Mohla by existovat vazba mezi koronavirem a 5G? Výzkumník a biolog budov Paul Doyon právě v Číně strávil posledních 18 měsíců. Napsal o tom vynikající článek, v němž předkládá důkazy. A mluví i o tom, jak se proti těm elektromagnetickým frekvencím chránit na základě ochranné strategie proti EMF. (Foto: Wikipedia)

Mohla by existovat vazba mezi koronavirem a 5G? Výzkumník a biolog budov Paul Doyon právě v Číně strávil posledních 18 měsíců. Napsal o tom vynikající článek, v němž předkládá důkazy. A mluví i o tom, jak se proti těm elektromagnetickým frekvencím chránit na základě ochranné strategie proti EMF.

S tím, jak v tomto okamžiku toto město pokrývá 10 000 nedávno instalovaných 5G antén, je Wuhan asi nejvíce 5G-elektrosmogem zamořeným městem planety.

Elektrosmog – varování, které vědci rozhlašují už přes 40 let

Uznávaní vědci, výzkumníci, doktoři a aktivisté nás už přes čtyřicet let varují před nebezpečným zářením z bezdrátové komunikace a před elektromagnetickými poli. V roce 1977 vydal reportér Paul Brodeur knihu zvanou Spínátka v Americe; v roce 1985 napsal zesnulý Dr. Robert O. Becker (dvakrát nominovaný na Nobelovu cenu za medicínu za svoji práci o dělení buněk a obnovovacím dělení v procesu hojení) knihu Elektřina těla a později v roce 1990 publikoval Bludné proudy: Zkáza elektrickým zamořením, sliby elektromedicíny; v roce 1995 (a pak později i v roce 2007), vydal autor a výzkumník B. Blake Levitt Elektromagnetická pole: Návod pro spotřebitele k tomuto problému a jak se před tím chránit. Od té doby přibyla hromada dalších knih i dokumentárních filmů věnujících se tomuto tématu. A tak ten seznam pokračuje dál a dále.

Švédský neuro-onkolog Dr. Leif Stafford nazval tu masírku bezdrátovou komunikací „největším biologickým experimentem všech dob.“

A Dr. Robert O. Becker v roce 1985 napsal:

„Nebezpečí elektromagnetického zamoření je skutečné a dobře zadokumentované. Mění to, a to často patologicky, každý biologický systém. Ale přesně nevíme, jak závažné ty změny jsou a pro kolik lidí. Čím déle jako společnost budeme výzkum k dosažení této znalosti odkládat, tím větší budou nejspíš škody a tím obtížněji je půjde napravit.

A nakonec Dr. Martin Pall, PhD a emeritní profesor biochemie a základních lékařských věd na Washington State University, nedávno prohlásil, že:

„Vystavit desítky milionů 5G anténám, aniž bychom provedli byť i jediný biologický test bezpečnosti, patří k nejblbějším nápadům, jaké kdy kdo v průmyslové historii měl.“

V samotném Wuhanu je instalováno nejméně 10 000 5G antén

Co se ve zprávách moc neukazuje, je fakt, že Čína chvátá, aby se dostala v závodu o 5G do vedení, a tak ke konci roku 2019 (tedy v těch několika posledních měsících před propuknutím epidemie COVID-19) po celé zemi instalovala 130 000 5G antén, kdy nejméně 10 000 antén instalovali ve Wuhanu samotném. (Pro srovnání, USA mají v současnosti po celé zemi instalovaných přibližně 10 000 5G antén.)

„Město Wuhan, tj. metropole provincie Hubei, mělo na konci roku 2019 podle očekávání 10 000 stanic na základě 5G…“

„Podle předchozích zpráv očekávají tři operátoři, že budou na konci roku 2019 provozovat téměř 130 000 stanic na základě 5G.“

Wuhan: Jedno z rozběhových měst pro zkoušky 5G

Wuhan se ve skutečnosti stal jedním z 16 měst vybraných v roce 2018 k vyzkoušení 5G sítí.

Čínská Unicom začne s testování 5G sítě v 16 městech včetně Pekingu, Tianjin, Qingdao, Hangzhou, Nanjing, Wuhan, Guiyan, Gengdu, Shenzhen, Fuzhou, Zhenghou a Shenyang.

China Mobile provede testy ve venkovním terénu a zřídí přes sto 5G stanic v každém z následujících pěti měst: Hangzhou, Sanghai, Guangzhou, Suzhou a Wuhan.

Podle článku „Rozvoj 5G průmyslu ve Wuhanu: Koordinace pěti řetězců, tříkolkový pohon,“ (武汉5G产业发展:五链统筹 三轮驱动) napsaného čínsky a vydaného 11. října 2019 je jasné, že Wuhan vedl závod s ostatními čínskými městy, aby se umístil do čela 5G technologie a s přibližně 10 000 5G anténami, je to nejspíš jedno z nejvíce 5G ozařovaných měst v Číně:

Wuhan v současnosti vidí v komercionalizaci 5G možnost uchvátit významné rozvojové příležitosti, když postaví prvotřídní národní 5G síť jakožto vůdce rozvoje prvotřídního národního 5G průmyslu jako jeho hlavní základny…

Město Wuhan plně realizovalo „Plán rozmístění stanic 5G ve Wuhanu a provedení staveb“, kdy vyvinulo neobyčejné politické úsilí, aby nalákalo a podpořilo hlavní telekomunikační společnosti a čínskou China Tower Corporation, aby tak urychlilo stavby 5G sítí. V tomto roce a v tom příštím postaví Wuhan přes 20 000 stanic na základě 5G počínaje základní 5G sítí ve špičkovém provedení, v prvotřídní kvalitě, aby zajistil plné pokrytí města 5G sítěmi a to se dostalo do čela mezi podobnými městy v zemi.

Nakonec bylo v článku nazvaném „Do Wuhanu přichází 5G síť,“ (16. dubna 2018), sděleno, že brzy už bude postaveno „3 000 makrostanic a 27 000 mikrostanic“ a že do roku 2020 „síť 5G pokryje každý kout města a bude k dispozici za přijatelné ceny.“ To znamená, že ve skutečnosti ve Wuhanu bude daleko více než jen 10 000 antén, i když už samotných 10 000 činí z Wuhanu město s jednou z nejvyšších koncentrací 5G na světě.

5G systémy nasazené v nemocnicích

Co tu budí obavy, je to, že Čína od listopadu 2019 instaluje 5G systémy do nemocnic.

„Klíčové čínské nemocnice, vedoucí poskytovatelé telekomunikací a Huawei ve středu spustili projekt k zavedení standardů pro 5G sítě v nemocnicích.“

„Čína zveřejnila pionýrské standardy pro své nemocniční 5G sítě následně po společném procesu jejich vypracování a ověřování mezi zdravotním a telekomunikačním průmyslem.“

5G systémy instalované ve wuhanských nemocnicích s koronavirem

A zjevně tu přidává na podezření, že Huawei rychle instalovala 5G systémy do nových koronavirových nemocnic – tj. do wuhanské Nemocnice vulkanických hor a do Nemocnice bouřkových hor – tj. ty dvě nemocnice známé tím, že je postavili za dobu jen něco přes týden.

Ty dva zde citované články se ironicky jmenují (1) „Huawei instaluje 5G do čínských nemocnic k boji s koronavirem“ a (2) „Huawei staví 5G ve wuhanské nemocnici s cílem bojovat tak nepřímo s koronavirem,“ jelikož to by mohlo být v naprostém protikladu s tím, co tam měli v úmyslu. Na YouTube je rovněž zajímavé video zvané „Čínské nemocnice nasazují roboty, aby pomohly zdravotnímu personálu v boji s epidemií koronaviru,“ který to ukazuje v akci.

Čínské telekomunikační společnosti začaly v listopadu 2019 nabízet 5G ke komerčnímu použití

Čínské telekomunikační společnosti začaly svým zákazníkům nabízet komerční 5G služby od prvního listopadu loňského roku.

Čínské tři hlavní společnosti poskytující bezdrátové služby – China Mobile, China Unicorn a China Telecom – začnou v 50 významných městech prodávat 5G služby od pátku 1. listopadu, kdy k těm bude patřit i Peking a Šanghaj, řekl ve čtvrtek 31. října na pekingské konferenci Chen Zhaoxiong, náměstek ministra průmyslu a informačních technologií.

Čínská vláda udělala z vybudování 5G národní prioritu, čímž rozvinula červený koberec a srazila náklady tak, aby ti tři bezdrátoví operátoři mohli tuto novou technologii zavést tak rychle, jak je to jen možné.

„Udělali z toho národní prioritu. Je to součást předvádění schopnosti komunistické strany přinést dobro,“ řekl Paul Triola, šéf geo-technologií u konzultační společnosti Eurasia Group. „A uprostřed těch obchodních sporů a útoků na Huawei je pro Čínu ještě důležitější předvést, že přes všechny překážky neochvějně kráčí dál,“ dodal.

Čínská centrální vláda chce pokrytí 5G rozšířit tak, aby do konce roku pokrývalo celý Peking, Šanghaj, Hangzhou a Guangzkou. Největší operátor v zemi China Mobile, který má 900 milionů zákazníků mobilů říká, že do konce letošního bude schopen nabídnout 5G služby ve více než 50 městech.

V Pekingu bylo instalováno přibližně 13 000 5G stanic, uvedl tento týden komunikační úřad. Asi 10 000 už je jich ve skutečnosti v provozu. Čína má už celkem přes 80 000 5G makrostanic, typicky věží pro mobily s anténami a s ostatním hardware, které vyzařuje bezdrátové signály po celé oblasti, uvádí vládní činitelé. Podívejte se na tento článek o 5G věžích.

Říká se, že Čína jich bude mít do konce roku asi 130 000, přičemž Bernstein Research odhaduje, že na druhém místě bude Jižní Korea s 75 000, které budou následovány USA s 10 000. Piper Jaffray odhaduje, že příští rok se po celém světě rozvine 600 000 5G stanic, z nichž polovina bude v Číně.

V podstatě to znamená, že Čína se náhle přepnula na 5G propojení necelé dva měsíce před vypuknutím epidemie COVID-19, takže náhle mnohá města pokrývá bezdrátové 5G záření. A spolu s tímto pokrývání i v Jižní Koreu, kde čísla případů COVID-19 narůstají raketovou rychlostí.

Jak vidíme z výše uvedených článků, tak Jižní Korea má druhý nejvyšší počet 5G antén, tj. 75 000. To je pro zemi jejích rozměrů hodně. Je v tom nějaká spojitost? Myslím, že je, když teď (29. února 2020) má i nejvyšší počet případů koronaviru (3150) a jednu z nejvyšších smrtností (17) mimo Čínu.

Elektromagnetická pole (EMF) a imunitní systém

Bezdrátové záření od 1G do 5G vysílají modulovaná „radiofrekvenční (RF) elektromagnetická pole (EMF)“ a existují doslova tisíce studií předvádějících biologické dopady expozice člověkem vytvářeným elektromagnetickým vlnám a mezi nimi jsou stovky takových, co ukazují biologické dopady na imunitní systém.

Abych poskytl jen jediný příklad, výzkum Kolomytseva et al. (2002) popsaný v článku, „Potlačení nespecifické rezistence těla vystaveného účinkům extrémně vysokých frekvencí elektromagnetického záření o nízké intenzitě,“ zjišťuje, že je-li celé tělo zdravých myší vystaveno nízké intenzitě extrémně vysokých frekvencí elektromagnetického záření (EHF EMR, 42,0 GHz, 0,15 mW/cm2, po 20 min denně), tak je aktivita fagocytů, tj. periferních krevních neutrofilů, potlačena o asi 50% (p < 0,01) v porovnání s neexponovanou kontrolní skupinou) do 2-3 hod po jednotlivé expozici těm EHF EMR a že tento účinek přetrvá 1 den po expozici a pak se fagocytová aktivita neutrofilů vrátí do normálu do 3 dnů.

A dále, byla u myší vystavených EHF EMR po 5 dnů od ukončení expozice pozorována významná proměna krevního profilu leukocytů: počet leukocytů se zvedl o 44% (p<0,05 v porovnání se zvířaty nevystavenými expozici), a to převážně kvůli zvýšení obsahu lymfocytů.

Dospívají k závěru, že výsledky ukazují, že celo-tělní expozice zdravých myší EHF EMR o nízké intenzitě má značný účinek na ukazatele nespecifické imunity.

V článku (který jsem napsal já spolu s Prof. Olle Johanssonem z Karolinska Institute) se domnívám, že nabízí až dosud nejsolidnější hypotézu o hlavním mechanismu, jímž EMF ve skutečnosti vyřazuje imunitní systém, kdy mnohé z těch vztahujících se účinků na imunitní systém lze nalézt v uvedených citacích.

Johansson (2012) dále rozvíjí v Části 8 o Bio-iniciativě „důkazy o účincích EMF na imunitní systém“, kdy tyto účinky demonstrují četné studie, zvláště týkající se toho, jak radiofrekvenční EMF mění imunitní systém.

V prve uvedeném článku v Aljazeera se uvádí, že studie publikovaná v lékařském žurnálu The Lance z 24. ledna u infikovaných pacientů, kteří byli vážně nemocní, našla to, co nazývala „cytokinovou bouří“. Tento stav je těžkou imunitní reakcí, v níž tělo produkuje imunitní buňky a proteiny, které mohou zničit jiné orgány.

Tudíž by se tu mělo také uvést, že ve skutečnosti EMF účinek na cytokiny ukazují i jiné četné výzkumné studie: Např. výzkum PubMed k tomu vyprodukoval 119 výzkumných výsledků.

Už v roce 1998 provedl biolog jménem Roger Coghill experiment, kde „vzal bílé krvinky známé jako lymfocyty od dárců“ a držel je při životě pomocí živin, přičemž je vystavoval buď radiaci z mobilních telefonů, nebo přirozenému elektromagnetickému poli lidského těla.

Objevil, že lidské imunitní buňky vystavené radiaci z mobilních telefonů zůstaly jen z 13 % nepoškozené a schopné řádné funkce; přičemž buňky vystavené jen přirozenému elektromagnetickému poli těla zůstaly nepoškozené ze 70 % a byly schopny řádně fungovat. Samozřejmě, že když svým výzkumem poskytl vhled dovnitř, stal se terčem útoků a kritiky průmyslu bezdrátových zařízení za „nevědeckost“.

Dr. Robert O. Becke (1985) napsal, jak člověkem vyráběná elektromagnetická pole oslabují imunitní systém vyvoláváním „podlimitního stresu“:

Stres nejdříve aktivuje hormonální anebo imunitní systém na úroveň vyšší než normální, čímž živočichům umožňuje prchnout před nebezpečím a bojovat s chorobami. Pokud stres pokračuje, hormonální úrovně a imunitní reaktivita postupně klesá k normálu. Pokud v takovém okamžiku svůj experiment zastavíte, je zjevně ospravedlnitelné tvrzení: „Ten živočich se adaptoval; ten stres nedělá žádnou škodu.“

Nicméně pokud ty stresující podmínky přetrvávají, začnou hormony a úroveň imunity dále klesat pod normální úroveň. Z medicínského hlediska byla nasazena stresová dekompenzace a teď už jsou takoví živočichové ještě zranitelnější jinými zdroji stresu včetně zhoubných nádorů a infekčních chorob.

Jeden z aspektů tohoto syndromu je velice matoucí. Živočich podstupující tyto hormonální změny by si normálně byl vědom toho, že jeho tělo je předmětem útoku, ovšem zatím se nám to jeví tak, že ti pokusní potkani to nevědí. Neprojevují žádné vnější projevy strachu, podrážděnosti či nemoci. Většina lidí by určitě nebyla schopna detekovat magnetické pole o 100 gaussech, přinejmenším ne vědomě. Jen pár let po Friedmanově práci si všichni už můžeme všimnout, jak k tomu dochází.

V roce 1976 skupina pod J. J. Novalem z Národní aerokosmické laboratoře lékařských výzkumů v Pensacola na Floridě zjistila pomalou reakci potkanů na velice slabá elektrická pole o výši jen pět tisíc voltů na centimetr. Zjistili, že pokud taková pole vibrují v rozsahu ELF, zvýší se v mozkových buňkách úroveň neurotransmiteru acetylcholinu, zjevně jako aktivace podlimitních stresových signálů, aniž by si toho byl živočich vědom. Nejděsivější část těch polí, které Noval používala, byla v rámci úrovně elektromagnetického pozadí typické kanceláře s jejím osvětlením, klávesnicemi, počítači a dalším zařízením. Pracovníci v takovém prostředí jsou vystaveni elektrickým polím mezi jednou setinou až do deseti voltů na centimetr a magnetickým polím mezi setinou a deseti gaussy. (str. 277-278)

5G je daleko silnější a nebezpečnější než její předchůdci

Rozmisťování 5G – ať už ve zkušební fázi nebo v realizační fázi – už teď ve většině rozvinutých zemí světa začalo, kdy většina toho zbytku se zjevně chystá, že také začnou.

Evropská komise požádala, aby každý členský stát vybral jedno město, které bude do roku 2020 na 5G připravené, v rámci 5G akčního plánu EU na jednotný digitální trh. Evropská komise požádala členské země, aby každá začala se zkouškami 5G přinejmenším v jednom městě, takže do roku 2020 bude 5G připravené podle jejího „Akčního plánuj na jednotný digitální trh.“

Belgie odmítla i tu zkušební fázi, ani nemluvě o realizační fázi, kvůli vyšší úrovni záření, kterou 5G přinese, když už teď je záření nad úrovní povolenou normami. Švýcarsko začalo jak se zkouškami, tak s realizací, ale zastavilo další rozvoj, a to kvůli spoustě stížností na zdravotní dopady, jaké to má. Ostatní země zjevně snižují své normy, nejspíš proto, aby se jimi nebránily něčemu tak lákavému, co přichází jako Sendvičí opičí zmrzlina Toma a Jerryho. A USA a Čína jsou zjevně účastníky závodu o to, kdo pokryje svoji zemi 5G zářením (a dost možná spolu s ním i koronavirem), kdy momentálně Čína vede na obou frontách.

5G se dělí na nízké, střední a vysoké frekvence. Nízké až střední frekvence „na sebe navazují a jsou v rozsahu od 600 MHz do 6 GHz,“ a používají se v posledních čtyřiceti letech pro 1G až 4G sítě. Na druhou stranu vyšší frekvence, tj v milimetrových vlnových délkách jsou novými frekvencemi, které začínají na přibližně 24 GHz, ale ani v USA se ještě nikdy nepoužívaly pro služby komerčních mobilních telefonů, dokud se nedávno neobjevily komerční 5G služby.

V současnosti je většina 5G v rozsahu nízkých až po střední rozsahy frekvencí s nanejvýš dlouhými milimetrovými vlnovými rozsahy, i když to se nejspíš s rozvojem technologií a realizací změní. 5G technologie se rovněž začínají realizovat spolu se zavedenými 4G technologiemi, z nichž kořistí. Technologie 5G přináší jak větší makrostanice, tak menší mikrostanice instalované mezi většími makrostanicemi. A protože ty mikrostanice jsou často v obydlených oblastech blíže k lidským domovům, tak podle Orama Millera, certifikovaného specialisty na elektromagnetické záření ve stavební biologii (EMRS), je teď možno mwe naměřit na vyšších RF úrovních už v domovech jeho klientů, hlavně v ložnicích v druhém patře, kde jsou stovky až tisíce mikro Wattů na čtvereční metr (μW/m2), které pochází z těch nových antén, přičemž tento celosvětový expert na stavební biologii a EMF říká, že pro místa spánku je bezpečných 10 mikro-Wattů na metr čtvereční nebo menší (takže 0,1 μW/m2, aby to nebyla pro místo na spaní žádná anomálie).

Dále máme tu spektrum od 1G do 5G, kdy s každou novou generací dochází ke zvýšené modulaci a zvýšení modulace znamená zvýšený biologický účinek a biologickou škodu pro všechno živé na této planetě. 5G není žádná výjimka.

Všechny pokročilé technologie natlačí více mobilních signálů do stejného prostoru probíhající většími rychlostmi a s daleko vyšší modulací než současné 4G mobilní technologie.

A tyto modulace a mobilní signály se přenáší na nízkých a středních frekvencích od nových 5G a 4G LTE-Advanced malých mobilních rádií a antén, které se objevují všude, což povede nejspíš k tomu, že většina lidí bude bydlet vedle těchto antén, takže pak se hlásí vzestupy zdravotních symptomů, které se předtím nevyskytovaly.

Dr. Martin Pall, Ph.D. (emeritní profesor biochemie a základních lékařských věd na Washington State University), který svět upozornil na skutečnost, že EMF způsobují biologické škody pomocí napětí prováděným otevíráním kanálů vápenatých iontů (VGCC) tím, že se umožní nadměrné toky vápenatých iontů v buňkách a spouští se produkce oxidu dusnatého (NO) přes stimulaci enzymu nitric-oxide-syntázy, aby se efektem bludných proudů vytvořila spousta vysoce reaktivních kyslíkových radikálů, varoval, že rozmístění 5G bude mít na světovou populaci značně škodlivý účinek, ani nemluvě o jiných formách života. Ten věří, že 5G budou daleko nebezpečnější z následujících důvodů:

  • Rozmístí se neobvykle vysoký počet antén.
  • Použijí se hodně vysoké energetické výkony, aby se zajistilo, že to všude pronikne.
  • Značně vysoké úrovně pulsace.
  • Zjevná vysoká míra interakcí mezi 5G frekvencemi nabitých skupin, dá se předpokládat interakce se senzory napětí nabitých skupin.

Ve svém nedávném článku nadepsaném „Předvídání mohutných účinků 5G,“ (17. prosince 2019) uvádí Pall, že „vzhledem k vysoké míře pulsace u 5G záření může i krátkodobá expozice vytvořit závažné biologické účinky,“ ani nemluvě o těch hustotách výkonu až 30 krát vyšších než u předchozích systémů 1G až 4G a se zvýšeným pronikání přes magnetické komponenty. Předpovídá, že při plnocenném přechodu na 5G (když to je teď jen ve zkušební fázi, kdy je ještě málo komunikace na 5G), tak zažijeme:

  • zhoršení lidské reprodukce,
  • snížení kolektivní mozkové funkce,
  • velice časné nástupy Alzheimera,
  • zvýšení autismu a ADHD,
  • zhoršení lidského genetického fondu, a
  • masivní nárůst zástav srdce.

Přičemž jakmile se začaly  5G rozmisťovat, tak vysledoval četné projevy jeho biologických účinků. Např. poukázal na zvýšení neuropsychiatrických účinků, účinků na srdce a elektromagnetickou přecitlivělost, které nasbíral z švédských článků na internetu, neboť už začínáme nepříznivé účinky této technologie pociťovat:

zvýšenou nespavostí, zněním v uších, bolestmi hlavy, neschopností se soustředit a únavou.
Zvýšenou elektromagnetickou přecitlivělostí (EHS).
Zvýšení srdečních arytmií.
Tvrdí, že ač jsme tyto účinky měly hlášeny už v minulosti ve studiích expozice při zaměstnání a ve studiích s malým počtem účastníků, tak „se tyto účinky ukazující být daleko závažnější od času nasazování 5G“ a „ještě závažnější je to, co se teprve bude publikovat o neuropsychiatrických účincích 5G, které se objevují v jižní Kalifornii,“ která v poslední době mohutně 5G rozmisťuje.

Dále konstatuje, že „máme dost důvodů myslet si, že jakýkoliv plnocenný systém 5G komunikující s ‚internetem věcí (IoT)‘ bude produkovat daleko větší účinky než cokoliv, z těchto našich teprve prvotních zjištění.“

To by mohlo docela dobře být to, co vidíme ve městě Wenzhou, v čínské provincii Zhejiang, kde právě tuto technologii spolu s 5G zavedli, a mají tam neobyčejně vysokou míru nákazy koronavirem a kdo ví, jaké ještě další zvýšené účinky na zdraví (např. zvýšení srdečních problémů, slepotu, elektromagnetickou přecitlivělost atd.), které asi nezveřejnili.

Jde ještě dále, aby nastínil korelaci mezi testováním a 5G, mezi sebevraždami v ambulantních službách Británie a 5G, mezi případy paniky u skotu v Holandsku a 5G a i souvislosti s bizarně agresivním jednáním skotu a ovcí v Německu, s úniky ptáků v Německu a Francii a mezi stovkami ptákům padajících z nebo kvůli náhlému zastavení srdce během testování 5G v parku poblíž Rotterdamu a ten seznam je ještě delší a další a také zahrnuje i úmrtí hmyzu a zvýšení požárů v Jižní Koreji. (SNIP)

Závěr

Čína je ohromná země s úžasným obyvatelstvem, které v posledních deseti letech dosáhlo neskutečných pokroků při vytváření moderní sofistikované země, čímž v mnoha ohledech předběhli mnoho jiných moderních zemí. Avšak na základě faktů, že:

  • Máme reálná data, která ukazují, že záření bezdrátové komunikace má opravdu dopady na imunitní systém;
  • Máme nesčetné pacienty ze zón 5G vykazující ne jen mírné symptomy;
  • Nedávno bylo ve Wuhanu instalováno a zapnuto 10 000 5G antén, ani nemluvě o 130 000 5G anténách instalovaných po celé Číně;
  • Nedávno byly 5G systémy instalovány v četných čínských nemocnicích, ani nemluvě o nemocnicích pro COVID-19;
  • Zažíváme vysoká čísla infekcí COVID-19  na místech jako Hangzhou a Wenzhou, ani nemluvě o Jižní Koreji atd., kde byly nedávno instalovány četné 5G antény; a
  • Neprováděly se žádné testy, aby se zjistily biologické důsledky vystavení různých forem života této radiaci;

Můžeme tedy učinit závěr, že tu máme skutečný problém se samotným faktem existence 5G elektromagnetického záření, které oslabuje lidský imunitní systém, ani nemluvě o možnosti, že činí i ten virus sám ještě nakažlivějším.

A je-li to pravda, a pokud Čína nezmění kurz, tak by se 5G pro ni i pro zbytek světa mohlo docela dobře stát spolu s COVID-19 (a s dalšími podobnými) tím, co byl ledovec pro Titanik.

Možná je to opravdu tím, co by mělo začít lidem dělat starosti, a možná nastal čas, aby čínská vláda, stejně jako vlády celého světa důkladně prozkoumaly a řešily možné zdravotní účinky 5G a zastavily to předčasné rozmisťování 5G technologií, dokud nebudou moci dokázat, že je to bezpečné (o čemž pochybuji) a dokud nebudou moci být vyvinuty bezpečnější alternativy.

Vláda v Belgii to nikdy nerealizovala a povídá se, že i vláda Švýcarska zastaví rozmisťování 5G, ale zatím to vypadá, že se s tím pokračuje. A vypadá to, že pokud se lid neprobudí, bude Čína postupovat po podobné cestě.

Je mi velice líto, že se tady musím předvést na této elektromagnetické přehlídce, ale kvůli 5G bychom mohli všichni onemocnět.

„Pouze lidé, kteří jsou na tebe naštvaní, protože mluvíš Pravdu, jsou těmi, kdo žijí ve lži. Říkej to dál.“ – Neznámý

„Každá pravda prochází třemi stadii: V prvním je zesměšňována. Ve druhém se potlačuje násilně. Ve třetím se přijímá jako samozřejmá.“ – Arthur Schopenhauer

Velké díky Paulu Doyonovi za tento jeho hostující článek.

Paul Doyon je už 33 let výzkumníkem, spisovatelem a učitelem a pedagogem, který se vždy účastnil výzkumů problémů s EMS od doby, kdy v roce 2005 onemocněl v době, kdy bydlel v sousedství několika věží pro mobilní telefonii. 27 let svého dospělého života strávil pobytem mimo svoji domovskou zemi USA, kdy učil angličtinu jako cizí jazyk (EFL) a angličtinu jako druhý jazyk (ESL) většinou na univerzitách, vysokých školách a na úrovni mezinárodních škol.

Gary G. Kohls, MD

Zdroj:  duluthreader.com