Vztahy s Ježíšem jsou podle papeže Františka nebezpečné a škodlivé
17. července 2017 Redakce AC24 Ze světa 89736 0
thumbnail
Papež František byl zachycen na kameru při pokusech směrovat své ovce pryč od Ježíše Krista, když varoval, že „osobní vztah s Ježíšem je nebezpečný a velice škodlivý.“ Papež František prolomil staletí se táhnoucí křesťanskou tradici, když davu 33 000 katolíků v Římě řekl, že „osobnímu, přímému, bezprostřednímu vztahu s Ježíšem Kristem,“ je nutno se za každou cenu vyhnout, čímž jen narostly obavy, že jde o nelegitimního papeže se zlověstnou agendou.

 

 
 
 
 

Tento proslov, k němuž došlo 25. června, je pouze jen dalším z řady obočí zdvihajících prohlášení tohoto liberálního papeže.

Minulý týden řekl papež František novinám La Repubblica, že Spojené státy americké mají „pokřivené vidění světa“, a že Američanům musí pro jejich vlastní dobro, co nejdříve to půjde, vládnout světová vláda.

Týden předtím rovněž volal po „jediné světové vládě“ a „jediné politické autoritě“ se zdůvodněním, že vytvoření jediné světové vlády je potřebné k boji hlavními světovými problémy, jako je „klimatická změna“.

V rozhovoru s ekvádorskými novinami El Universo papež řekl: „Organizace spojených národů má nedostatečnou moc musí se jí pro dobro lidstva udělit plná vládní kontrola.“

Globalizační hnutí nelze podceňovat. Je to proces převodu světa pod moc globální vlády spolu s erozí práv jednotlivců. I světoví náboženští vůdci vedení čím dále anti-křesťanštějším papežem Františkem v tomto velkém klamu hrají svou roli.

David Rockefeller proslul svým výrokem, že bude zapotřebí „globální krize“, aby lidé světa byli ochotni přijmout Nový světový řád. Aby o tom ujistili, když světová ekonomika utrpěla v roce 2008 dramatický krach, tak světoví vůdci vyhlašovali potřebu Nového světového řádu s globální finanční kontrolou.

Jak se ukazuje na papeži Františkovi, je ten hoax s klimatickou změnou a globálním oteplováním nejpreferovanějším způsobem globální elity k šíření manipulativního děsu, aby lidské ovečky nahnali blíže k jednotné totalitní vládě.

Papež František je odhodlán směřovat své stádo pryč od Ježíše. Pontifik, který hostil ve Vatikánu islámské kazatele a nedávné své příznivce varoval před osobním vztahem k Ježíši, je podloudníkem, který tuto hrozivou agendu podbízí.

Tento jezuitský papež je zřejmě klíčovým hráčem v plánech na zavedení Nového světového řádu, když svádí své ovečky, aby posloužil globální kabale.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor