Budova WTC 7 byla 11. září podle zjištění University of Alaska Fairbank zničena řízenou demolicí
11. září 2017 Redakce AC24 Ze světa 27640 0
thumbnail
University of Alaska Fairbank dospěla k závěru, že zpráva NIST je chybná. WTC 7 se nezřítila kvůli požáru, nýbrž šlo o řízenou demolici. Tato univerzita v poslední době prováděla hodnocení možných příčin zřícení Budovy č. 7 Světového obchodního centra nazvanou ‚Zhodnocení WTC 7“. Toto video ukazuje prezentaci závěrů studie této univerzity.

 

Zhodnocení WTC 7 je studie University of Alaska Fairbanks za využití finitních prvků modelování za účelem vyhodnocení možných příčin zřícení Budovy č. 7 Světového obchodního centra.

Aktualizace: Nalaďte na středu 6. září 2017 20:00 východního času, abyste se podívali na livestream prezentace Dr. Leroy Hulseye z University of Alaska Fairbanks.

Tam se budou prezentovat podrobnější zjištění a závěry studie, které jeho tým uvedl ve zprávě o dosaženém pokroku ze září 2017, která budou tohoto dne vydána.

Koncept zprávy této studie bude zveřejněn v říjnu nebo listopadu 2017 a ten bude po dobu šesti týdnů zpřístupněn pro komentáře veřejnosti, čímž se veřejnosti i inženýrské komunitě umožní, aby vkládali své vstupy.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor