„Ocean Viking“, nová loď neziskové organizace je na cestě pro sběr nelegálních migrantů
23. July 2019 Redakce AC24 Ze světa 6164 1
Nová loď NGO „Ocean Viking" nahrazuje vyřazenou loď „Aquarius", je v současné době na cestě do Středozemního moře. (Foto: Wikim
 

 
Loading...

Nová loď se plaví pod norskou vlajkou a je provozovaná organizacemi "Lékaři bez hranic" a "SOS Mediterranee", a na konci měsíce července by měla zahájit "práci", to znamená plavbu od libyjského pobřeží, kde  bude sbírat „cestovatele“ z člunů a přepravovat je nelegálně do Evropy

„Ocean Viking" je 69 metrů dlouhá nákladní loď  postavená v roce 1986 a pojme až 200 lidí ochotných k přepravě. Loď má 31člennou posádku, v akci bude také  13 členů pátracího a záchranného týmu SOS Mediterranee.

Ačkoli „Ocean Viking" pluje pod norskou vlajkou a cestující by mohli vstoupit v Norsku, dá se předpokládat, že žádný norský přístav je nepřijme a do Libye se také nebudou vracet.

Otázka námořní záchrany se týká také Evropské unie. Ministři vnitra EU ve čtvrtek v této věci nedosáhli dohody v Helsinkách. Ministři vnitra EU nyní chtějí dosáhnout výsledku na zasedání v prvním týdnu v září na Maltě.

Pokud chcete sledovat nevládní organizace ve Středozemním moři, navštivte stránku následující strámu, zadejte si název lodi a zjistíte její pohyb.

Zdroj: pz.cz

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JP
Jann Petrr
25. July 2019
Naaajítt n;ahe 18+zeny ve vaší oblasti na toto : linky.tk/zeny
00