Člověk sám za klimatickou změnu nemůže a svět má daleko větší problémy než nějaké „globální oteplování“, řekl bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. „Klima se měnilo po miliardy let,“ řekl v Institu de l’enterprise ve středu podnikatelským vůdcům Sarkozy, který opět kandiduje na prezidenta. „To, že se Sahara změnila na poušť, není přeci kvůli průmyslu.“
„To musíte být hodně arogantně pyšní na to, co je člověk, abyste uvěřili, že měníme klima.“
Tento bývalý francouzský prezident však změnil názor; ještě v roce 2007 varoval, že „klimatickou změnu nemůžeme ignorovat,“ ale i přes toto prohlášení francouzská média hlásí, že během svého prezidentství o „globálním oteplování“ mluvil zřídka.
Toto je poprvé, kdy je k „člověkem způsobené klimatické změně“ otevřeně skeptický.
Je zajímavé, že Sarkozy kandiduje na prezidenta uprostřed extrémního vzedmutí odporu vůči prezidentovi Francois Hollandovi za to, že Francii vyzval, aby přijala islám.
V Sarkozyho prohlášeních se projevuje, jaký vliv už má Donald Trump na světovou politiku; Trum, který je sám skeptik, předvedl i dalším politickým kandidátům, že otevřeně zpochybňovat „globální oteplování“ protlačované politiky a vládou financovanými vědci není zas až tak nebezpečné.
„Sarkozy teď už vidí ten oceán hlasů stoupající, když se promlouvá proti politické korektnosti,“ hlásí JoNova. „Spatřil ten nárůst Marine Le Pen a Donalda Trumpa.“
„Hra se změnila.“
Nemělo by být překvapením, že největšími zastánci „člověkem způsobené klimatické změny“ jsou ve skutečnosti globalističtí politici, kteří chtějí vymýtit pojetí suverénního národního státu.
K jejich cílům patří i vyděsit obyvatelstvo světa, aby uvěřilo v „globální oteplování“, které je příliš veliké, aby si s ním jejich země poradila sama, a tudíž jej lze „porazit“ jedině prostřednictvím expanze moci OSN a dalších nevolených globálních byrokracií za cenu národní suverenity.
Jinými slovy je to vyfabrikovaný problém, přeháněný vládou, aby se propagandisticky rozdmýchal strach, z něhož by vláda mohla kořistit nabídkou předpřipraveného řešení: tj. rozšíření moci vlády na úkor veřejnosti.
To je prostě strategie známá jako Hegelovská dialektika, kterou využívají vlády už po tisíciletí, aby tak na úkor svobody lidí rozšířily vládní moc.
Ale bohužel pro ně, už to moc nefunguje.
„Podlézat globálním tyranům už nefunguje,“ poukázal v Climate Depot Marco Morano. „Jakmile strach z toho, že vás nazvou ‚klimatickým popíračem‘, pominul, neexistuje už nic, co by zastavilo tu politicky se odtrhávající půlku, aby nepřešla do další fáze.“
„Rázové vlny z Brexitu se šíří.“
Zdroj: prisonplanet.com