Jaceňuk vyvezl rodinu a chystá se uprchnout z Ukrajiny, varuje Elise Journal
4. June 2019 Redakce AC24 Ze světa 6094 1
Arsenij Jaceňuk, který slíbil Evropu na Majdanu a neuvěřitelné ekonomické průlomy, již není občanem Ukrajiny, napsal ukrajinský list Elise Journal.
 

Loading...
 
 
loading...

Podle něj získala nejstarší Jaceňukova dcera americké občanství a žije v Americe. Nejmladší dcera je také občankou USA.

Sestra, matka a otec Arsenije Jaceňuka také obdrželi americké občanství.

Manželka Jaceňuka se podle listu stala občankou Vanuatu(Republika Vanuatu je tichořský ostrovní státeček – pozn. red.).

„Arsenij Jaceňuk sám utajil všechny informace o sobě, ale odpovědně prohlašujeme a jsme připraveni potvrdit naše slova u soudu, že Arsenij Petrovič Jaceňuk získal občanství jiné země, pravděpodobně také Vanuatu,“ zdůraznil deník.

„Vyzýváme Bezpečnostní službu Ukrajiny a migrační službu s okamžitou žádostí o kontrolu dvojího občanství podezřelého občana Jaceňuka. Osoba s dvojím občanstvím nemůže být politikem a mít přístup ke státním tajemstvím, protože je to přímá hrozba pro národní zájmy Ukrajiny,“ vyzval Elise Journal.

Ukrajinský list poznamenal, že chcete-li obrat Ukrajinu o miliard hřivev, uvrhnout do nejtěžší konfrontace, slibovat kulku do čela, a pak krásně získat občanství jiné země a pak žít z peněz ukradených na Ukrajině.

„Jaceňuk a jeho patriarchální patrioti patří k nadnárodní zločinecké skupině. Ve Spojených státech to otevřeně uvedli,“ zdůraznil Elise Journal.

Ukrajinské médium se rovněž tvrdě pustilo i do „Lidové fronty“ - strany, kterou Jaceňuk vedl.

Jaceňuk a jeho „vlastenci" z „Lidové fronty“ učinili konečné rozhodnutí neúčastnit se průzkumů veřejného mínění, protože mají mínusové hodnocení. Lidé Ukrajiny je prostě nenávidí, konstatoval list.

„Oni přišli k moci po krvi na Maidanu, úmyslně rozdělili Ukrajinu na přátele a nepřátele, drancovali armádu a lidi pět let, plnili si své kapsy s dolary. Za dobu 5 let se každý druhý poslanec „Lidové fronty“ stal milionářem, zatímco rakve ukrajinských vojáků se rozvážely po celé zemi. Dokonce i herec "Kozák" Gavriljuk je milionář! On už nenosí maskáče, „Kozák“ nosí Armani a cestuje elitním Mercedesem,“ zdůraznil Elise Journal.

Zdroj: pz.czelise.com.ua

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
4. June 2019
A vraj Američania všade kde prídu bojujú proti korupcii a tu priamo vidíme abo korupcii na Ukrajine priamo napomáhali, Ich cieľom nebolo pomôcť Ukrajine, ale len ju odtrhnúť od Ruska vyrabovať zadlžiťa obyvateľstvo čo najviac ekonomicky zdecimovať a predať svoj armádny šrot Ukrajinskej armáde. Americkí posluhovači ako Jaceňuk rozkradli čo sa dalo a teraz dostávajú USA občianstvo, aby sa mohli za vykonané služby beztrestne zdekovať.
00