Jestli ještě napíšeš o migrantech, tak tu tvoji dě*ku znásilním a upálím!
2. August 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 20810 0
Švédský nezávislý novinář Joakim Lamotte je zvyklý na hrozby proti své osobě a rodině. Nyní se však hrozby stále přitvrzují. (Foto: Yotube)
 

 
Loading...

V jedné z posledních hrozeb se píše, že Lamotte má být zastřelen, jeho dcera znásilněna a spálena zaživa. Samotný Lamotte ani tentokrát neočekává od policie žádnou pomoc, proto žádá švédskou veřejnost o pomoc.

Švédský novinář Joakim Lamotte je nezávislý  a poněkud sebevražedný reportér.  Lamotte si vytvořil svou vlastní „značku“ při návštěvách měst a míst ve Švédsku, kde hovořil s obyvateli o kriminálním vývoji v jejich komunitách. Nechává lidi, s nimiž hovořil, mluvit otevřeně a bez cenzury.

Trestné činy, nejistota, násilí gangů a náboženský extremismus jsou problémy, které se lidí podle zpráv nejvíce týkají.

Joakim Lamotte je zvyklý být ohrožován lidmi, kteří nemají rádi jeho zprávy. Zdá se však, že poslední hrozba, která přichází, je příliš velká na to, aby se s ní  reportér vypořádal sám a beze strachu.

Lamotte na Facebooku ve svém Messengeru obdržel následující zprávu ve špatně psané švédštině, s gramatickými chybami: „ty malý parchante, zastřelím tě do hlavy, vím, kde žiješ v Götebergu, spálím tvůj dům s tvými dcerami, tvoje dcera je nejhorší děvka . Znásilním ji, jen až uvidím tu rasistickou děvku, až příště zveřejníš něco o přistěhovalcích, spálím tvou dceru zaživa. “

Lamotte podal na policii řadu zpráv o hrozbách proti němu - ale všechny byly odloženy, přestože existují důkazy, kontaktní informace a jména útočníků.

Nyní Lamotte žádá veřejnost, aby se s ním podělila o nejnovější hrozbu. "Teď potřebuji vaši pomoc," píše, “osobě, která to napsala, je 22 let a žije ve Stockholmu." Předal jsem policii jeho číslo a adresu sociálního zabezpečení, ale nemám naději, že to povede k jeho zatčení.  Myslím si to kvůli všem zprávám, které jsem dal na policii a které byly odloženy.

„Pokud však všichni můžeme pomoci sdílet tento příspěvek, musí někdo otevřít oči a reagovat. Není v pořádku, že lidé mohou takové věci psát, aniž by byli řádně potrestáni, “píše a dodává, „ v tomto případě jde o to, jak novináře vyděsit. Pokud to náš soudní systém nebude brát vážně, jedná se o hrozbu proti svobodě slova. “

Jediným zařízením Joakima Lamotteho používaného při jeho zprávách o životě ve švédských městech je on sám, jeho kamera v telefonu a jeho stránka na Facebooku, z níž odesílá hodinové živé aktualizace.  Jeho reportáže z něj učinily nepřítele mnoha  „,příznivců migrantů“, samozřejmě  přistěhovalců, zejména tvrdých muslimů, kteří nechtějí, aby reportér ukazoval realitu. Jeho reportáže lze vidět na youtube a jeho Facebooku.

Zdroj: pz.cz, voice.com

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor