8letý chlapec ohromuje svět svou znalostí šišinky mozkové a vymývání mozků pomocí televize
28. října 2017 Redakce AC24 Ze světa 20543 0
Té části mozku, kde se šišinka mozková nachází, se občas říká třetí oko. Má tvar dost podobný šišce borovice a jedním z jejích úkolů je vytvářet derivát serotoninu melatonin. Tělo jej používá k udržování hormonální rovnováhy a má dopady na vyladění vzorů spánku a probouzení. Tato žláza je v blízkosti prostředku mozku a leží mezi oběma hemisférami.
 

 

 

 
Loading...

Někteří lidé říkají, že důvod, proč se o šišince zveřejňuje tak málo, je ten, že má metafyzickou povahu a je tak záhadná.

8letý chlapec mluví o šišince mozkové a o tom Třetím oku:

Šišinka mozková je spojována s astrální projekcí, jógou a okultismem

Spousta lidí si myslí, že šišinka mozková je určitým typem portálu, který propojuje spirituální a fyzický svět a dovede vyvolat pocit jednoty, euforii a zprostředkovat naprosto osvícené vnímání. Rovněž se tvrdí, že meditace, jóga a techniky okultismu jsou schopny pomoci aktivovat šišinku. Rovněž se o ní říká, že dovede otevírat přístupy k cestování do jiných dimenzí, což je známo jako vidění na dálku čili astrální projekce. O pradávných technikách jejího využití se říká, že s nimi lze kontrolovat aktivity i myšlení jiných lidí. Vlády někdejšího Sovětského svazu stejně jako různé temné organizace tyto účinky studovaly po mnoho let, avšak jejich zjištění nebyla nikdy zveřejněna.

Zamyslíte-li se nad výše uvedenými informacemi spolu s otevřením mysli k vnitřnímu vhledu, tak byste mohli začít chtít dumat nad tím, co tento 8 letý chlapec prohlašuje na videu. Rovněž se přitom zamyslete, jaký by asi mohl být maximální potenciál šišinky. Jak to tak vypadá, tak tento mladík má znalosti a i jinak pronikl k odhalení faktů poskytujících perspektivu vidět svět jako úplně jiný, takže to asi nebude jen náhoda, že tento chlapec tak hluboce chápe tuto žlázu, o které panují domněnky, že nám zprostředkovává přímý pohled na informace. I jeho náhledy na život obecně vypadají, jako by pocházely od někoho v úplně jiném věku. Mějte na paměti, že ta odhalení, o kterých mluví na videu, jsou od jen osmiletého mladíka. Tento chlapec neodpovídá průměrnému 8 letému dítěti, a tak je v tom určité podcenění těchto let.

Mladík tak trochu poučuje tazatelku o životě

Chlapec na videu rychle tazatelku srovnal na její místo a trochu ji poučil o věcech života. Kdybyste si mysleli, že je mu přes 20 či ještě více, tak by to bylo zcela pochopitelné, protože konverzaci drží na úrovni dost vysoko nad úrovní odpovídající jeho věku. Tento moudrý mladík se rovněž pouští do řečí o tom, jak by šlo svět učinit bezpečnějším místem a že zbraní není třeba a že svět by bez nich by byl bezpečnější.

Rovněž mluví o videohrách Call of Duty a Grand Theft Auto a o tom, jak jsou tyto pro mládež špatné, když si mládež pak myslí, že strašně letí, když si můžete vyrazit postřílet pár lidí, krást auta uhánět s nimi šílenou rychlostí. Uchyluje se k tvrzení, že on tyto hry nehraje a že mládež by měla trávit méně času doma hrou her a sledováním televize a radši chodit ven, užívat si to tam a něco dělat.

Zdroj: ewao.com

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor