Karel Gott zveřejnil tajné informace o fungování současného světa. Z jeho slov mrazí...
2. května 2019 Redakce AC24 Z domova 241592 12
thumbnail
Karel je opravdu Bůh. Před 17 lety uveřejnil v Lidových novinách rozhovor, za který se mu tehdy smáli. Dnes ho čteme se zatajeným dechem. Pár měsíců před 11. Zářím 2001 pořídila redaktorka Lidových novin Jana Machalická se Zlatým Slavíkem velmi neobvyklý rozhovor. Při vší úctě k Mistrovi byla z jeho odpovědí tak překvapená, že si z něj v úvodu rozhovoru trochu dělala legraci, aby si čtenáři nemysleli, že snad bere Gottovy myšlenky vážně. Jana Machalická tehdy psala: „Když už se Karel Gott rozhodne vyjádřit veřejně jiným způsobem než písní, stojí to rozhodně za to. Hovořit s ním o historii 20. století, globalizaci nebo třeba o Václavu Havlovi je silný zážitek.

 
 
loading...
 

Matador české pop-music na chvíli odloží svůj charakteristický úsměv a vypráví například o tom, že všichni jsme jen pouhými figurkami, kterými manipulují tajemné skupiny mocných finančníků a okultistů. Muž, jenž za své poslání považuje "přivádět publikum do meditativní polohy, v níž se přenese do fiktivního světa příjemných pocitů", varuje, že se řítíme vstříc nové orwellovské totalitě.“

Část rozhovoru z archivních Lidových novin nyní AC24.cz uveřejňuje. Karel Gott z něj vystupuje jako člověk nadaný neobyčejnou předvídavostí. Nepochybně za to může i skutečnost, že se zpěvák díky své popularitě už od 60. let stýkal s vlivnými lidmi na Východě i Západě a měl tak přístup k informacím, které pro veřejnost zůstávaly nedostupné.

Chodíte k volbám?

Ano, protože volit se má, a naštěstí znám politiky, kteří jsou konkrétní a ne tajnosnubní a dokáží mě přesvědčit, aniž bych na to potřeboval čtyři roky.

Dokáží se voliči poučit ze svých omylů?

Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích nejde o žádné omyly, naopak politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. (ilumináti) nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace.

Mohl byste to nějak upřesnit?

Jde o osoby, které tím pádem určují, kdo bude dělat politiku, a to ostatní už je jenom velké divadlo.

Není to poněkud vykonstruované? To by znamenalo, že jedinec, dokonce ani skupina nemá šanci cokoliv ovlivnit...

Dal bych několik příkladů z historie. Pět synů jednoho slavného frankfurtského bankéře si rozdělilo sféry vlivu - jeden zůstal v domě svého otce, druhý odešel do Londýna, třetí do Paříže, další do Vídně a poslední do Neapole a financovali všechny znepřátelené strany v napoleonských válkách. Posílali si zprávy o situaci na bitevním poli po poštovních holubech, protože ti byli rychlejší než kurýři. A tak jen vyvolení byli správně informovaní, že u Waterloo byl Napoleon definitivně poražen. Jen oni mohli dělat výhodné finanční operace a ostatní utřeli nos. Anebo takové vítězství proletariátu, který vedla ruská inteligence, placená nejvyššími západními finančními a průmyslovými kruhy. Zakladatel Rudé armády Lev Trockij a jeho soudruzi byli vycvičeni na území Standard Oil v New Jersey a vysláni prezidentem newyorské banky Jacobem Schiffem do Petrohradu s podporou pro revoluci ve výši dvaceti milionů dolarů ve zlatě. Němečtí průmysloví magnáti a poradci císaře zase vybavili Lenina a jeho apoštoly z Curychu, aby pak Rusko muselo podepsat brestlitevský mír a oni mohli opustit východní frontu, kde měli zbytečné ztráty. Lenin byl vynikající spoluhráč a německý agent, Trockij zase špatný herec z Brooklynu, ale výborný řečník. Tihle hoši uměli všechno velmi dobře vyložit lidem a v jakékoliv době. Ovšem když se bolševismus nebo jiné "revoluce" rozmontují, najednou spatříte lidi, kteří vypadají stejně jako Trockij a zjistíte, že jste zase za blbce.

Zažil jste vy sám někdy nečekané překvapení takového druhu?

Když jsem poprvé odjel na Západ, zmínil jsem se o našich poměrech a byl jsem kritizován, že to špatně vidím. Všichni byli levicoví, měli Che Guevaru a mleli, že je třeba myslet na většinu. Těšil jsem se do svobodného světa, že se konečně nadechnu, a místo toho jsem koukal jako blázen, kde to jsem. Chápal jsem tyto po stoje v Americe v souvislosti s válkou ve Vietnamu, vždyť tam posílali umírat své kluky. Logicky proti každé akci, která se vede, vzniká protireakce. Nemohl jsem ale s nimi diskutovat, byli strašně radikální, nesmiřitelní až zlí, ale poučil jsem se z toho.

V jakém smyslu byli radikální a zlí?

Oni neměli tu zkušenost a tím, že já měl příležitost poznat oba systémy, mohl jsem si věci dávat do souvislostí. Nabyl jsem přesvědčení, že komunistický systém ve východní Evropě vlastně Západu vyhovuje. A my jsme byli takové pokusné terárium. Zamezilo se velké imigraci z Východu, který si sám a ochotně tu zeď postavil.

Je podle vás velmocensky rozdělen i současný svět?

Bipolarita Západ-Východ už skončila, druhá strana byla totiž rozebraná. Vznikla stejně jako výsledek uspořádání světa po druhé světové válce, za to my nemůžeme, byli jsme diplomatickými manipulacemi odsouzeni stát se sovětským satelitem. Západ s Východem si ale nikdy neublíží, to už mně bylo jasné dávno. Tady bezvadně fungoval efekt rovnováhy a vzájemného zastrašování, to byla perfektní vojenská strategie - obě strany si vzájemně hlásily a kontrolovaly i schvalovaly každý vojenský krok, jako ten u nás v roce 1968. Studená válka tedy skončila, ale narůstá ekonomická nerovnováha mezi křesťanským a islámským světem.

Řekl jste, že na vývoj společnosti mají zásadní vliv jakési svaté řády, lóže a mysticko - okultní organizace. Co si myslíte o vlivu křesťanských církví a dalších světových náboženství?

Církve, i když se naoko zdají oslabené, a jsou jakoby cítit naftalínem, mají stále obrovský mocenský a politický potenciál. Být viděn je možná důležitější než vidět. Proto mnohé dalajlámovy cesty od střechy světa až po díry světa, proto ty nekonečné světové mise papežovy, při kterých obdivuhodně, svou a snad i boží vůlí překonává slabost danou věkem.

Nejčastější slovo, které padá při diskuzích o stavu a vývoji dnešního světa, je globalizace. Co si o tomto jevu myslíte vy?

Tady asi nebudu poslem dobrých zpráv - jak mě přátelé kdysi charakterizovali. Obávám se, že celosvětové dění směřuje k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou - už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů - nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost - ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.

To zní poněkud jako orwellovská utopie...

Ani ne. Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.

Karel Gott opět promluvil o maigrantech, iluminátech, posmrtném životě a jak nás USA udržují ve strachu

Co jste dělal v nemocnici dalšího? Stíhal jste třeba sledovat, co se děje v politice, ve světě, jak například pokračuje uprchlická krize? Právě že jsem to stihl. Přečetl jsem tolik novin a časopisů, jako snad dosud nikdy v životě. Stejně jako vždycky jsem se i tentokrát ptal - co za tím vším asi bude? Na co jste přišel?

Vždycky jsou přece věci jinak, než jak vypadají. Ten pramen strašáků, které na nás vypouštějí média, přece někde je a má nějaký cíl. Teď jsou to zrovna ti uprchlíci za branami. Ale o to tolik nejde, co to je zrovna teď. Mluvím spíš o celém tom pravěkém způsobu, jak udržovat lidi v poslušnosti - nahánět jim strach. Ostatně podívejte, jak se takové věci pravidelně opakují. Byli tu sebevražední útočníci v Paříži. Pak velká aféra s uprchlíky v Kolíně nad Rýnem a v dalších městech, kde obtěžovali ženy. A sotva to trochu utichlo, hned se objeví další útok. Nečekaně, přímo v centru evropského dění - v Bruselu.

A to vše podle vás souvisí s uprchlickou krizí?

Samozřejmě. Dává se to za vinu náboženství, ale to s tím nemá co dělat.

Co si vlastně myslíte o islámu?

Mám tu o islámu takovou obrovskou bichli. Díval jsem se do ní, hledal, ale nepíše se tam nic o tom, že by byl agresivní a chtěl ovládnout svět. Ani slovo. Mnohem důraznější se mi v tomto ohledu zdá dlouhodobě spíš křesťanský postup. Vidím totiž toho pána, který s křížem nad hlavou pochodoval americkým kontinentem před šikem bojovníků a žehnal násilí na domorodcích. Misionář se takovým říkalo.

Islámský stát, který stojí za teroristickými útoky, se přece na náboženství odvolává. Proč by tedy to vše včetně migrační krize vzniklo, když ne kvůli náboženství?

Náboženství za ní nestojí, to je jen prostředek k válce.

A co za tím tedy stojí?

Snaha oslabit Evropu. Pokus dostat sem diverzanty je jen moderní způsob války. Dělají to důmyslně, strkají před kamery novinářů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají... A nepomozte jim... Ale za nimi jsou k zahlédnutí mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají si zprávy a tvrdí, že jdou za příbuznými do Evropy. Jsou oblečení jako málokdo v Praze, mají moderní sportovní ohozy a síla a energie z nich jen čiší. Tak těm máme pomáhat? Od pohledu je na nich vidět, že jim nejde o ty děti, že jsou to téměř profesionální zneklidňovači. Ten, kdo je posílá, ví dobře, proč to dělá.

Kdo je posílá a proč to dělá?

Tušení mám. Ale bojím se to vyslovit. Je to nebezpečné. Je to velmi tenký led.

Zdroj: tyden.cz

Karel Gott byl prostě frajer. ❤️

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
2. října 2019

Gott mal prehlad  a vedel čo sa deje a o čom to na západe je.

Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.

A presne sa to deje dnes nostalgicky spomíname na to ako bol za totality podporovaný šport, záujmové činnosti, turistika, horolezectvo, jaskyniarstvo atď. aké lacné bolo bývanie a byty vôbec, aké lacné boli potraviny a často boli kvalitnejšie ako tie dnešné, ako bolo všetko trvácnejšie topánky sa nerozpadali na nohách po pol roku ale niečo vydržali. Spomínate na tie spartakiády? Aká bola mládež zdatná? Aká to bola podívaná? Aká tam bola na Letnej nálada? Bol som tam dvakrát. Boli sme vtedy v úžasnej kondícii. Na cvičencov z armády bola radosť pozrieť a malo to sledovanosť, žiadna nuda.

Aj kultúrne to stálo za to, slušnosť bola v móde natáčali sa filmy ako Medená veža, Jánošík, Pachohybský zbojník, filmy Jižího Trnku, Vynález skázy, Barón prášil, skrátka more dobrých filmov. Bola to kultúrne bohatá doba  Tá doba vygenerovala hercov ako Chudík, Dibarbora, Kvietik, nezabudnuteľný Dočolomanský, neopakovateľný Króner, Labuda, Rajniak, Haverl, Lasica, Satinský, Machata skrátka celá plejáda skvelých Sloveských a ešte viac českých hercov a spevákov, ktorí vyprodukovali kvalitné diela. 

V Československu to kultúre vrelo aj napriek ideológii sa tu točili hodnotné veci. Dnes sa často produkuje naopak kultúrny odpad preto že ide o sledovanosť a reklamy a prachy. A za prachy všetko. Za prachy dnes ľudia aj vraždia, zrádzajú a kolaborujú.... a zapredajú aj svoju mater.

V tomto sa Gott nemýlil. Preto ho niektorí kolaboranti nenávidia.

http://aragonit9.blogspot.com/2013/09/zo-zahranicnej-cesty-js-aragonit-v-roku.html


00
EP
Eduard Piovarči
4. října 2019

Čo napísala táto špina:

Miloš Zeman je naše volba.

Však už má Karlův most, ne? Tak nevim co tahle vpíčená gottománie má furt znamenat. Normalizační coura s nadprůměrným hlasem. Nižší až střední hudební proud. A co jako?

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019100410771213-gottovo-divadlo-nebo-letiste-praha-a-dalsi-mesta-premysli-jak-uctit-zpevakovu-pamatku/

Tento chlapík je zapredaná filcka

Mal by aspoň mlčať, vyhodili ho s faceboku a zrejme ho vyhodia znovu. Je to najväčší prudič v diskusiách na Sputniku


00
RK
Rudolf Kavan
5. října 2019

Nejsou za tim ani Iluminati ani Zednari ani synagoga dabla a dokonce ani ne zidovsti bankeri. To si myslite, ze zidovsti bankeri sepsali spisy Marxe a Engelse - je jich snad nekolik metru - jenom aby na tom vydelali penize? Ono nestaci poslat penize nekam do Ciny a myslet si, ze tam nekdo pro vas udela revoluci a bude poslouchat vase prikazy. Lidi je treba necim motivovat. V Rusku pred revoluci to byli oratori, z nichz nekteri udajne meli omracujici recnicke schopnosti. Hitler byl predevsim orator. Jeho predchudcem byl marxista, Socialni Demokrat August Bebel. Byl to delnik a Arijec, tedy ne zidovsky intelektual. Mozna vyjimka, ale svedci to o tom, ze zidovsti puvodci marxismu se snazili sve nove nabozenstvi sirit mezi gojimi. Nezidy byli i Engels, Lenin, Stalin.

Cesi si nic jineho nez materialni motiv nedovedou predstavit. Proto s nimi tak snadno mavaji ti, co jsou mene primitivni, ale maji motivy mnohem horsi nez materialni zisk.

Jak uz jsem naznacil Zidi v tom zapleteni jsou. Duvody jsou nasledujici. a) Jsou misantropove b) Maji sklony k sektarstvi c) Maji schopnost ziskavat vliv d) Disponuji financnimi prostredky (ty nesjou cilem ale prostredkem k cili)

O tom se dnes nesmi mluvit. Ale situace zasla tak daleko, ze je treba rici pravvdu.

 


00
EP
Eduard Piovarči
5. října 2019
Tak koho sú to peniaze čo korumpujú papalášov a celé štáty?
00
RK
Rudolf Kavan
6. října 2019

Penize nesjou cilem ale prostredkem k cili.

 

Rudolf Kavan


00
EP
Eduard Piovarči
6. října 2019
To si nerozumieme to viem tiež, a ten ciel je ovládať a vlastniť. Respektíve mať moc
00
EP
Eduard Piovarči
6. října 2019

Já nechci růži na rakev…

Mimochodem, uvidíme, jestli organizátoři pohřbu nakonec vezmou v úvahu vzkaz, který Karel Gott pro tento okamžik konce svého života zanechal dlouho dopředu ve své legendární písni Muzika. Všímejte si toho, jestli jeho přání bude vyslyšeno, protože vám garantuji, že pohřeb bude plejádou skrytých vzkazů, symbolů a signálů globlačiků i těch, o kterých mluvil Karel Gott v souvislosti s řízením světa Illuminati, tyto elity budou na jeho pohřbu vysílat symboly na všechny strany. Růže je totiž symbolem Illuminati ve formě pečeti.

Muzika (1985)

Čas letí jako bláznivý já nechytím ho ani vy pak ale přijde ona chvíle kdy život promění se v let. Já nechci růži na rakev já nechci pláč, já chci jen zpěv a do hrobu mně dejte píseň a zpívejte mně naposled Ave Maria…


00
EP
Eduard Piovarči
9. října 2019

Byl symbolem štěstí, mládí, krásy a lásky. Já nevím, jak u vás, ale u nás všichni velmi prožívají jeho ztrátu.... Je to takový světlý, čistý smutek, který dělá člověka lepším… Já píšu a slzy mi tečou po tvářích jako déšť po skle… Ano, také my jsme vyrostli s uměním Karla, on byl také náš - oblíbený, blízký, rodný a vlastní pro každého člověka…Celá planeta ho ztratila… je to strašná ztráta, ale nic nemůžeme změnit. Bohužel. České sluníčko zapadlo…. Líbám vás všechny! Je mi hrozně smutno…. Vaše Nina Petrenko.“   (Nina Petrenko, Rusko-česká společnost Volgograd).

Pôvodne som si myslel že len ja mám tieto pocity, ale je to vlastné všetkým (Spieval niekoľkým genráciám), ktorým sa jeho piesne páčili pre všetkých nás čo máme pocit že svet i naše životy s Karlom Gottom a jeho umením i jeho vľúdnym úsmevom boli  citeľne krásnejšie radostnejšie a lepšie. Až teraz si to uvedomujem a doceňujem akú radosť  a úžas svojim hlasom a podmanivou osobnosťou rozdával všetkým ktorí mali srdcia otvorené, počúvali a videli. Nikdy nezabudneme  

Karel Gott

Srdce dokořán. Celé Rusko truchlí pro Karla Gotta

© Sputnik / Ruslan Krivobok

Názory

16:26 08.10.2019

V ruském segmentu Facebooku tisíce zhlédnutí sbírá koncert Karla Gotta, který byl zveřejněn se souhlasem firmy Suprafon. Nahrán byl k 80. výročí českého zlatého slavíka.

O smrti slavíka nadále píšou ruská média, v televizi jsou mu věnovány pořady, upřímně truchlí miliony Rusů, které svým božským hlasem zpěvák z Československa poprvé pokořil v dalekém roce 1962. V SSSR byl Gott velmi populární, následně i v Rusku, kam jezdil na koncerty. Na konci roku 2013 Karel Gott vystoupil v televizním pořadu Novoroční noc na Prvním kanálu. V jeho repertoáru vždy bylo něco ruského. A jak zpíval staré ruské romance! Zpíval dokonce i Vysockého… Možná tento zájem o ruskou hudbu Gott získal u svého pedagoga Konstatina Karenina, ruského emigranta a žáka velkého Šaljapina? To už teď nezjistíme. Nyní ruští fanoušci českého zlatého slavíka truchlí. Dostala se tato nálada Rusů do Česka? „Mnoho ruských přátel nám vyjadřuje svou účast nad odchodem Karla Gotta a posílá nahrávky jeho písní v ruštině,“ řekl v rozhovoru pro Sputnik předseda České asociace rusistů Jiří Klapka .

„Samozřejmě na stránkách České asociace rusistů máme uveřejněny reakce ruských sdělovacích prostředků, včetně odkazu na program Prvního kanálu ruské televize věnovaný Karlu Gottovi a také výběr z dopisů přátel z Ruska. To jsou úžasná, vzrušená slova, některá z nich bych zde chtěl uvést.“ „Drahý Jiří! My všichni v Moskvě truchlíme po Karlu Gottovi. Brečím dnes celý den. Byl symbolem štěstí, mládí, krásy a lásky. Já nevím, jak u vás, ale u nás všichni velmi prožívají jeho ztrátu. Věčná památka. Galja.“  (Galina Artěmjeva-Lifšic, spisovatelka, autorka nejnovějších překladů Erbena, Němcové, Nerudy a dalších) „Drahý Jiří! Dnes jsme se dozvěděli o smrti Karla Gotta. Všichni truchlíme smrtí tohoto úžasného zpěváka, jehož koncerty jsme mnohokrát poslouchali jak v Praze, tak i v Moskvě. Světlá památka. Obnímám, Irina Ušakova.“ (doc. Irina Ušakova, CSc. - muzikoložka Moskevské konzervatoře) „Dnes večer (3. 10. 2019) na hlavním ruském federálním kanálu byl velmi srdečný program věnovaný Karlu Gottovi. Mnoho lidí vzpomínalo na toho slunečného a dobrého člověka. Zítra to bude na internetu a já to přepošlu. I když někdo nerozumí rusky, jazyk přátelství a lásky se dá pochopit… Je to takový světlý, čistý smutek, který dělá člověka lepším… Já píšu a slzy mi tečou po tvářích jako déšť po skle… Ano, také my jsme vyrostli s uměním Karla, on byl také náš - oblíbený, blízký, rodný a vlastní pro každého člověka… Celá planeta ho ztratila… je to strašná ztráta, ale nic nemůžeme změnit. Bohužel. České sluníčko zapadlo…. Líbám vás všechny! Je mi hrozně smutno…. Vaše Nina Petrenko.“  (Nina Petrenko, Rusko-česká společnost Volgograd).

„A jsou tu desítky podobných dopisů. Takové kondolenční dopisy z Ruska stále přicházejí…“ říká předseda.

Nyní v Rusku vzpomínají na vystoupení Karla Gotta se souborem Alexandrovci. Bohužel v České republice se o tom nic nepíše. Ani v souvislosti s 80. narozeninami Karla Gotta se v ČR příliš nezmiňovaly jeho úspěchy v Rusku a Sovětském svazu. Tak jsem alespoň na stránky České asociace rusistů a Česko-ruské společnosti dal článek  KAREL GOTT – OD KOŠIC NA VÝCHOD s osobní vzpomínkou a odkazy na záznamy jeho písní a rozhovorů v ruštině.

Byl jste opakovaně moderátorem koncertů Alexandrovců v České republice. Vystupoval v nich Karel Gott? V koncertech, které jsem během uplynulých patnácti let moderoval, Karel Gott nevystupoval, ale nevynechal ani jedno české turné, aby soubor nepřišel pozdravit. Byl jsem u toho a také jsem zažil,  když na závěr Evropského turné hvězd vystoupil 22. května 2006  ve velkém koncertním sále Kremlu společně s Alexandrovci a při mohutném finále utišil sál a  docela tiše zazpíval Puškinovu romanci Я Вас любил (Já vás měl rád). Bouře, která nastala, se hlasitostí rovnala reakcí publika na koncertech rockových hvězd a diváci zasypali Gotta květinami. 

Proč v Rusku tolik milovali, a miluji českého slavíka? To je otázka pro ruského diváka. Já si myslím, že to, co člověk vysílá, to také přijímá. Karel Gott byl talentovaný, pracovitý, dobrý, laskavý a slunečný člověk. Jak píše paní Galina, byl symbolem štěstí, mládí, krásy a lásky. A aktuální vtip na závěr - přemýšlí se, co v Praze po Karlu Gottovi pojmenovat

Někdo navrhl přejmenovat Karlův most na Karlův most! Která píseň z ruského repertoáru Karla Gotta se vám nejvíce líbí? Tři písně - Mít talent co měl Paganini přebásněnou Andrejem Vozněsenským (Скрипка Паганини), Tjutčevovu romanci Potkal jsem vás (Я встретил вас) a hlavně ruskou lidovou Nočka, nočenka (Ночка, ноченька).


00
--
- -
12. října 2019

Soráč, doufám že se zasměješ.

Opustil nás mistr melodií a harmonie a člověk s velkým pochopením pro lidi a znalostí trhu jejich exploatace kdy na rozdíl od posedlých mamonem pracoval pro ně a každého citlivého. Ovšem mnozí workoholici fachidiotů jsou úrovní jiných a děti?

 

https://www.youtube.com/watch?v=PfpDwmD4ACA

 

https://www.youtube.com/watch?v=g653XFzhF7g

bonus

https://www.youtube.com/watch?v=8L6T6Yj5u4k

Karlovi 

time 4:26 https://www.youtube.com/watch?v=WlSBl0YUZcc&list=PLGktc_1Y6KItwyCK_PEkGZQhvyA-FeQ81&index=27


10
DP
deneen pena
12. října 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
--
- -
12. října 2019

Soráč, doufám že se zasměješ.

Opustil nás mistr melodií a harmonie a člověk s velkým pochopením pro lidi a znalostí trhu jejich exploatace kdy na rozdíl od posedlých mamonem pracoval pro ně a každého citlivého. Ovšem mnozí workoholici fachidiotů jsou úrovní jiných a děti?

 

https://www.youtube.com/watch?v=PfpDwmD4ACA

 

https://www.youtube.com/watch?v=g653XFzhF7g

bonus

https://www.youtube.com/watch?v=8L6T6Yj5u4k

Karlovi 

time 4:26 https://www.youtube.com/watch?v=WlSBl0YUZcc&list=PLGktc_1Y6KItwyCK_PEkGZQhvyA-FeQ81&index=27

+ 1