„Merkelová musí jít, demokracie musí zůstat!" Masové protesty v Berlíně proti chystanému omezení svobody
18. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 32371 4
Demonstranti vyšli do ulic v centru Berlína, aby reagovali na návrh zákona, který by zakotvil opatření blokování do německého práva. Když dav odmítl odejít, policie zadržila několik lidí a nasadila vodní děla. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

Jedna osoba nesla transparent se slovy „Merkelová musí jít, demokracie musí zůstat!“ s odkazem na kancléřku Angelu Merkelovou.

Barikády byly zřízeny, aby zabránily demonstrantům v přílišném přiblížení se k Bundestagu.

Chystané změny zákona:

- Fyzická nedotknutelnosti občana se ruší: vláda může nařídit povinné testování, očkování nebo dělat jiné věci a zákroky s kýmkoliv a kdykoliv!

- Nedotknutelnost obydlí padá: vláda může kdykoliv se zdravotnickým úřadem, policií nebo armádou neomezeně vstupovat za jakýmkoliv účelem do vlastních domovů občanů. Stačí podezření, že jsou porušena nařízení jako např. nenošení masky, dodržování odstupu a podobně.

- Výjimečný / Nouzový stav se stává právně platným. Soudy již nebudou moci rozhodovat proti zákazem setkání, zavírání podniků a dalších nařízení vlády a příslušných úřadů.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
18. listopadu 2020

Ani nemci nesmú ustúpiť diktátu fašistickej vlády a ako v Dánsku musia ísť do ulíc opäť a opäť až do zrušenia týchto zákonov - nekompromisne.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/mark-zuckerberg-odeslal-400-mil-dolaru.html


00
EP
Eduard Piovarči
19. listopadu 2020

Zákon bol dnes Nemeckým prezidentom podpísaný. Vytrú si páničkovia vo vláde prdel aj s nami?

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/mark-zuckerberg-odeslal-400-mil-dolaru.html


00
LF
Larry Fistingfield
19. listopadu 2020

Rudý drak utrpěl další ránu, nejdřív Dánsko, nyní Německo. Proradná Rudá Reptilní Globalizační Hydra se svíjí a hledá koho by sežrala. NEPŘIPOMÍNÁ VÁM TO HONG-KONG? UŽ VÍTE, KDO ZA TÍM STOJÍ? A PROČ SE DĚJE VŠUDE TOTÉŽ?

" VYKONEJTE ROZKAZ 666 (ZNAMENÍ TÉ ŠELMY) !!! " 

  " Moje odhodlání nikdy nebylo větší, a proto přetvořím Federaci na PRVNÍ ČÍNSKÉ KOSMICKÉ IMPÉRIUM ! "

ČÍNSKÝ MORDOR - SAURON A JEHO SLUŽEBNÍK GATES- SARUMAN TU STOJÍ JAKO DVĚ VĚŽE: " VYŠLI VŠECHNY LEGIE, VŠECHNY JE POBIJ! " " A CO BÍLÝ ČARODĚJ?" , " JÁ HO ZLOMÍM ! " A NEZLOMIL.

" STRACH (COVID-19 NWO JOYSTICK), CELÝ SVĚT JÍM PÁCHNE, ULEHČEME JIM JEJICH UTRPENÍ! VYPUST´TE ZAJATCE! " A UŘEZANÉ HLAVY LETÍ NA HRADBY MINAS TIRITH.

" JIŽ DÁVNO BYLO SLYŠET O TAJEMNÉM ZLU NA VÝCHODĚ, MLUVILO SE O TEMNÉM PŘÍZRAKU "

" TAK, JAK SÍLA VEČERNICE ROSTE, SAURON SLÁBNE, SAURON V POSLEDNÍM VZTEKLÉM ZÁCHVĚVU PŘINUTIL SARUMANA VYHLADIT LIDSTVO, ABY ZÁBRANIL JEHO OSVOBOZENÍ, JDOU SPOLU, RUKU V RUCE " , jak prozíravě Tolkien psal o dějích budoucích: " PO PORÁŽCE NA ZÁPADĚ ODVRACÍ SE SAURONOVO OKO KE STŘEDOZEMI (Střední Evropa). MALÁ HORNATÁ ZEM GONDOR (Slovensko) SE STALA CENTREM JEHO POZORNOSTI, VLÁDNOU TAM JEHO SKŘETI (REPTILI), CELÁ ZEMĚ JE VYDÁNA V PLEN, ZEMÍ PROLÉTAJÍ ŠPICLOVSKÉ VRÁNY (čínští droni v podobě ptáků), VLÁDNE TAM JEDEN SKŘET, JENŽ OTRAVUJE MYSL SLOVENSKÉHO NÁRODA, SKŘET, JEHOŽ ROZEKLANÝ JAZYK BYSTE MĚLI DRŽET ZA ZUBY NAVĚKY, GRIM ČERVIVEC (Igor Matovič). OD RAKOUSKA, ČESKA, POLSKO PO UKRAJINU, BALKÁN A CELÝ SVĚT BUDOU SE SKŘETI SNAŽIT PROSADIT VYHLAZENÍ SVÉHO LIDU, NAOČKUJTE JE JEJICH VAKCÍNAMI A UDĚLEJTE JE MINULOSTÍ ! "

Každá temnota se dá léčit, dotýkejte se jí světelnýma rukama LÁSKY A SVOBODY, tak jak léčil Woldemorda Harry Potter, uvidíte, že brzy zmizí !!!


00
EP
Eduard Piovarči
21. listopadu 2020
MAtovič však chodí po rozkazy a rozumy na americkú ambasádu nie na čínsku
00