Imám: Evropa je tak nešťastná, že bez přinucení bude konvertovat k islámu. Máme pro vás appku
3. June 2019 Redakce AC24 Ze světa 7064 1
Islámská organizace, která podle bezpečnostních úřadů je součástí Muslimského bratrstva, uvedla na trh bezplatnou příručku "Euro Fatwa App".
 

 
Loading...

Euro Fatwa App je zjednodušený a výstižný průvodce Fiqh (islámská právní věda, která se zabývá výkladem práva šarija) vydaný Evropskou radou pro Fatwa (nábožensko-právní stanovisko) a výzkum (ECFR), který umožní evropským muslimům dodržovat předpisy a způsoby islámu a plnit své povinnosti muslimských občanů, přičemž se bude starat o právní, obvyklé a kulturní zvláštnosti evropských společností.

S pomocí tohoto průvodce se mohou vyznavači Koránu seznámit s takzvanými fatwy z přibližně 30 desetiletí a orientovat se v nich. Že je ve skutečnosti distribuován misogynistický a protizápadní obsah, nechává v klidu Apple i Google.

"Euro Fatwa App" oslavila svou premiéru v Paříži na veletrhu "Foire Musulmane" koncem dubna.  Vydavatel  Evropská radá pro Fatwa  patří k radikálním muslimským bratrstvím. První verze příručky byla "upravena" poté, co  "Sunday Times" uvedly že jde o antisemitský obsah, podporující islámský teror a sebevražedné atentáty proti Izraeli.  Pro vydavatele "Euro Fatwa App" je  v různých zemích,  včetně Velké Británie zákaz vstupu.

"Euro Fatwa App" je v současné době k dispozici v arabštině, angličtině a španělštině. Německá verze a šest dalších se již připravují. Podle odborníků se také zdá, že rozšiřuje kromě misogynie také názor,  že evropské zákony nemusí být dodržovány, pokud jsou v rozporu s islámskými předpisy.

Německý Spolkový úřad pro ochranu ústavy je znepokojen: "Aplikace je stavebním kamenem v procesu radikalizace" varuje a vysvětluje, že aplikace je zaměřena konkrétně na mladší populaci.

Aplikace, která se zaměřuje na muslimy žijící v evropských zemích, odpovídá na otázky, jako je „mohu jíst v restauraci, kterou vlastní nemuslim nebo jak blahopřát nemuslimům k jejich oslavám?“

Odpovědi jsou  údajně "přizpůsobené": Blahopřát nemuslimům k jeho narozeninám je přijatelné, ale veselé  Vánoce se neslaví: "Máme naše svátky, nemuslimské neslavíme", taková jsou  pravidla chování pro muslimy v Evropě.

Spoluautor aplikace žije v Německu a je znám Spolkovému úřadu pro ochranu ústavy.

V Paříži zuvedl fatwa aplikaci na trh  Khaled Hanafy, káhirský teolog, který žije především v Německu. Je předsedou Rady imámů a učenců v Německu, ředitelem Evropského institutu humanitních studií ve Frankfurtu nad Mohanem, a členem organizace ECFR v Dublinu, která je zodpovědná za správnou výuku islámské aplikace. Oficiálně se říká, že ECFR zastupuje dodržování místních zákonů. Hanafy má samozřejmě "dobré" vysvětlení pro blokování první verze: "Důvodem byla věta z předmluvy ve staré publikaci, která bohužel přesně neodrážela význam autora textu v anglickém překladu a dostatečně nezohledňovala kontext ,Proto bohužel mohlo dojít k nesprávné interpretaci a Google jej klasifikoval jako nenávistnou řeč, “řekl islámský učenec Hanafy. Všechno je jen velké "nedorozumění".

Německý Spolkový úřad pro ochranu ústavy tvrdí, že Khaled Hanafy  není neznámý: říká se, že se objevuje jeho jméno v několika zprávách Spolkového úřadu. Měl by být jedním z nejvlivnějších na islámských sítí po celém světě.

Vydání  islámské aplikace pro "dobré chování" odkazuje na "velké islámské právníky", imám a "multi-talenta" Yusuf al-Qaradawi. Yūsuf'Abdallāh al-Qaradāwī, také Yusuf al-Karadawi, je islámský právník, multifunkční, televizní kazatel a autor. 92letý je považován za mistra islámského Muslimského bratrstva. Žije v Kataru od roku 1961 a ve svých televizních projevech šíří něco zcela odlišného od měkké aplikace.

Ti, kdo bojují proti „Alláhovi a jeho věřícím“, by měli být poraženi a ukřižováni. Dokonce i verdikt pro ty, kteří se otočí zády k islámu, je jasný: "Zabijte je!", říká So al-Qaradawi.

„Obnovené dobytí Evropy se blíží. Dobytí Evropy nesmí tentokrát proběhnout válkou, ohněm a mečem, mohlo by se uskutečnit v míru. Evropa je tak "nešťastná" tváří v tvář materialismu, promiskuitě a nemorálnosti, že sama vstoupí do "islámského záchranného člunu", je imám přesvědčen. A překvapivě je jeho názor na téma Židů také zcela jasný: Yusuf al-Qaradawi je sebevědomý Hitlerův fanoušek.“

Nicméně, ani Google, ani Apple zřejmě nemají problém s distribucí aplikace. Německy mluvící koránští následovníci se proto nemusí bát: i oni mohou brzy získat islámský právní názor a učinit svůj život v Německu ještě více islámsko-správným nebo rovným velkému „multi-talentu“ Yusuf al-Qaradawimu.

Zdroj: pz.cz

 

Vážení čtenáři, přispět na provoz vašeho nezávislého zpravodajství můžete na:

2000597440 / 2010
IBAN: CZ1120100000002000597440
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JJ
Jiri Jiri
4. June 2019
Za mě osobně: imáme nasrat!!!
10
JJ
Jiri Jiri
4. June 2019
Za mě osobně: imáme nasrat!!!
+ 1