Zařídil Faltýnek Bleskový atentát na Prymulu za pět vteřin bez roušky?
26. října 2020 Redakce AC24 Z domova 15688 4
Dozví se veřejnost, kdo dal echo redakci Blesku, že ze dveří restaurace vyjde ve středu 21. října 2020 před půlnocí ministr zdravotnictví Roman Prymula, aby si ministra vyfotografovali, což se jim nakonec povedlo dokonce s nenavléknutou rouškou? (Foto: Youtube)

 

 
 
 

„Každopádně se bleskový Bleskový atentát povedl. Článek s fotografiemi z restaurace vycházejícího ministra jako na potvoru bez roušky vyšel v pátek 23. října 2020 v Blesku, který  problematice věnoval část titulní stránky a následující dvoustranu. Od rána se slušně napsáno z prkotiny stal monstrproces. K němu se vyjadřovali nejrůznější politikové. Ministr vnitra Hamáček, který považuje jen za emociální výjev, když si ministryně pocházející z Lidového domu Moláčová uleví na adresu premiéra, aby jej prohlásila za idiota, se utrhl ze řetězu a požadoval Prymulovu demisi ještě dříve, než to napadlo samotného Andreje Babiše," míní student politologie.

Už tušíte, že se jedná o studenta, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu. Má k tomu vážný důvod zvláště v této zvláštní době.

Co vás udivuje nejvíce?

„Třeba to, že primátor Prahy Hřib si uvědomil, že chvíli nemusí přepisovat dějiny metropole po roce 1945 a s vědomím, že místo děje tajemného setkání ministra,  poslance a ředitele krajské nemocnice, kde se za zavřenými dveřmi konalo tajemné jednání, je v Praze a tak první muž na pražské radnici rozhlásil, že pošle všechny své kárné a pokutové orgány  a instituce do  vyšehradské restaurace, aby zde  konaly, trestaly a pokutovaly,  na co přijdou. Pak jsem byl udivený, že Andrej Babiš ze  Bleskem zveličené prkotiny učinil katastrofu, prozradil dokonce, že  byl  šokovaný  a našel řešení vyhlášením  odvolání ministra Prymuly. A to není všechno. Předsedkyně jedné, jak prezident Zeman označuje,  trpasličí strany se nechala slyšet, že ministrovo počínání je plivnutí do obličeje všem zdravotníkům. Chytré řeči vedla i miniposlankyně Olga za Piráty a média zacitovala i historicky značně profláknutého předsedu mnoha stran Kalouska, což bylo zvláště úsměvné."

Ten Blesk to nevymyslel sám, tomu to musel někdo neservírovat, ale kdo?

„Je zřejmé a také se k tomu přiznal, že celou akci s tím tajemným  setkáním vymyslel Jaroslav Faltýnek a ministr Roman Prymula bohužel tu boudu na něho neprokoukl. Všimněte si, že Faltýnka   s Andrejem Babišem pojí trampoty kolem objektu Čapí hnízdo a tak Babiš Faltýnka za rušení nočního vládního klidu potrestal jen tím, že ho zbavil místopředsedování v hnutí ANO, což je trest velký jako kráva. Nabízí se otázka, zda celý Bleskový atentát  nebyl plánovaný  v režii Faltýnka a když ano, tak proč ne přímo s vědomím premiéra."

Proč by to dělal?

„Roman Prymula mohl a asi stále může vadit samotnému premiérovi. Ministr zdravotnictví na sebe přenesl pozornost. Tam, kde Babiš jako například na tiskových konferencích  blábolí nebo na otázky novinářů odpovídá nesouvislými zmatečnými větami, tam je Prymula  králem situace. Jeho nedávný projev k národu den po tiskové konferenci, na které svými řečmi Babiš podělal, co se jen dalo, se Prymula představil jako politik a řečník z jiných vyšších podlaží. To možná mohlo ješitného premiéra hodně nahněvat." 

Proč se z noční návštěvy restaurační budovy v sestavě poslanec, ministr a významný ředitel udělala taková aféra? A komu  posloužila

„Domnívám se, že nepřátelům Romana Prymuly. Ta zveličená prkotina jej měla zdiskreditovat. Zda je Andrej Babiš nepřítelem Prymuly, to asi přímo není, ale rozhodně není jeho přítelem. Kdyby byl, tak si jej před požadavkem na odvolání pozve do Úřadu. Selským rozumem ten bleskový Bleskový atentát na Prymulu je  z pohledu člověka, který posuzuje sílu vlivu na veřejnost,  prkotinou. Opravdovým šokem a katastrofou však alespoň pro mne byla nezapomenutelná  Babišova letní agitace, aby Češi podporovali tuzemský cestovní ruch, ovšem  Ujo Babiš si to vysvětlil tak, že  s celým svým širokým příbuzenstvem odcestoval se koupat k moři na Krétu. Tehdy to byl právě Babiš, jak nyní je  Prymulovi vyčítáno Bleskem, kdo skutečně kázal vodu, aby pil víno." 

