Podle BIS není hrozbou islám, ale odpůrci multikulturalismu. Vedení BIS požaduje posílení pravomoci k potíráni vlasteneckého odporu
1. June 2019 Redakce AC24 Z domova 7195 2
Ředitel BIS Koudelka, který si vede vlastní politiku proti demokraticky zvolené vládě a prezidentovi, se nechal v rozhovoru pro Idnes.cz slyšet, že "já si myslím, že do budoucna riziko extremismu, hlavně pravicového, bude růst." (Foto: Wikimedia, ilustrační)
 

 
Loading...

Ne islámský terorismus, ale pravicový je prý hrozbou.

ANO, protože to co se nazývaný pravicí, ale ve skutečnosti to jsou lidé levicového i pravicového myšlení milující svou kulturu a zemi, tak ti asi stále více chápou, že demokraticky není možné islamizaci zastavit.

Ano, pak se mohou uchýlit k násilí. Ovšem úkolem BIS je zajistit multikulturní režim a postupné předání Evropy islámu, proto BIS bude potlačovat odpor proti multikulturalismu a neomarxismu, tak jako GESTAPO potlačovalo odpor proti Velkoněmecké říši či StB potlačovala odpor proti komunismu.

Nakonec jak pan Koudelka sní o větších pravomocích BIS k potírání pravicového extremismu, tak to už tady dvakrát bylo. Za německé okupace se předchůdkyni BIS říkalo GESTAPO a za bolševika to byla StB (prodloužena ruka NKVD/KGB). Když slyším Koudelku veřejně toužícího po větších pravomocích pro boj proti odmítačům multikulturalismu a neoamrxismu, tak se děsím toho, že se vedení BIS rozhodlo jít v šlépějích GESTAPA a StB.

Lukáš Lhoťan

Názory publikované přispěvatelem nelze ztotožňovat s postoji redakce zpravodajství AC24.cz

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PJ
Premek J
2. June 2019
Co dělá agent CIA v BIS? Okamžitě vyhodit a sledovat! Vysoké státní a národní riziko!
10
EP
00
PJ
Premek J
2. June 2019
Co dělá agent CIA v BIS? Okamžitě vyhodit a sledovat! Vysoké státní a národní riziko!
+ 1