Tento dokument vám ČT neukáže. Další zpochybnění závěrů vyšetřovací komise v kauze MH-17
28. July 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 9800 1
 Vyšetřovací tým nezávislých novinářů z Bonanza Media vedl exkluzivní rozhovory s jedním z podezřelých z havárie MH17, Sergejem Doubinským, s malajským premiérem Mohamadem Mahathirem. (Foto: Yutube)
 

 

 

 

V dokumentu  „MH17 - Za spravedlnost“ uvidíte a uslyšíte rozhovory  s plukovníkem, který získal černé skříňky, stejně jako s mnoha novináři, odborníky a přímými svědky událostí.

Svědectví lidí žijících na místě a nevyvratitelné důkazy odborníků prezentované v tomto dokumentu zpochybňují oficiální příběh předložený mezinárodním vyšetřovacím týmem JIT.

Tento dokument zpochybňuje několik bodů při oficiálním vyšetřování havárie MH17 a upozorňuje na nesrovnalosti, nepřesnosti a zaujatost v otázkách vyšetřování JIT.

Pokusy FBI, Kyjeva a OBSE dostat se do  černé skříňky letadla. Svědectví několika civilistů, kteří hovoří o přítomnosti ukrajinských stíhaček na obloze toho dne (potvrzeno dvěma nedávnými svědectvími, která jsme získali v Grabově a dalšími). Podvod s datem jednoho z „důkazů“ JIT o přítomnosti ruské rakety BUK v Donbasu. Zvukové nahrávky telefonního odposlechu poskytované JIT prostřednictvím SBU. Nedostatek primárních radarových dat v den katastrofy z Kyjeva. A dokonce demystifikace dokumentu BBC o MH17, který tvrdil, že poskytuje důkaz o střelbě rakety BUK. To vše a další je v dokumentu „MH17 - Za spravedlnost“.

Podívejte se na kompletní dokument s titulky ve francouzštině, můžete přepnout na české titulky.

Zdroj: pz.czagoravox.fr

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RK
Rudolf Kavan
28. July 2019
00