Zdroj: pz.cz

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
26. října 2020

Ne, opravdu neznáte "delikátní šachovou partii", která se tu hraje na pozadí mnohých obětí a obětovaných:

1, Problém se řeší tak, aby se nevyřešil. Ačkoliv nás média, politici, vláda zásobuje Covidem, kde se dá, tvrdá čísla mluví jasně - ROZTÁČÍ SE LEVOTOČIVÁ SPIRÁLA TEMNOTY TAK, ABY OPATŘENÍ BYLA JEŠTĚ VÍC A VÍC OMEZUJÍCÍ, VŠAK MY SE NAKONEC K TÉ HEYDRICHIÁDĚ DOPRACUJEM! PES HONÍ SVŮJ OCAS TAK, ŽE HO NIKDY NECHYTÍ.

Například podle seznamu.cz je nyní 158 515 aktivních infikovaných, jestliže KARANTÉNNÍ ČÍSLO JE 5, pak by mělo být v karanténách        792 575 lidí, počet uvalených karantén je nyní pouhých 205 000 !

Velmi to "smrdí", opravdu velmi, každý 12. člověk by měl být v karanténě, ve skutečnosti je pouze každý dvacátý !?!

Proč se nezveřejní AKTUÁLNÍ POČET UVALENÝCH KARANTÉN??? Proč by se měla infekce podchytit a počkat 20 dní? Ne, to se v rámci honu na superpřenašeče udělá celonárodní sběr DNA alias testování, infikování zbylé populace a čipování k "666 - libým cílům" NWO, peníze potečou proudem, provize jsou provize!

2, Proč to všechno? Řeknu vám proč. Co se má udělat pro čínskou diktaturu NWO nad světem, to se taky udělá. Trumpův hospodářský úspěch, růst finančních trhů na pozadí ČÍNSKÉ HLUBOKÉ RECESE je mimořádně urážlivý pro NWO a pro čínského PALPATINA. Tak si    Sitin-Pin objedná virus u Billa Gatese, Gates se činí skrze Fauci - Fausta, jenž najme 22 amerických a 3 čínské odborníky na virologii a obvláště RNA manipulace, protože Fauci již desítky let promořuje americkou polulaci čipy, nanoboty a tisíci psích koronavirů, půjde to v US Army a obyvatelstvu lehce. SVĚT SE PODPÁLÍ NA NĚKOLIKA MÍSTECH SOUČASNĚ

Nyní jistě řeknete: " Proč by Čína zabíjela své lidi? To nedává smysl! "    odpověd´:    " NEOMEZENÁ MOC !!! "

Neznáte však mysl a "inteligenci" Reptilů a jejich nejen čínských pozemských přisluhovačů.

  Ptám se:" jak sestřelíte všechny své nepřátele jednou ranou za " přijatelných vlastních ztrát " ? Ještěrka to dělá tak, že obětuje část ocasu (sotva 10%) těla, čínský Palpatin neobětoval ani tu desetinu a zabil hned několikrát jednou ranou. Způsobil občanskou válku v USA, způsobil celosvětovou nejen finanční krizi, zasadil smrtelný strach do srdcí loutek a poddajného člověka, jeho sluha - psychopat, vlastizrádce a NWO Killer Gates splnil jako bezprecedentní zločinec proti lidskosti svůj úkol.

Zpátky k Prymulovi. Prymula si vyzkoušel obě úlohy, úlohu muže za oponou Lazara Kaganoviče i tvář veřejnou Josifa Džugašviliho "Stalina" a světe div se 3 týdny drobnohledu a tlaku na něho bylo moc, šachista Roman Prymula, rok narození 1964, Slavia Hradec Králové, ELO 2183 nevydržel.

Provedl tak sám rituální obět´, aby se dostal do kýžené pozice "Deux-ex machina" (Nikdy mě neuvidíte, ale mou ruku pocítíte na bedrech svých), kde bude mnohem nebezpečnější a více škodit. ŘEKL NĚCO, CO SE NEODPOUŠTÍ, ŘEKL POLOVIČNÍ PRAVDU, ŽE "koro" je čínský, druhou půlku, že je vyroben, popřel. Palpatin skrze Gatese okamžitě žádal jeho hlavu ministra, Prymula si tedy po vzoru japonské jakuzy uřízl jeden článek malíčku a poslal ho Palpatinovi (schůzka v restauraci), nechtěl dopadnout jak senátor Kubera. Byl samozřejmě odhalen a po zásluze odvolán, tím jeho síla ještě vzrostla, není odpovědný nikomu, slouží jen zlu a svému mamonu jako privátní osoba ve státním čínském zájmu, proto má být Česko ukazováno jako nejhorší, protože Drak chce zničit Nový Jerusalém, Nové Království Nebeské, ačkoliv v ČÍNĚ každý den onemocní na 10 000 lidí, Čína se ostatním jen vysmívá na pozadí GAVI a WHO lži skrze vyhlazení.

Milý Romane, abys poznal, jaké je hrát s člověkem, co má ELO 3000+, ukážu ti malou ukázku Sicilské Obrany, Doolittlův systém:

1, e4 c5 2, Jf3 Jf6 3, e5 Jd4 4, Jc3 Jb4! a po 5, a3 J4c6!, nebo 5, Sc4 e6 s J4c6!  už d4 bílý neudělá, černý naopak provede d5 a získá výhodu.

Jaké L je lepší, lepší je být ministrem, nebo lepší je být Lazarem Kaganovičem?

Dobře si rozmysli svoji odpověd´ Romane Prymulo, než strčíš ruku do kufru plného dollarů s černou mambou, množství jejího jedu je VSKUTKU GARGANTUOVSKÉ !


00
LF
Larry Fistingfield
26. října 2020
Oprava: V Karanténě je dnes každý 50-tý člověk, měl by být dle karanténního čísla každý dvanáctý !
00
EP
Eduard Piovarči
26. října 2020

Larry s tou čínou mi to predsalen nesedí načo by Fauci a Gates takto kolaborovali s čínou. Gatess a Fauci rozhodne podliehajú hlbokému štátu v USa teda Rockefelerovcom. Tí by celkom iste čínu z likvidácie populácie na planéte nevyvnechali. Čína má najväčšiu populáciu, ale skôr mi príde že to Gatesovi nevyšlo ako si želal. Čínu to malo doraziť najmä ekonomicky. Táto vojna je proti celému svetu vrátane Číny. To je môj názor. Napokon sa to ukáže v ďalšom vývoji udalostí.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/blog-post_20.html


00
EP
Eduard Piovarči
26. října 2020

JE TO NA VÁS... ZA ŽÁDNOU CENU SE NENECHTE TESTOVAT!!

Blogy / DALŠÍ BLOGY |

25. říjen 2020 |

natálie grunzová |

Podívejte se dobře na tento dokument, který je k testování na koronavirus. Vidíte ten nápis „IPSOS MORI“ - to je název firmy/společnosti na testování. Je to společnost „veřejného blaha a zdraví“. (viz. fotogalerie) Víte však co znamená z latiny do češtiny tento nápis „IPSOS MORI“? ONI ZEMŘOU.

 

Toto není legrace. Klidně si to sami vyhledejte. Už jsem našla video s tím spojené a tento článek píši, protože jsem ho zaznamenala u kamaráda Andreje Vilaina a přišlo mi vhodné k tomu něco málo ještě napsat. Takže IPSOS MORI v překladu „oni zemřou“.

Přijde vám to přetažené? Tak se jdeme ještě podívat na další skládačku ďábelského testování. Všichni jste asi viděli auto s testovacími soupravami covid. V jeho znaku je jakýsi obrazec zvířete/šelmy. (viz obrázek 2 - ve fotogalerii)

 

 

Je to egyptský bůh ANUBIS - BŮH SMRTI (viz. fotogalerie). Toto není náhoda přátelé. Máme to vše na očích, akorát se o tom nikde nemluví. Myslíte si, že těmto testovacím bandám jde o vaše zdraví? Vůbec ne. Jde jim o vaši duši. Toto není žádná konspirace, ale podložená fakta. Každý z vás si to může vyhledat a prozkoumat.

Tak jsem si dala dohromady, proč by tedy spojovali testy se smrtí. A hned mi to došlo. Plánují totiž po této „pandemii“ vypustit skutečný virus, který bude mít mnohonásobně vyšší smrtnost a bude vysoce nakažlivý. Toto není výmysl. Můžete si klidně pustit Billa Gatese, kterého už jsem přidávala.

Odkaz na video kde to zmiňuje:

https://www.youtube.com/watch?v=qona8HC3imE

Hovoří tam o další pandemii, která tentokrát upoutá pozornost všech lidí. Znamená to tedy skutečný virus, který bude zabíjet a tak se také většina lidí chytí na NWO a čipování /vakcíny/ znamení šelmy.

Také z dokumentu Rockefellovy nadace je zřejmé co ve skutečnosti chystají a čeho jsou ještě schopní. Navíc: proč by skutečný smrtící virus nevypustili? Tuto příležitost si nenechají ujít a je již připravená. Nyní se všichni smějí koronaviru a přestali ho brát vážně. Musí přeci zvýšit napětí a strach. Aby lidé přijali NWO a chytili se na nový technologický systém.

Ale zpět k těm testům. Všichni jste asi viděli, jak ty testy zavádějí. Tu hnusnou špejli lidem strkají pomalu až do mozku. Opravdu hluboko.

Ty testy právě poškozují lidem šišinku a uvolňují tak cestu virům. Lidé co se tedy nechávají DOBROVOLNĚ testovat (a ještě jim za to platí), budou náchylnější na různé nemoci a uvolní tak cestu virům.

Testovaní lidé tedy chytí snáze onen smrtící virus, který hodlají vypustit.

Znamená to tedy, že potom lidé budou skutečně umírat a testy jsou takovým menším spouštěčem na smrtící vir, který teprve vypustí.

Nenechávajte se tedy za žádnou cenu testovat!!!

Nápis „IPSOS MORI“ - ONI ZEMŘOU - mluví za vše. Je to plán celé jejich agendy covid. Teprve potom lidé budou hromadně umírat. Bude to neskutečné množství lidí, když už nyní vidíme, kolik lidí se nechává dobrovolně testovat. Je to neskutečný podvod. Oni už plány neskrývají. Nechávají je lidem na očích. Kdo chce, vidí, kdo nechce, zůstává slepý ve své vlastní bublině a iluzorním světě, že je vše v pořádku.

Autor: Natálie Grunzová

 

Hana Tuláková 

O Ipsos Mori víme, nicméně strašení dalším virem je poplašná zpráva. Jak vidíte, skutečnou pandemii ani nepotřebují. Stačí dobytku říci, co si má myslet. Spíše hrozí hladomor a poškození následkem vakcinace

Jane Newman 

Přesně. Akorát, že nám nehodlají dát na výběr. Vakcinace je hlavní důvod celé akce s coronou. A nejde jen o vývar za vakcíny. Jde to mnohem hlouběji. 

Jaroslav Kukla 

Hana Tuláková, 3.vlna terorizmu voči ľudstvu pride v rokoch 2022/ 23, nato dám svoj krk! Prvá vlna bola útoky na Dvojicky,WTC7 a Pentagon...2.vlna je Covid-"19", a 4.najsmrteľnejšia vlna terorizmu z lóží NWO je na pláne v rokoch 2024/25!!! V roku 2032 končí biblia a náš terajší Precesný rok, a v roku 2033 tu už bude Novus Ordo Seclorum,mínus 7 miliátd " deplorables"!!! Google: MEGAZPRAVY.CZ- TERORIZMUS OD 911 PO NOVUS ORDO SECLORUM V 2033!!! SOom slovák čo vyriešil útoky z 11.septembra,2001, a moje vysled,y prijali a akceptujú aj v Architects & Engineers for 911 Truth.org, so sidlom v New Yorku, a sú na Federálnom súde, ohľadom útokov z 11.sept., v záujme mnohich obetí a pozostalích! University of Alaska, Fairbanks, dokazala kpnstrukčne,že vo WTC7 išlo o kontrolovanú DEMOLÍCIU celej budovy! A ja som im dokazal, preco sa 911 udialo, a kto by mohol byť za celou udalosťou! Poukazal som im aj na existenciu USA Kalendára mrakodrapov,24 budov organizovanych ako Časti biblie a kalendar konca našej civilizacie!!!

Megazpravy.cz- Terorizmus od 911 po NWO v 2033!!!

Je tam aj 52 stran v angličtine z jeho pripravovanej knihy" From 911 to Novus Ordo Seclorum in 2033... Až 7 vydavateľstiev vyložene UŠLO OD TEJTO KNIHY, zo strachu že ich vydav.zatvoria a budú súdiť! Potom uznali,že Kniha za normalmeho stavu vecí vo svete JE A BOLA BY, BESTSELLER DESAŤROČIA!!!

s0lari iral0s

SME VO VOJNE !

https://aragonit11.blogspot.com/2020/10/unikol-covid-plan-o-tom-co-pre-nas.html


00