální nebezpečí propuknutí III. světové války, bude-li pokračovat Syrský konflikt, „tak lze poukázat i na četné pozitivní investiční faktory.“ Lord Rothschild v reakci na četná prohlášení pronášená současným americkým prezidentem konstatoval, že doufá, že korporacím se dostane úlevy z vládou uvaleného ždímání státních výnosů. Řekl totiž: „Navržené snížení daní pro společnosti a lidi v USA,“ je pro portfolio našeho fondu příznivá politická změna. 

 Rothschild byl rovněž údajně potěšen Trumpovým voláním po deregulaci s „reformou přehnaně regulovaného systému.“ Stejně i s Trumpovými kroky volajícími po exponenciálním nárůstu výdajů na americkou upadající dopravní infrastrukturu, je lord Rothschild potěšen. Avšak Trumpovo volání po „nárůstu fiskálních a infrastrukturních investic přichází v časech zralé vlny hospodářského cyklu, kdy je pracovní trh blízko plné zaměstnanosti,“ což znamená, že pro budoucnost nelze předpovídat okamžité vzedmutí tažené výdaji na infrastruktury. 

Tento bankovní a finanční baron rovněž viditelně lamentoval nad tím, že během několika posledních měsíců „se mzdy nafoukly až o 4%,“ což je faktor, který všem firmám ubere ze závěrečného součtu jejich výsledků.“ Rovněž konstatoval, že napříč celým investičním portfoliem jeho fondu bude mít dopad nárůst úrokových sazeb. „Hodnocení aktiv je na samém kraji nejvyšších hodnot v historickém měřítku, inflace se vrací a za těchto okolností nejspíš v USA smysluplně vzrostou úrokové sazby,“ řekl. A to přichází od muže, který je proslulý svými konexemi a finančními partnery kontrolujícími Federální rezervy, takže by to měl vědět. 

Loading...

sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor