Němce nemohlo potkat větší štěstí než je migrace, uvedl bývalý prezident
20. June 2019 Redakce AC24 Ze světa 8541 1
Podle německého exprezidenta Christiana Wulffa se velký příliv uprchlíků ukáže jako velké štěstí podobně jako německé sjednocení. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Kdyby byl Christian Wulff stále hlavou Spolkové republiky Německo, pak by si člověk mohl myslet, že jde o politickou slepotu, nyní je to spíše lehkomyslné hodnocení, pokud žije v chráněné komfortní zóně.

Jaká šťastná náhoda pro Německo, nelegální migrace pod rouškou „azylu“, přišli převážně mladí muži, zástupci muslimské patriarchální kultury,  kteří zde vyvolávají etnické konflikty a projevují svou averzi k západnímu způsobu života, jsou „štěstím“  místních žen a mužů (sexuální obtěžování, znásilnění). Útoky, poranění noži, zabití, vraždy, namísto profesionálních pracovníků převážně negramotní a málo kvalifikovaní, německá města se stále více podobají Střednímu východu a Africe. A co každoročně vynaložené miliardy na tzv. „uprchlíky“? Převážná většina z nich pravděpodobně zůstane v Německu žít pouze na sociálních dávkách a přídavcích na děti.

My máme nějaké štěstí? Mohou se ptát Němci, no přece, že už není Wulff prezident.

Zdroj: politikstube

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
20. June 2019

Však nech si ich zoberú ešte pár miliónov čo sa tomu bránia keď je to pre nich tak užitočné a dobré prečo to chcú prerozdelovať ku nám na východ?

My tu "pracantov" nepotrebujeme nemáme dosť práce ani pre seba.

A vyžírky sociálneho systému nepotrebujeme máme ich tu aj bez toho dosť.


00