Tato otázka se stala předmětem diskuzí již mnohokrát. Změnilo se však něco? Spíše ne. Peníze stále existují jako objekt, jako součást života každého z nás, protože si lidé ve většině případů nedokážou život bez peněz představit. Co by se však stalo, kdyby peníze, jak je známe, neexistovaly?
Jsou zde zásadní otázky, na které byste si měli odpovědět:
- Co mě baví?
- Jak by vypadal můj ideální den?
- Jaké je mé ideální zaměstnání?
- Co představuje mé oblíbené koníčky? Jaké mám zájmy?
Samy o sobě jsou možná otázky příliš povrchní, co se za nimi však skrývá? Rozhodně nemají nic společného s penězi. Jejich odpověď je o nás, o našich snech, o našich schopnostech prosadit se.
I bez peněz se dá vyjádřit vlastní zájem, vlastní štěstí.
To, že se začnete konečně věnovat tomu, co vás vnitřně naplňuje, je tím nejlepším způsobem, jak se dostat například k pracovním cílům nebo projektům, které budete dělat pro to, že je milujete, ne proto, že je za nimi finanční odměna.
Zdroj: ce.com
[quote align="center" color="#999999"]
Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září.[/quote]