Udělejte si doma detox chodidel a odstraňte tak přes noc všechny toxiny z těla
29. února 2016 Redakce AC24 Ze světa 134893 0
Detox chodidel byl poprvé využit v Japonsku. Jedná se o nalepovací polštářky, které mají být umístěny na chodidlech před tím, než jdete spát. Druhý den, když ji odlepíte od chodidla, uvidíte, že nebezpečné toxiny byly z těla vyloučeny v podobě ztmavené nálepky určené k detoxu. Samolepky se dávají na chodidla, pomáhají totiž cirkulaci krve a lymfy do trupu. Náš neaktivní životní styl způsobuje, že se náš krevní oběh kumuluje kolem kotníků, v dolních končetinách a nohách obecně.
 

 

 

 

Pozitivní výsledky, které doprovázejí použití detoxikačních polštářku, jsou menší únava, bolest kloubů i méně častá bolest hlavy.

Navíc si tyto detoxikační podložky můžete již koupit v obchodě nebo si je také vyrobit sami doma.

Věci, které budete potřebovat:

  • česnek, cibule
  • voda
  • samolepicí gázy
  • ponožky

Nakrájejte česnek a cibuli, aby byly velmi dobře nasekané, pak je dejte stranou.

Nalijte vodu do hrnce a přiveďte ji k varu. Přidejte nadrobno nakrájený česnek a cibuli do vroucí vody a nechte ještě vařit dalších 10 minut. 

Pak nechte vodu vychladnout 20 minut. Poté směs nalijte do středu samolepicí gázy, stačí pouze namočit. Pokud máte pocit, že je v polštářku příliš mnoho tekutiny, jednoduše ji vymačkejte ven. Také se snažte, aby se nenamočil lepicí okraj gázy.

Přimáčkněte gázu k chodidlu, především střední část. Navíc si oblečte ponožky, čímž zamezíte, že by polštářek odpadl. A uvidíte do rána, co se stane.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor