Willy Wimmer o Skripalových: Washington a Londýn pilně pracují na další velké válce
7. září 2018 Redakce AC24 Ze světa 7272 5
Z důvodu touhy po válce ze strany Washingtonu a Londýna visí mír jen na vlásku. Kauza Skripal a Sýrie mají zajistit záminky, říká Willy Wimmer, bývalý státní tajemník německého spolkového ministra obrany.
 

Washingtonský establishment a jeho londýnský spojenec chtějí v syrském konfliktu a v případu Skripalových získat půdu pod nohama, aby mohli připravovat další velkou válku.

„To bychom si my v Evropě měli v klidu přiznat," píše Wimmer pro německou RT a dodává, že mezi další velkou válkou a námi stojí pouze prezident Donald Trump.

Ten, podle názoru autora, stojí proti washingtonským válečným štváčům. Díky tomu „naše naděje na mír visí pouze na vlásku".

Wimmer ve svém textu cituje bývalého amerického prezidenta Roosevelta, který hovořil o „nevinných národech", jež „jsou krutě obětovány na oltář touhy po moci a závislosti na vládnutí, která nezná žádnou spravedlnost a lidskost".

V souvislosti s tím připomíná i nezákonnou válkou proti Jugoslávii v roce 1999.

„Systém, který tyto války vytvořil, musí být nekompromisně zachován, jelikož jinak by mohlo dojít ke globální vlně procesů s válečnými zločinci.

Sýrie je přitom pro nás smrtelně nebezpečná, protože situace, jaká v Sýrii je, je chápána spojenci válečnické aliance Washingtonu jako „velký signál stop" pro politiku intervencí (prováděnou) od roku 1999," říká bývalý politik o tom, proč některé vlivné politické skupiny Západu rozdmýchávají syrský konflikt.

„Díky tomu by mohly následovat změny ve světové politice," uzavřel.

Zdroj: rt.de

 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PA
Piovarči Aragonit
8. září 2018

Skrátka šialený Západ a jeho HODNOTY - PENIAZE, PENIAZE a ešte raz PENIAZE.

Ten chlap to zhodnotil dobre.

http://aragonit11.blogspot.com/2018/08/pieskova-sonda-bude-jaskynou-akcie-12-15.html

 


60
JN
Jiří Novák
8. září 2018
Ano, dojde ke globální vlně procesů s válečnými zločinci. A že jich má ČR taky dost. Jména známe. Demokrati to dobrovolně nepustí, protože vědí, že půjdou snad úplně všichni před soud. Z našich politiků nění čistej ani jeden včetně Bureše, všechno to je odporná banda válečných zločinců, zlodějů, zmetků a psychopatů všeho druhu. 
60
JN
Jaromír Novák
8. září 2018
Ano je tomu tak u moci a peněz -dnes nekrytých a bezcenných papírků jsou ti samý satanovy kabalisti Rotschild a spol s židozednářským spolčením jejich členy na pomyslném vrcholku pyramidy je černá šlechta , jsou to ti samý co vyvolali předešlé světové a nejen tyto války za účelem svoji větší finanční a mocenské prosperity.
40
MI
Monika Ikema
8. září 2018
Sice mluví pravdu kolem západu ale zapomněl na jeden fakt : Rusko má mnohem exkluzivní bojovou techniku nežli USA vojenský hmyz ty se mohou pochlubit pouze starým šrotem jinak za posledních 10 let chrápou na vavřínech !
50
MI
Monika Ikema
8. září 2018
Blíží se 9. 11 . A také tento den by měl zemřít rituální smrti George H. W. Bush ! Dalši satan co má na svědomí odstřeleni těchto věži a zabiti plno nevinných lidi ! 666 nejdříve zemřel jeho lékař ale nespáchal sebevraždu jak se nám snaží namluvit ale vraždou ! 
50