Zaútočíme první! USA chtějí zahájit vojenskou ofenzivu proti Rusku a přiznávají, že lhali
11. února 2019 Redakce AC24 Ze světa 40580 7
Admirál John Richardson, vedoucí námořních operací, vyzval k tomu, aby americké námořnictvo přešlo k ofensivním akcím na Azovském moři. (Foto: Wikimedia)
 

 

 

 

Admirál John Richardson na konferenci Atlantic Council prohlásil, že Rusko a Čína vedou agresivní politiku, na kterou by měly USA odpovědět. Na otázku bývalého náměstka generálního sekretáře NATO Alexandra Vershbowa, jak by taková odpověď měla vypadat, Richardson prohlásil, že „přišel čas udeřit jako první“.

Bylo by skvělé, dodal, „kdybychom začali hrát bílými“ a přinutili Rusy k hledání odpovědí na naše tahy.

Navíc prozradil, že umístěné v Rumunsku součásti amerického antibalistického námořního systému Aegis Ballistic Missile Defense dávají USA možnost „udělat dojem“ na Rusko.

Takové prohlášení zaznělo vůbec poprvé, protože dosud představitelé americké administrativy tvrdili, že účelem protiraketových zařízení je pouze zabránit nebezpečí případného raketového útoku ze strany Íránu.

Zdroj: express.co.uk

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
11. února 2019

USA zločinecká mafia púšťa do sveta stále jedovatejšie slinty

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/piatok-18.html


40
glossy diamond
11. února 2019

Tak oni se chtějí crcat po Azovském moři, jo? To řekl admirál, velitel operací, jo? Chtějí dělat dojem, jo? Aby se neopakovala historie torpédoborce Cooka, na nějž zase udělaly dojem Chibiny a Bastion...

Když je někdo nepoučitelnej, musí si to holt prodělat znovu.

Tak boys, hlavně s sebou hodně pemprsek! cheeky


30
JN
Jaromír Novák
11. února 2019
Asi mu někdo ukrad kačera i s provázkem
20
JJ
Jiri Jiri
11. února 2019
Je to až neskutečné, jak těm uSSraelcům mr.dá v bedně
00
EP
Eduard Piovarči
11. února 2019

Uživatelský avatar

puma

Zasloužilý redaktor

Příspěvky: 3001

Registrován: 17 zář 2017, 12:49

Re: Venezuela

 

Příspěvek od puma » 11 úno 2019, 12:53

Il-62M ruského letectva letící z Čkalovského nejspíše do Venezuely s mezipřistáním někde v Africe (Casablanca nebo Dakar) - už je nad Marokem, ten civilní Il-76TD za ním je asi jen náhoda :) https://www.flightradar24.com/1f76805c

3.jpg

Skoro stejnou trasou letěl z Carcasu přes Dakar v prosinci, když tam byly Tu-160, v prosinci letěl do Caracasu bez mezipřistání, pokud letí teď s mezipřistáním, tak je podstatně více zatížen užitečným nákladem.

Operace venezuelského letectva ze silnic Obrázek Ruské ministerstvo zahraničí odmítlo zvěsti, že Venezuela žádá o vojenskou pomoc Ruskou federaci. https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire ... 3-8aoe.htm

 


10
RK
Rudolf Kavan
11. února 2019
Ono jim nic jineho nez prvni uder nezbyva. Okno se uzavira. Je to ted nebo nikdy. Do 10 let se jim Cina vojensky vyrovna, roku 2050 bude mit zdrcujici prevahu. A jak se rika anglicky: time flies!
10
JN
Jiří Novák
12. února 2019
Amíci zapoměli na to, že Rusové válku nezačínaj, ale vždycky ji končej. Navíc mám dojem, že kdyby se dnes pustili amíci do Ruska, pustí se celý svět do nich. 
10