Světové ekonomické fórum (WEF) Klause Schwaba vydalo pokyny, jak často by si veřejnost měla smět prát své oblečení, včetně spodního prádla a oblečení do tělocvičny. (Foto: Flickr)

WEF již vyzvalo vlády, které se řídí pravidly, aby své úsilí směřovaly k budoucnosti, v níž budou platit omezení, aby si občané kupovali jen malý počet nových kusů oblečení ročně.
Podle Schwaba současná hrozba klimatických změn znamená, že lidé by již neměli mít právo nosit vyprané a čisté oblečení v takové míře, jakou si sami zvolí.

S odvoláním na novou studii Schwabovo Světové ekonomické fórum (WEF) vyzývá vlády, aby zakročily proti lidem, kteří perou své džíny a kalhoty častěji než jednou za měsíc a své svetry častěji než jednou za dva týdny.

Nevěříte, že se podobnými věcmi v současnosti zabývají globalističtí miliardáři? Pak se podívejte na následující video ze Světového ekonomického fóra:

WEF odhaduje, že světový módní průmysl vyprodukuje ročně 92 milionů tun textilního odpadu. Lidé proto musí toto množství snížit tím, že budou nosit špinavé oblečení místo toho, aby ho po použití prali.

„Velké části tohoto odpadu bychom mohli předejít, kdybychom oblečení nosili déle,“ říká Světové ekonomické fórum.

„Neexistuje způsob, jak zajistit, aby oblečení vydrželo věčně. Jeho trvanlivost však do jisté míry závisí na kvalitě látky a na tom, jak dobře je vyrobena.“

„Jedna studie například zjistila, že při správné péči lze nošením svetru čtrnáct dní mezi praními zdvojnásobit jeho životnost z průměrných sedmi let na téměř patnáct.“

Globalističtí miliardáři a neoliberální politici ve své bezmezné aroganci běžně používají soukromá letadla k letům na výroční konference organizace v Davosu, čímž do životního prostředí vypouštějí více uhlíku, než průměrná rodina vyprodukuje za celý život praní svého oblečení.

Světové ekonomické fórum však důsledně bojuje proti všem snahám, které zahrnují zrušení výhod a privilegií pro miliardáře a elity. Svou environmentální politiku zaměřují výhradně na zbavování základních práv běžných občanů, které považují za méněcenné.

Klaus Schwab mezitím v čínském Dalianu zahájil další každoroční setkání „nových šampionů“ nazvané „letní Davos“.

Během zahajovacího plenárního zasedání Schwab pochválil Čínu za její hospodářskou politiku a zároveň poblahopřál všem účastníkům akce, kteří představují „nejbystřejší talenty z podnikatelské sféry, státní správy, akademické obce a občanské společnosti“.

Ve svém krátkém úvodním projevu nevolený zakladatel WEF z řad globalistů uvedl, že účastníci musí „podporovat spolupráci“, aby podpořili hospodářský růst a vytvořili odolnější budoucnost.

Zdroj: thpv.tv