Záhadný umělý satelit byl znovu spatřen na oběžné dráze Země. Podívejte se na detailnější záběry
11. března 2017 Redakce AC24 Ze světa 62331 2
thumbnail
Black Knight (česky Černý rytíř) je údajný neznámý umělý satelit, který se pohybuje po polární oběžné dráze Země. O objektu bylo vytvořeno mnoho konspiračních teorií. První údajné zpozorování tohoto satelitu proběhlo v roce 1954. Podle některých úvah váží 10-15 tun. V 70. letech 20. století skotský astronom Duncan Lunan dokázal tyto signály dešifrovat. Podle něj jde o zakódovanou mapu hvězd ze souhvězdí Pastýře.
 

Loading...
 
 
 
loading...

Poloha těchto hvězd by odpovídala tomu jak byly tyto hvězdy rozmístěny před 13 000 lety. Usoudil, že se jedná o stáří této družice. „Signál se mi podařilo dekódovat. V podstatě se jedná o informaci, která je stará 12 600 let a zobrazuje astronomickou mapu souhvězdí Pastýře,‘ říká skotský astronom dr. Duncan Lunan.

V roce 1954 prohlásil americký badatel Donald Keyhoe, že byly odhaleny dvě družice, které obíhají Zemi. V té době však žádný stát neměl dostatečné technologie pro vypuštění družice do vesmíru.

Při misi STS-88 v roce 1998 byly pořízeny fotografie, na kterých je údajně spatřen satelit Black Knight. Snímky byly široce dostupné veřejnosti na internetových stránkách NASA, ale brzy všechny fotografie zmizely. Všechny snímky jsou podle většiny expertů originální a neupravené fotky publikované NASA.

Předposlední záznam je z roku 2016 - Sojuz (kosmická loď)

Nově uveřejněné video z března letošního roku poukazuje na zvláštní objekt, zatím se příliš neshoduje s tím, který je zachycen na předchozích videích:

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


HM
Himanshu mishra
26. listopadu 2018
Checkers is one of the most popular game the people played worldwide play free online checkers  from our website without any download and app installation for free.
01
AA
acidjoe acidjoe
10. února 2019
fuck u
00
HM
Himanshu mishra
26. listopadu 2018
Checkers is one of the most popular game the people played worldwide play free online checkers  from our website without any download and app installation for free.
- 1