Zeman je odporná a mstivá svině, uvedl šéfredaktor týdeníku Echo Dalibor Balšínek
22. října 2016 Redakce AC24 Z domova 32380 0
thumbnail
Šéfredaktor týdeníku Echo Dalibor Balšínek přispěl do debaty velmi rozčíleným komentářem na sociální síti, kde s prezidentem zúčtoval i na poměry současné veřejné debaty velmi brutálně. ... Miloš Zeman je odporná mstivá svině a není to poprvé. A vím o čem mluvím.
 
 
loading...

Je to odporný člověk, fakt, že se takhle mstí na téměř 90 letém člověku, který si prošel Osvětimí, mě definitivně vytočil a řeknu poprvé, o co šlo v roce 1996, když jsem navštívil Zemanovu matku. Nešlo jen o pokus o sebevraždu jeho syna, který tak nečinil z neštastné lásky, ale proto, že trpěl, že na něj otec kašle. Tenkrát jsem se několikrát sešel s první ženou Miloše Zemana Blankou. Pracovala jako účetní v Umělecko-průmyslovém muzeu, byl jsem tam asi třikrát, byl jsem také v Kolíně, kde žila matka Miloše Zemana, obešel jsem sousedy v domě, kde spolu tenkrát žili a hlavně jsem se dostal k rozvodovému spisu Miloše Zemana a Blanky Zemanové. Získal jsem jej vlastní prací, když jsem jej vytáhl ze dvou zaměstnankyň Archivu Městského soudu v Praze, který tenkrát sídlil na Malostranském náměstí. Kopii toho spisu, jehož originál zřejmě zničila povodeň v roce 2002 (archiv se totiž přestěhoval na jinou adresu) mám natočenou na videokazetě a to, o co potom šlo, bylo fyzické napadání matky (doloženo je výpověďmi) a mlácení první ženy (doloženo lékařskými zprávami a hlavně dvěma oznámeními na tehdejší místní oddělení SNB, jedno bylo stoprocetně v roce 1977). Ve spise je mnoho neuvěřitelných věcí včetně toho, jak Zeman stával před zrcadlem, citoval Nietzscheho a říkal, že jednou bude mít státní pohřeb (což se mu evidentně zdaří). Reportáž jsem nakonec neodvysílal, byl jsem mladý, životu jsem moc nerozuměl a hlavně paní Blanka Zemanová mě na kolenou prosila, ať to nedělám, že přijde o syna a že ji vyhrožoval Šlouf, že ji zničí. Zeman mě tenkrát obviňoval, že jsem agentem BIS, politicky tlačil na mou výpověď z práce (což se mu podařilo), ale o mě nejde, protože jsem to všechno přestál. Ledacos o Miloši Zemanovi ví i Jiřina Šiklová, která byla při rozvodu jeho patronem (za bolševika to bylo mnohem komplikovanější se rozvést než dnes). Až najdu čas, a to si ho teda najdu, tak sepíšu všechno, jak to bylo.

P.S. K případu jsem se dostal naprostou náhodou. Ještě v roce 1996 byl v LN na Poslední straně formát, který se jmenoval WildDuck. Šlo o ironické smyšlené zprávy, jednu z nich tenkrát napsal Karel Steigerwald a pojednávala o dětech z rozvedených rodin politiků a podle upřesnění, a že si zakládají politickou stranu. Byl volební rok a ČSSD měla tenkrát postavenou kampaň na rodině a solidaritě, Zeman se na plakátech objevoval s tenkrát mladou ženou Ivanou a dcerou Kateřinou. Steigerwaldův WildDuck vyšel jen na prvním, moravském vydání, protože bylo zasedání Redakční rady LN, které se to nelíbilo. V dalších vydáních to už nevyšlo a začal jsem zjišťovat, jak to celé bylo. Tenkrát jsem byl už dva týdny v TV Nova, takže jak to v LN přesně probíhalo, vím jen zprostředkovaně. Dnes ráno mi volal Karel Steigerwald, který upřesnil, že WildDuck byl přesně o tom, že Zemanův syn chce být na plakátech s otcem. KS vůbec netušil, že Zeman má syna, ale jeho žena Eva byla ta, která mu text rozmluvila s pochybnostmi, že to může být pravda. Ve vydání se text objevil o den později bez jeho vědomí.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor