První člověk, který byl na Měsíci potvrzuje, že tam viděl UFO a cizí bytosti
4. listopadu 2016 Redakce AC24 Ze světa 65455 0
thumbnail
První dva astronauti, co běhali po měsíci, oba potvrdili, že během pobíhání po lunárním povrchu spatřili UFO a cizí bytosti. Astronauti Apolla 11 Neil Armstrong a Buzz Aldrin byli z měsíce vedením mise v Houstonu odvoláni poté, co spatřili neidentifikované létající objekty (UFO) a další abnormality.
 

 
Loading...

Zajímavé podrobnosti o tom, s čím se mohli astronauti na Měsíci setkat, pochází z interview s nejmenovaným profesorem a Neilem Armstrongem na sympoziu NASA:

Profesor: Co se tam opravdu s Apollem 11 dělo?

Armstrong: Bylo to neuvěřitelné… samozřejmě, že jsme vždy věděli, že je tu ta možnost… skutečností je, že jsme byli varováni. Tehdy nebyly nikdy žádné otázky ohledně kosmické stanice nebo měsíčního města.

Profesor: Jak to myslíte „varováni“?

Armstrong: Nemohu zacházet do podrobností kromě toho, že řeknu, že jejich lodi byly daleko nadřazené těm našim jak v rozměrech, tak v technologii – sakra, byly tak veliké! … a děsivé … Ne, o kosmické stanici není žádných pochyb.

Profesor: Ala NASA měla po Apollu 11 další mise?

Armstrong: Samozřejmě – NASA byla v té době odhodlaná, nemohla ale riskovat paniku na zemi…. Bylo to ale ve skutečnosti rychlé nabrání a pak rychle zpátky. (Výše Přísně tajné, str. 186)

Je to možné, že by se astronauti Apollo opravdu střetli s nepozemskými bytostmi a s UFO během průzkumu lunárního povrchu?

Existuje spousta zpráv, interview a dokumentů, které naznačují, že to možné je.

Ve skutečnosti podle Dr. Vladimira Ažažy, fyzika a profesora matematiky na moskevské univerzitě:

„Neil Armstrong vyslal vedení mise zprávu, že je pozorovaly dva velké, záhadné objekty, které předtím přistály poblíž měsíčního modulu. Ale jeho zprávu nikdy veřejnost neslyšela – protože ji NASA zcenzurovala.“ (Výše Přísně tajné, str. 384)

Podle četných zdrojů tvrdil Armstrong, že na měsíci byli přítomni mimozemšťané a astronautům NAŘÍDILI, aby jej opustili.

Zprávy poukazují, že astronauti Apollo na měsíci zakopávali o četná ‚zařízení‘ a struktury, které byly zjevně umělé.

Mnozí UFO-logové tvrdí, že Buzz Aldrin dokonce ty divné struktury nafilmoval a o všech podrobnostech to hlásili zpět řízení mise, které však záměrně tyto informace ‚cenzurovalo‘, aby zabránilo chaosu a panice mezi běžným obyvatelstvem. Níže se podívejte na velice zajímavé video, které údajně uniklo z NASA.

Zdroj: ac.com

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor