Pouze 10 minut používání telefonů způsobuje změny v mozku. Tyto mají nejvyšší záření
7. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 36606 0
Vystavujeme se používáním telefonů nebezpečnému záření? A víme o tom? Ve většině případů ano. Mnohdy byli lidé upozorňováni na to, že by neměli usínat vedle telefonu nebo počítače. Tyto přístroje by měly být v nejlepším případě vypnuty, jelikož vysílají elektromagnetické záření, které ovlivňuje náš mozek i náš spánek. Naše tělo tento typ záření pohlcuje a můžeme se tak potýkat s vážnými zdravotními problémy.
 

 
Loading...

Studie, která byla provedena v Izraeli na Weizmann Institute of Science, došla k závěru, že i pouhých 10 minut použití vašeho mobilního telefonu způsobuje změny v mozku, které mohou vyvolat také rakovinu.

“As of now, with only 10-12 years exposure, and use increasing dramatically, there is a concern of increase in brain cancer, related to use.” – Dr. John Bucher, Associate Director of the National Institutes of Health, National toxicology program, explained.

Obzvláště děti jsou ohrožené - mají totiž podle Dr. Johna Buchera jinou konfiguraci lebky, která umožňuje hlubší a snadnější průnik záření z mobilních telefonů.

Chraňte své zdraví a volte moudře.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor