Tento dokument vám ČT neukáže. Další zpochybnění závěrů vyšetřovací komise v kauze MH-17
28. July 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 11382 1
 Vyšetřovací tým nezávislých novinářů z Bonanza Media vedl exkluzivní rozhovory s jedním z podezřelých z havárie MH17, Sergejem Doubinským, s malajským premiérem Mohamadem Mahathirem. (Foto: Yutube)
 

 
Loading...

V dokumentu  „MH17 - Za spravedlnost“ uvidíte a uslyšíte rozhovory  s plukovníkem, který získal černé skříňky, stejně jako s mnoha novináři, odborníky a přímými svědky událostí.

Svědectví lidí žijících na místě a nevyvratitelné důkazy odborníků prezentované v tomto dokumentu zpochybňují oficiální příběh předložený mezinárodním vyšetřovacím týmem JIT.

Tento dokument zpochybňuje několik bodů při oficiálním vyšetřování havárie MH17 a upozorňuje na nesrovnalosti, nepřesnosti a zaujatost v otázkách vyšetřování JIT.

Pokusy FBI, Kyjeva a OBSE dostat se do  černé skříňky letadla. Svědectví několika civilistů, kteří hovoří o přítomnosti ukrajinských stíhaček na obloze toho dne (potvrzeno dvěma nedávnými svědectvími, která jsme získali v Grabově a dalšími). Podvod s datem jednoho z „důkazů“ JIT o přítomnosti ruské rakety BUK v Donbasu. Zvukové nahrávky telefonního odposlechu poskytované JIT prostřednictvím SBU. Nedostatek primárních radarových dat v den katastrofy z Kyjeva. A dokonce demystifikace dokumentu BBC o MH17, který tvrdil, že poskytuje důkaz o střelbě rakety BUK. To vše a další je v dokumentu „MH17 - Za spravedlnost“.

Podívejte se na kompletní dokument s titulky ve francouzštině, můžete přepnout na české titulky.

Zdroj: pz.czagoravox.fr

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RK
Rudolf Kavan
28. July 2019
00