Nejabsurdnější loupež v historii se stala na Sibiři. Padla jenom jedna dobře mířená rána
16. února 2018 Redakce AC24 Ze světa 19871 0
Zdvořilý lupič schoval pistoli, a když ho prodavačka praštila kalkulačkou, kterou měla na pultu, ještě ji potom zvedl ze země a dal na původní místo. Prodavačka zažila snad nejabsurdnější pokus o loupež v historii vůbec, když lupič zvedl kalkulačku a zdvořile ji dal zpět na místo, odkud ji vzala prodavačka, aby lupiče praštila přes hlavu. Pak tento muž pokorně čekal, až přijede policie a bude vzat do vazby.
 

Loading...
 
 
 
loading...

Když ozbrojený muž vstoupil do obchodu a namířil pistoli na prodavačku, prodávající neměla sebemenší strach. Místo toho se zdálo, že má naprostý vztek na lupiče, a tak ho praštila kalkulačkou, která následně spadla na zem.

Poté prodavačka zmizela na chvíli z dohledu, během níž čekal lupič trpělivě na její opětovný příchod. Držel v této chvíli pistoli jen na moment, zřejmě se začal nudit, protože ji zase schoval do své bundy těsně před jejím příchodem.

Dáma pak přišla a praštila lupiče kalkulačkou, jak bylo již zmíněno výše. Dokonce - lupič po upadnutí nástroje pro obranu prodávající: kalkulačky ji opět dal na původní místo jako slušný zákazník. Poté ho prodávající udeřila znovu. Když po něm prodávající kalkulačku hodí znovu a ta se rozbije, lupič znovu uklízí. Sebere všechny kousky kalkulačky a opět je dá na pul prodavačce.

Poté, co byl obchod zase čistý jako před tím, než vstoupil lupič, čekal trpělivě tento lupič na policii. Poté byl vzat do vazby. Nebylo překvapením, že byl lupič pod vlivem alkoholu. Loupež se stala na Sibiři.

Zdroj: rt.com

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor