V Praze proběhla demontrace „Pochod za svobodu“ proti vládním opatřením
28. října 2020 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 14713 2
Odpůrci vládních opatření proti šíření koronaviru demonstrují na pražském náměstí Republiky. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
28. října 2020

Breaking NEWS

 

26.10.2020

Singapur zastavil vakcinaci svých občanů po té, co 48 lidí umřelo v Jižní Korei po použití vakcín SKYCellflu Quadrivalent od jihokorejské SK Bioscience a lokálně distribuované firmou AJ Biologics a VaxigripTetra vyráběnou a distribuovanou firmou Sanofi Aventis

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/10/26/singapore-halts-use-flu-vaccines-48-die-south-korea/

Další smrt a jen smrt, není nad vakcíny a zvláště indemní

Další zprávy ze světa, co přinesl týden 21.-28.10. 2020

Usa prodává prostřednictvím Lockheed Martin F-16 za 5,85 mld USD Taiwanu, čína sankcionuje LM a zakazuje přijímat jeho výrobky, ačkoliv Taiwan je zcela samostatná země přes 70 let, považuje Taiwan za odpadlickou provincii s 23 miliony obyvatel.

Saudská Arábie bojkotuje Turecké Hamburgry jako součást blokace FAST FOODu, turecké hamburgry jsou vyřazeny z jídelníčků všech restaurací a bufetů.

Palestinský autista Jad Hallak byl zastřelen zezadu izraelskými policisty, když před nimi utíkal ve staré části města Jerusalem.

Libanonští pyrotechnici konečně očistili zcela území kolem 2 tragických výbuchů uskladněného chemického materiálu od zbytků trhavin.

Sudán byl vymazán z americké černé teroristické listiny po té, co zaplatil americkým obětem 335 milionů dollarů.

Velká Británie urguje zastavení izraelské stavební expanze na západním břehu Jordánu v městě Nokdim. Izrael porušuje mezinárodní smlouvy, postavil tam přes 5000 domů, město bylo dokončeno urychleně v období izraelského Coronavid Lockdownu.


00
EP
Eduard Piovarči
29. října 2020
Na Slovensku sa schyľuje k tyranii. Kto sa nedá testovať nebude môcť už nakupovať ani len potraviny stane sa občanom bez akýchkoľvek práv Matovič sa nielen zbláznil, ale spriahol sa už so samotným PEKELNÝM SATANÁTOM proti vlastným občanom: https://aragonit11.blogspot.com/2020/10/unikol-covid-plan-o-tom-co-pre-nas.html https://aeronet.cz/news/covidovy-apartheid-slovenska-vlada-igora-matovice-na-den-102-vyroci-vzniku-ceskoslovenska-prijala-vladni-usneseni-zavadejici-apartheid-kterym-se-naplnuje-hrozive-proroctvi-z-bible/
00