Kdykoliv je establishment vážně ohrožen, reagují vraždou. Takový je historický normál všech kultur. Jedna z věrohodnějších konspirací o zavraždění Kennedyho se točí kolem faktu, že byl proti rozšiřování ozbrojených sil a odporoval zahájení Vietnamské války. Poté, co Lyndon Johnson tu válku schválil, tak to později okomentoval, že to byla zinscenovaná událostí a že Vietnamci nikdy na Američany nevystřelili, aby to začalo. Oficiální povídačka byla, že severovietnamské torpédové čluny zahájily „nevyprovokovaný útok“ proti US torpédoborci na „běžné hlídce“ v Tonkinském zálivu.
Pak se severovitnamské čluny o dva dny později dopustily „svévolného útoku“ na pár US lodí. V roce 1965 to Lyndon Johnson komentoval: „Pokud vím, naše Námořnictvo tam střílelo jak pominuté.“ Vojáci chtěli válku bez ohledu na všechny skutečnosti. Lhali Americkému lidu a vzali životy více než 50 000 klukům.
Standardní operací je vždy operace na zavraždění toho outsidera, co odporuje establishmentu, ať už vojensky či politicky.
Samozřejmě, že existují spousty příkladů jako Martin Luther King a tak dále, které se týkají aktivistů. Avšak důkaz, že Ukrajinská revoluce byla i skutečná, a ne jen to CIA spiknutí, které šíří komunistická mafie řídící Ukrajinu jako propagandu, se stal skutečností, když si Ukrajina vydobyla nezávislost. Ti v parlamentu v té době byli pořád ještě v komunistické mafii a kradli vše, co z národního produktu mohli. Vjačeslav Čornovil (1937-25. března 1999) byl politický aktivista, k němuž se lidé obraceli jako ke svému prvnímu konečně nezávislému budoucímu presidentovi. Byl velice prominentní jako ukrajinský disident ze sovětských časů a byl za své politické názory v 60. a v 70. letech mnohokrát uvězněn. Jako dlouhodobý zastánce ukrajinské nezávislosti dláždil cestu k současné nezávislosti Ukrajiny. Jako disident se stal známý, když zadokumentoval ilegální uvěznění některých ukrajinských intelektuálů. Dělali tedy, co mohli, aby jej uvěznili za nepolitické obvinění. V dubnu 1980 uplatili holku, aby Čornovila obvinila, že ji znásilnil, a ten byl odsouzen za „pokus o znásilnění“, když mu nemohli dokázat, že jí fakt něco udělal. Čornovil byl odsouzen k pěti letům vězení.
Když pak začalo být jasné, že by v presidentských volbách 1999 mohl vyhrát i volby proti úřadujícímu presidentovi Leonidu Kučmovi, tedy „bývalému“ vůdci Komunistické strany, tak Čornovil zemřel i se svým asistentem, a to tím standardně pohodlným způsobem při automobilové nehodě 25. března 1999. Oficiální vyšetřování vedené ministerstvem vnitra přirozeně prohlásilo, že šlo jen o nehodu. Bylo to národní hrdina a 23. srpna 2006 předchozí president Ukrajiny Viktor Juščenko Čornovilovi odhalil pomník a nařídil nové vyšetřování jeho smrti, které samozřejmě nikdy nikoho u moci neobvinilo.
Pak je tu příklad Galiny Starovojtové (1946-1998), která zahájila svou politickou kariéru v roce 1989, když se vlna obrátila. V Nejvyšším sovětu SSSR se stala členkou reformní frakce. V dubnu 1998 se stala vůdkyní „Demokratického Ruska“, které stalo oficiálně registrovanou stranou. Připravovala se na volby do Stádní Dumy, které proběhly v prosinci 1999. Galina Starovojtova se pokoušela zabránit tomu, aby se k moci dostala stará garda. Starovojtova odporovala směřování Ruska od komunistického státu k oligarchickému státu a učinila z toho součást své politické platformy v „Demokratickém Rusku“. Starovojtova byla 20. listopadu 1998 zastřelena u vchodu do svého bytového domu v St. Petěrsburgu. Zpočátku to zkoušeli překrucovat, že byla ve skutečnosti loutkou „západního finančníka“, který jsem měl být vlastně já, protože její syn pracoval v mé londýnské kanceláři.
Jde o to, že ti u moci se své moci NIKDY nevzdají dobrovolně. Donald Trump je rukavicí do tváře lidem, kteří jsou tak zkorumpovaní, že nikdy nezaváhají s jeho zavražděním provedeným jakýmkoliv způsobem, ať to bude havárie letadla či auta nebo pod záminkou nějaké menšiny, z níž se k němu někdo překvapivě dostane.
Takový je standardní operační postup a ten dominuje historií od dávných časů až do současnosti. Donalda Trumpa tak či onak zastaví. Nemohou si dovolit ztratit kontrolu nad svou tiskárničkou na peníze. I tisk je součástí establishmentu, a tak vidíte, že dostali rozkazy, že mají Trumpa líčit jako nebezpečného. Měli by dostat nominaci na Oscara a na Cenu Akademie. A právě proto nakonec přichází revoluce. Žádný člověk nemůže zvrátit směřování té korupce. Praxe vražd je přeci historicky ověřená.
Tak, ať zmanipulují konvent, nebo spáchají nehodu, něco bude. „Establishment“ nevypadá svolný s tím, že by Trumpa za jakýchkoliv podmínek akceptoval.
Zdroj: zerohedge.com