Žena tvrdí, že ji Trump znásilnil v obchodním domě. Přišla jeho reakce
26. června 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 17468 0
Americký prezident Donald Trump čelí dalšímu obvinění ze sexuálního útoku, kterého se údajně dopustil v 90. letech. Ze znásilnění v obchodním domě na Manhattanu ho obvinila novinářka E. Jean Carrollová. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Šéf Bílého domu tvrdí, že se s touto ženou nikdy nesetkal. Informoval o tom v pátek večer britský deník The Guardian.

Obvinění ze sexuálních útoků vzneslo proti Trumpovi již více než deset žen.

V pátečním článku v časopise New York Magazine Carrollová uvedla, že se s Trumpem setkala koncem roku 1995 nebo začátkem roku 1996 v luxusním obchodním domě Bergdorf Goodman v New Yorku. 

Novinářka měla tehdy 52 let, Trump měl kolem padesátky a byl ženatý s Marly Marplesovou. Trump byl v té době prominentním realitním magnátem a ona známou autorkou poradenských článků a moderátorkou televizní show.

Po zpočátku přátelském rozhovoru ji měl Trump požádat o radu při nákupu prádla pro nejmenovanou ženu, jeho přítelkyni. Vybral "krajkové průhledné body šedofialová barvy" a chtěl, abych ho vyzkoušela, prohlásila Carrollová. V žertovném tónu na Trumpa naléhala, aby si prádlo zkusil sám.

 No následně ji zavedl do zkušební kabinky, kde se vůči ní údajně choval násilně a zneužil ji. Incident trval pár minut. Carrollová dodala, že na policii se neobrátila a o případě až dosud veřejně nemluvila, protože se obávala následků v podobě výhružek, propuštění z práce či očerňování.

Americký prezident v dlouhém prohlášení zmíněné obvinění kategoricky odmítl. V reakci prohlásil, že Carrollová se jen snaží získat pozornost.

"Tuto osobu jsem nikdy v životě nesetkal. Snaží se prodat novou knihu - to by mělo svědčit o její motivaci,"  napsal v prohlášení.

Dodal, že časopis New York je umírající publikací, která se pokusila "propagovat rozšiřováním falešných zpráv".

Šéf Bílého domu také zdůraznil, že neexistují žádné fotografie, videonahrávky ani zprávy o incidentu.

"Rád bych poděkoval obchodnímu domu Bergdorf Goodman za potvrzení, že nemají videozáznam žádného takového incidentu, protože se nikdy nestal,"  napsal.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor